Bursa'da Falcı

Bursa'da falcı dedikte aklıma geldi Bursa'da yeni bir tükkanımızla hizmete girdik !

Falcı malcı uğraşmayın.....

Home at Accessorize

FSM Bulvarı No: 70 Nilüfer

Bursa'da falcı dedikte aklıma geldi Bursa'da yeni bir tükkanımızla hizmete girdik !

Falcı malcı uğraşmayın.....

Home at Accessorize

FSM Bulvarı No: 70 Nilüfer

Hayırlı uğurlu olsun :KK71: eh bir ziyaret edelim o halde:KK34:

ya kızlar bi arkadasımda gidecekti umuta..aradık ama bu ay açmadı telefonu...randevuları dolu olabilir. numarayı değiştirmiş olabilir.yada teli açtığı günü ve saati değiştirmiş olabilir..2012 benim için zor geçecek bittim ben diyordu geçen gittiğimde:) bi haber alırsam yine yazarım..

cnm bir haber alırsan mutlaka yaz heralde dediğin gibi değiştirmiş olabilir oda bize denk geldi

:KK17:ya berfin ve güler hanıma nasıl ulaşabiliriz numaraları falan var mı yerleri nerde acaba bana da söleyebilir misiniz ben yeniyimde

merhaba arkadaşlar,
konakta bir hoca olduğunu öğrendim daha önce giden oldu mu acaba yada duyup gitmek isteyen varsa yazabilir mi?

arkadaşlar zamanında tarot bakan birisi olarak sizlere söyleyeceklerim var (not:şuanda asla bakmıyorum) eğer gerçekleri öğrenmek istiyorsanız kahve bahane ve yalan.. ya cinleri olan kişiler kahveye bakar (ki aslında bu sadece kahveye bakıyorum modudur amaç onları size yansıtmamaktır). Gerçekleri yalnızca tarot ve su falından öğrenebilirsiniz ki su falı bakan çok nadir kişiler vardır... Dikkat ettimde fala bayağı bir ilgi duyan kişiler vardır yinede sizlere şunu söylücem fala inanmayın falsızda kalmayın... Bir kişi tavsiye edicem çünkü bu işin içini, dışını bilen biri olarak tek tavsiye edebileceğim kişidir... Cenk adında birisi ben yaklaşık 4-5 sene önce baktırmıştım nerede nasıl ulaşabileceğinizi bilmiyorum fakat o zaman 30 tl ye baktırmıştım... evleneceğim kişiyi nasıl seçeceğimden zamanına ve kariyerimle ilgili bir çok konu paylaştı sonundada sormak istediğin birşey varmı diye sordu ve sorduklarımı tek tek cevapladı fincana bakmadan... eğer bir yerlerden ulaşabilirseniz muhakak gidin derim ama nereden nasıl ulaşacağınızı bilmiyorum.. bende şuanda görüşmediğim bir arkadaşım aracılığıyla baktırmıştım ve gerçekleri tek bilen oydu... görüklede 10 tl ye bakan birisi varmış kafede ama onun ismini bilmiyorum yine çarşamba semptindede 10 tl ye bakıyorlarmış fakat nasıl ulaşabileceğinizi bilmiyorum bunlara ki zaten bunlar sadece laf olsun diye bakan sürekli bakmaktan şekilleri iyi yorumlayan ve ağzı laf yapan kişiler.. birkerede zafer plazada vejdiye diye birine baktırmıştım güya falcıymış randevuyla çalışıyormuş tarot bakıyordu ama hiç birşey anlamadı... Yalnız bir hoca var hamitler tarafında fal bakıyormu bilmiyorumda villada oturuyor seyhanlar marketin sırasında her tarafından muskalar sarkıyormuş büyü bozdurmak için falan gidilebilecek bir hoca diye duymuştum... kısacası burada yazılan falcıların hepsi dolandırıcı olduğu kanaatindeyim bilgilerinize...

Bir kişi tavsiye edicem çünkü bu işin içini, dışını bilen biri olarak tek tavsiye edebileceğim kişidir... Cenk adında birisi ben yaklaşık 4-5 sene önce baktırmıştım nerede nasıl ulaşabileceğinizi bilmiyorum fakat o zaman 30 tl ye baktırmıştım... evleneceğim kişiyi nasıl seçeceğimden zamanına ve kariyerimle ilgili bir çok konu paylaştı sonundada sormak istediğin birşey varmı diye sordu ve sorduklarımı tek tek cevapladı fincana bakmadan... eğer bir yerlerden ulaşabilirseniz muhakak gidin derim ama nereden nasıl ulaşacağınızı bilmiyorum.. bende şuanda görüşmediğim bir arkadaşım aracılığıyla baktırmıştım ve gerçekleri tek bilen oydu...

Hakkında hiç bilgi vermemişsiniz hiç mi hatırlamıyorsunuz ismini, nerede baktırdığınızı vs ?

Hakkında hiç bilgi vermemişsiniz hiç mi hatırlamıyorsunuz ismini, nerede baktırdığınızı vs ?

ismi cenk... ve biraz malum bursa erkeklerinden olduğunu hatırlıyorum detay bilmiyorum bir arkadaşım aracılığıyla baktırmıştım o arkadaşıma şimdi ulaşmam imkansız gibi birşey... Sadece adını biliyorum o kadar yani...

Merhaba,
görüklede cafede bakan biri olduğunu biliyorum ama hepsi boş falcı vs Allah rızası ve kelamıyla insanlara yardım için ilmini kullanan kişilere ulaşmak lazım :KK43: bursa da toplanıp böyle birisine giden var mı acaba?

Merhaba,
görüklede cafede bakan biri olduğunu biliyorum ama hepsi boş falcı vs Allah rızası ve kelamıyla insanlara yardım için ilmini kullanan kişilere ulaşmak lazım :KK43: bursa da toplanıp böyle birisine giden var mı acaba?

allah rızası ve kelamıyla yazmışsınızda zaten böyle kimseler fal bakmaz günah olduğunu bilirler azubi... Sen yine cinci hocalardan bahsediceksin... xxxxxxxxxxx sırasında villada oturan bir hoca var istersen ona git ama ne yapar ne yapmaz bilmiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
evet fal bakımından başka bnm dediğim derdimize derman dua ayet tavsiye edebilecek danışabileceğimiz bir hocadan bahsetmiştim teşekkür ederim cevap yazdığın için

evet fal bakımından başka bnm dediğim derdimize derman dua ayet tavsiye edebilecek danışabileceğimiz bir hocadan bahsetmiştim teşekkür ederim cevap yazdığın için

bende öyle hocalara pek güvenemiyorum işte :KK43: çünkü para alıyorlar ve dehşet para alıyorlar... sen dua et yasin falan oku rabbin hayırlıysa zaten sana verir... fala eğlenme amaçlı baktır ama dua edip olmayacağı varsada birşeyi zorla oldurtursan allaha şirk koşmuş olursun ve bu çok günah.. zamanında bende çok inandım çok paralar döktüm ama benim birazda farklı bir sebepten dolayıydı ama duayla falan hiç işim olmadı.. tarot bakıyordum ve bıraktım şimdi laf olsun diye arkadaşlara kahve falındaki şekilleri yorumlattırıyorum inanınki herşey safsata geçmişi allahtan başka kimse bilemez! sadece maksat muhabbet olsun ve biraz rahatlayayım diye baktırıyorsunuzdur ama boşuna para vermeyin çevrenizde sizin gönlünüz olsun diye bakanlar muhakak vardırlar...

kıslarr...gecen bi cafede otururken umut'un ablası geldi. bi an dedim gidip sorayım telefonunu açmadı neden die:) e sonra tabi sevgilim izin vermedi:)))))))))çok gitmek isteyene adresini veririmm.yapacak bişe yok..gider kapısından sorarsınız artık..

kıslarr...gecen bi cafede otururken umut'un ablası geldi. bi an dedim gidip sorayım telefonunu açmadı neden die:) e sonra tabi sevgilim izin vermedi:)))))))))çok gitmek isteyene adresini veririmm.yapacak bişe yok..gider kapısından sorarsınız artık..

ya bana verirsen adresini çok sevinirm çok acil

adresi bende istiyorum arkadaşım

görüklede kafade bakana gittim ben.. Delikantinde bakıo.kahve +fal 10 lira..zaman zaman sallasada bazen tutturdugu oluo..annem göğüs kanseriydi..annenin göğsünde ne var.bi rahatsızlık var..dedi mesela..ozaman birass beni şaşırtmıştı acıkcası..

umutun adresine gelince ayrıntılı yazmayım şimdi. bademlide evi..zeytinevler.villa no:7 gerisini sora sora bağdat misali bulun artık:)) ayy ne bilim ya bu fal olayları beni çok bozdu valla kızlar...çok kötü rüyalar görüorum umuta gittiğimden beri..zihnim yoruluo..inanmıcamm diorum ama insanın yinede aklından çıkmıo yani...

X