Bursa'da Falcı

Peki ya Umut'un sçyledikleri çıktı mı naslimu ??
Değdi mi dersin verdiğin paraya ?

görüklede kafade bakana gittim ben.. Delikantinde bakıo.kahve +fal 10 lira..zaman zaman sallasada bazen tutturdugu oluo..annem göğüs kanseriydi..annenin göğsünde ne var.bi rahatsızlık var..dedi mesela..ozaman birass beni şaşırtmıştı acıkcası..

umutun adresine gelince ayrıntılı yazmayım şimdi. bademlide evi..zeytinevler.villa no:7 gerisini sora sora bağdat misali bulun artık:)) ayy ne bilim ya bu fal olayları beni çok bozdu valla kızlar...çok kötü rüyalar görüorum umuta gittiğimden beri..zihnim yoruluo..inanmıcamm diorum ama insanın yinede aklından çıkmıo yani...

bademlide evin demi bakıyor arkadaşım falı sana sölediklerinden dolayı mı kötü rüyalar görüyosun söylediklerinden doğru çktığı oldumu

umut un söledikleri çıktımı??herkesin bakımı farklı olur...ben çok memnunum derim sen gidersin hiç beğenmessin..ama şukadarını sölim bilio yani..yakın geleckle ilgili özellikle çok net tutuo söledikleri..dualar verio birsürü..hayatının nelerden olumsuz etkilediğiyle ilgli bilgi verio filan...

bi arkadasım umut a sevgilisi olmuyo die gitmek istiodu..randevu aldı filan..randevuya gitmeden 5 gün önce bi çocukla çıkmaya basladı..randevuya gittiğinde umut çok yakın bi zamanda ayrılacaksınız.o kişinin hayatında devamlılığı yok dio....arkadasımın dünyası karamıştı umuttan çıktığında:)))sahidende aksamında cocuk msj attı ben istemiorum die:)))

yaa ölesine gidilecek bi falcı değilll o..ciddi bbi sıkıntısı olmayana tavsiye etmiorum acıkcası..orda yasananlar normal değil yaaaa

arkadaşım birde ulaşabilsek randevu alabilsek siz yine randevu alabilmişsiniz arkadaşınızda sürekli kapalı telefonu

ne oldu buraya börle kimsede ses seda yok umuta giden gelen randevu alan var mı yorum istiyorum arkadaşlar?????En Büyük TÜRKİYE

Arkadaslar,Umut a nasil randevu alabilirim? cep veya address var mi?

Gorukle'de 2 kafe'de fal baktirdim, mukkemel demem, ama cocuklar iyi bakiyorlar. memnun kaldim.

Falda Bursa'da Ayşe'yi tek geçerim....

FSM'de yeni açtığımız En Vogue Accessories tüm KK üyelerini bekleriz. KK'dan olduğunuzu söylerseniz size özel indirim !

En Vogue Accessories'da neler var ? Çok şık takılar, çantalar ve birçok aksesuarı görmenizi öneririm.

FSM Bulvarı Esra Sitesi B Blok 64/C (Akuğur'un karşı çaprazı) Nilüfer

249 40 43

Falda Bursa'da Ayşe'yi tek geçerim....

FSM'de yeni açtığımız En Vogue Accessories tüm KK üyelerini bekleriz. KK'dan olduğunuzu söylerseniz size özel indirim !

En Vogue Accessories'da neler var ? Çok şık takılar, çantalar ve birçok aksesuarı görmenizi öneririm.

FSM Bulvarı Esra Sitesi B Blok 64/C (Akuğur'un karşı çaprazı) Nilüfer

249 40 43

hemen geleceğimmmmmmm

Kizlar ben 2 aydir Umutu aramayi unutuyorum :KK43: nolcak benim bu halim bilmiyorum valla... Aysenin numarasinada hala ulasabilmis degilim en son dedektif tutucam yani. Ben yillar önce kendisine fal baktirdim harfi harfine dedigi hersey cikti ortaya isim isim saydi herkesi gelecekte tanisicagim insanlarin bile ismini söylemisti. O yüzden bu kadar israrla Aysenin numarasini istiyorum. Kizlarrr banaa lütfennnn Aysenin numarasini verinnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bursada ayse dıye kac falcı var bilmiyorum ama bizim sitede arkadaşımın belirli aralıklarla gitttiği bi ayşe var.
40 liraya bakıyormuş kocası kahveleri yapıyormuş başaran mı nedir orda yaşıyormuş o mu aradığınız o ise numarasına ulaşırım ben.

Ayseye ben de gittim. Kadin ilginc, pat pat isimleri soyluyor, bu kim bu kim diye. Sadece falci degil ama, yapabilir birsey, ne kadar basarli bilemiyorum, zmn gosterir.

Çarşambada Müjgan hoca var uzun süredir ona gidiyorum,30TL'ye bakıyor. Hem çözüm hemde suya, kahveye, yıldıznameye bakıyor ve söyledikleride tam tutuyor.. İsteyene adresini PM ile atabilirim.

mujgan ısmını hıc duymamıstım ama ıyı ıse...
evet ıstıyorum adresını ve telını msj atarmısın yıldıznamede nasıldır kendısı..

Çarşambada Müjgan hoca var uzun süredir ona gidiyorum,30TL'ye bakıyor. Hem çözüm hemde suya, kahveye, yıldıznameye bakıyor ve söyledikleride tam tutuyor.. İsteyene adresini PM ile atabilirim.

bana adres ve telefon bilgilerini atarmısın canım haftaya bursaya geçiçem gitmişken bi uğrayayım

0 JDJ A0M J1 AA kodluyorum numarayı :) telefonun tuşlarına bakarak yazabilirsiniz :)
Julide önerdi derseniz bilir :)

yapabılır bısey derken neyı kastedıyorsun ?
iste buyu bozdurabilir, sevgilisi geri geterebilir, yazi yaziyor, ne kdr basarli bilmiyorum ama. Ben dun falimi baktirdim, bugun bir sey cikti, cok sasirdim yani. baska seyler cikarsa, hayatta kopmam ondan. 30 dk falan bakiyor ve cok seyler soyluyor,gecmisle ilgili, hayatinda insan ile ilgili, gelecek ili ilgili....memnum kaldim.

X