Bursa'da Prof.Gürkan Uncu yada Yalçın Kimya hakkında bilgisi olan varmı

Mae

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
4
0
Merhabalar

Ben 5 haftalık hamileğim ii bir doktora karar verip hamileliik bıyunca o doktorla devam etmek istiyorum.Tabi biraz endişelerim var, Prof.Gürkan Uncu yada Yalçın Kimya Hakkında bilgisi olana arkadaşlaran yardım rica ediyorum

gürkan uncu için cok iyi diyolar ama ben hiç gitmedim....
eşimin aile doktoru sayılır genelde hep ona gidiyor akrabaları...
memnunlar....

canım benim arkadaşım gitti Gürkan Uncu'ya çok memnun kaldı. Ücretleri biraz fazla sanırım ama durumun müsaitse sorun değil tabi. İyi doktor der hep..

canım ben yalçın kimyaya gitmiştim özeline çok iyi bir doktor ve mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum.ama biraz pahalı hamilelerden 400 hamile olmayanlardan ise 200 tl alıyor.sadece özelde çalışıyor fakültede muayyene etmiyor.benim derdime derman oldu valla çok memnun kaldım.tavsiye ederim.

Merhaba,
Ben de gürkan hoca ile hamileliğimi takip ettim ve en büyük sıkıntım ona ulaşmanın çok zor olmasıydı. Son derece yoğun çalışıyor, bu nedenle kendisini aramaya bile çekiniyorsunuz. Aradığınızda da zaten nadiren kendisiyle görüşülebiliyorsunuz, yada kısacık bir cevap alıyorsunuz.
Fazla soru sorduğunuzda da genellikle kendisine güvenmediğinizi düşünüp size de bunu bir şekilde ifade ediyor.
En önemli diğer özelliği ise son derece rahat olması. Başta hamileliği çok doğal bir süreç olarak görüp sizi de rahatlatması keyfinizi yerine getiriyor. Diğer hamile arkadaşlarınız yasaklarla yaşarken siz hamileliğinizin keyfini çıkartıyorsunuz. Ama bir problemle karşılaştığınızda(ki ben 7. ayda bebeğimi kaybettim) keşke düzenli kontrollerim yapılsaydı diyorsunuz. Diğer doktorların hastalarını daha sık kontrol ettiklerini, kan ve idrar testlerini düzenli yaptırdıklarını duyuyorum. Gürkan hoca problem olmadıkça yapmıyor ve geç kalabiliyor.
Ancak, eğer yüz yüze gelebildiyseniz bir çeşit şeytan tüyü ile sizi yine ikna ediyor. Kendisine her gidişimde rahatlayıp, her problem yaşadığımda da ona ulaşamadığım için kendimi dağda yaşayan ve çaresiz bir hamile gibi hissettim.Sonuç olarak doğumumda yoktu...Doğum öncesi tüm sıkıntılarımda da zar zor kendisine ulaştım ve bebeğimi kaybettik....
Bir sonraki hamileliğim için başka bir doktor düşünüyorum.Benim gibi düşünen bir çok arkadaşım var.
Maddi durumunuz müsait ise Gürkan Hoca ile hamileliğini takip eden bazı arkadaşlarım hocanın zaman kısıtları nedeni ile 2 doktor ile süreci yürüttü. Sürekli ulaşabildikleri, yasakları olan ama testleri düzenli yapan bir Acıbadem doktoru ve asla ulaşılamayan ama insana /sebebli ya da sebepsiz) güven veren Gürkan Hoca...
Yalçın Kimya'ya da kuzenim gidiyor. Onun da zaman fakiri olduğunu söyledi. ılk hamileliğinde yaşadıkları problemlerden sonra şimdi 2. hamileliğinde biraz daha ilgiliymiş...

canım ben yalçın kimyaya gitmiştim özeline çok iyi bir doktor ve mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum.ama biraz pahalı hamilelerden 400 hamile olmayanlardan ise 200 tl alıyor.sadece özelde çalışıyor fakültede muayyene etmiyor.benim derdime derman oldu valla çok memnun kaldım.tavsiye ederim.

cnm eminmisin benden hamileyken 200 almıştı?

ben yalçın hocaya gidiyorum 250 muaynesi ve tek kelimeyle süper ilk doğumumuda o yaptırmıştı kesinlikle tavsiye ederim ....

yalçın bey riskli ve sorunlu gebeliklerde çok başarılı olduğunu duydum..bende çok sorunlu bi gebelik süreci yaşadım ve malesef bebeğimi doğumda kaybettim..pko hastasıyım ve bana yapılan genetik testlerde kanda pıhtılaşma olduğu teşhisi konuldu..yani çok zor hamile kalabiliyorum..bu konuda yalçın hoca nasıldır?? beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. 2.gebeliğimde onu düşünüyorum çünkü..

yalçın bey riskli ve sorunlu gebeliklerde çok başarılı olduğunu duydum..bende çok sorunlu bi gebelik süreci yaşadım ve malesef bebeğimi doğumda kaybettim..pko hastasıyım ve bana yapılan genetik testlerde kanda pıhtılaşma olduğu teşhisi konuldu..yani çok zor hamile kalabiliyorum..bu konuda yalçın hoca nasıldır?? beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. 2.gebeliğimde onu düşünüyorum çünkü..

canım yalçın beyi kesinlikle tavsiye etmem benimde gebeliğim riskliydi ve bebeğimi kaybetme aşamasında bana eve gidip yatmamaı söyledi ama gürkan uncu bebeğim ve benim için elinden geleni yaptı yalçın beyi dinleseydim bebeğim karnımda ölecekti ve benide zehirleyecekti bende de kan pıhtılaşaması varmış ve bana göre yalçın beye göre daha güleryüzlü ve çok ilgili bir doktor gürkan uncu

canım yalçın beyi kesinlikle tavsiye etmem benimde gebeliğim riskliydi ve bebeğimi kaybetme aşamasında bana eve gidip yatmamaı söyledi ama gürkan uncu bebeğim ve benim için elinden geleni yaptı yalçın beyi dinleseydim bebeğim karnımda ölecekti ve benide zehirleyecekti bende de kan pıhtılaşaması varmış ve bana göre yalçın beye göre daha güleryüzlü ve çok ilgili bir doktor gürkan uncu

yaaa şok oldum inan ki..oysa yalçın beyden çok ii bahsetmişlerdi ama tabiki sen her ikisinide görmüşsün yaşamışsın..sen bu durumda daha ii bilirsin..gürkan bey hala bursada mı peki..birde canım sen başından beri bi tedavi gördün mü hamileliğinde ve gördüysen bunu hangi doktor uyguladı?? ben doktorumdan memenunum ama başıma böle üzücü bi olay gelince ister istemez en iyi doktoru aramaya başladım..aynı şeyleri aynı durumu tekrar yaşamak istemiyorum..

yaaa şok oldum inan ki..oysa yalçın beyden çok ii bahsetmişlerdi ama tabiki sen her ikisinide görmüşsün yaşamışsın..sen bu durumda daha ii bilirsin..gürkan bey hala bursada mı peki..birde canım sen başından beri bi tedavi gördün mü hamileliğinde ve gördüysen bunu hangi doktor uyguladı?? ben doktorumdan memenunum ama başıma böle üzücü bi olay gelince ister istemez en iyi doktoru aramaya başladım..aynı şeyleri aynı durumu tekrar yaşamak istemiyorum..

canım bende bebeğimi kaybettim ama gürkan bey yaşaması için elinden geleni yaptı beni 1 ay hastanede yatırdı ve tedavi etti ama ben baştan evrim aydına gidiyordum ve oda anlamadı bebeğimin gelişimi 2 hafta geriymiş preklemsi varmış sonra kendi çabalrımla gürkan hocayı buldum ama çok geç kalmıştım

cemocan senin sebep neydi ve hangi doktora gidiyorudn

canım benim sebep kesin olmamakla birlikte akciğerindeki damarın çatlaması olarak belirlendi..canım benimde bebeğimin fl kemiği hep 2hafta geriden takip ediyordu..bide bende kanda pıhtılaşma vardı o yüzden bebek kordon kan akış hızında zaman zaman azalmalar meydana geliyordu..ama doktorum herşeyimle çok ilgilendi..ben hemen hemen hergün doktorumun muayenehanesindeydim sürekli kontrol altında tuttu beni bebeğin gelişmesini hızlandırmak için çok uğraştı..artık kader malesef yaşamadı..ama beni sen daha iyi anlarsın tuana; şimdi başımıza böle bişey geldi ya hep acaba daha ii doktorlara gitsemiydim diyorum..bu arada ben bursa merkezde oturmuyorum mkp deyim burdada doktorum mesut bey..kendisi çok harika bir doktor bana göre çok fazla hastası var..yıllarca bebek sahibi olmayan insanların şimdi bebekleri var...burda çok tutulan bi doktor..birde devlet hastanesinde olunca sağlık güvencen varsa özele gitmene bile gerek yok..

canım benim sebep kesin olmamakla birlikte akciğerindeki damarın çatlaması olarak belirlendi..canım benimde bebeğimin fl kemiği hep 2hafta geriden takip ediyordu..bide bende kanda pıhtılaşma vardı o yüzden bebek kordon kan akış hızında zaman zaman azalmalar meydana geliyordu..ama doktorum herşeyimle çok ilgilendi..ben hemen hemen hergün doktorumun muayenehanesindeydim sürekli kontrol altında tuttu beni bebeğin gelişmesini hızlandırmak için çok uğraştı..artık kader malesef yaşamadı..ama beni sen daha iyi anlarsın tuana; şimdi başımıza böle bişey geldi ya hep acaba daha ii doktorlara gitsemiydim diyorum..bu arada ben bursa merkezde oturmuyorum mkp deyim burdada doktorum mesut bey..kendisi çok harika bir doktor bana göre çok fazla hastası var..yıllarca bebek sahibi olmayan insanların şimdi bebekleri var...burda çok tutulan bi doktor..birde devlet hastanesinde olunca sağlık güvencen varsa özele gitmene bile gerek yok..

başın sağolsun canım allah bidaha yaşatmasın bende hep keşke daha iyi bir doktora gitseydim evrim hanımı nerden buldum diye kendime kızıyorum ama artık başka doktora güvenemem ben gürkan hoca bize size garanti veriyorum bidaha bunları yaşamıcaksınız dedi ama biz hala toparlanıp yeni bi bebeğe karar veremedik bende inegölde oturuyorum canım ama eşim mkp lı

başın sağolsun canım allah bidaha yaşatmasın bende hep keşke daha iyi bir doktora gitseydim evrim hanımı nerden buldum diye kendime kızıyorum ama artık başka doktora güvenemem ben gürkan hoca bize size garanti veriyorum bidaha bunları yaşamıcaksınız dedi ama biz hala toparlanıp yeni bi bebeğe karar veremedik bende inegölde oturuyorum canım ama eşim mkp lı

amin canım inşallah bir daha aynı şeyleri yaşamayız..ne güzel gürkan bey size en azından büyük bi moral vermiş..bu arada ne tesadüf yaa..canım peki senin sebep neydi? şimdi bende gitsem gürkan beye acaba ne der bana? kötü bişey duymak istemiyorum..benim burdaki doktorum da bir daha aynı şeyi yaşama ihtimalin 2% dedi ama bu bile beni korkutuyo biliyor musun.acaba ilgili bi doktor mu bizi can kulağıyla dinler mi elinden geleni yapar mı korkuyorum ben..

gürkan beyi dışardan tanıyorum, kızının öğretmeni idim, doktorluğunu bilemiyorum ama enerjisi süper yüksek bir beyefendi ve konu ne olursa olsun güven telkin ediyor, bursada oturuyor olsaydım hala eminim onu tercih ederdim...

yaa umarım dediğiniz gibidir..inşallah derdime derman olacak biridir..çok inanarak gitmek istiyorum doktorun yanına..bu sefer verdiğim emeğimin karşılığını inşallah alırım..tabi başta YÜCE RABBİM yardımcımız olsun..yolumuzu açık etsin hep yanımızda olsun inşallah..sonrada doktorumuz inşallah bize yardımcı olur..yakın zamanda gürkan beyle görüşürüz umarım..

yaa umarım dediğiniz gibidir..inşallah derdime derman olacak biridir..çok inanarak gitmek istiyorum doktorun yanına..bu sefer verdiğim emeğimin karşılığını inşallah alırım..tabi başta YÜCE RABBİM yardımcımız olsun..yolumuzu açık etsin hep yanımızda olsun inşallah..sonrada doktorumuz inşallah bize yardımcı olur..yakın zamanda gürkan beyle görüşürüz umarım..

gittiğinde görürsün zaten canım o kadar pozitif birisi ki seni manevi yönden de çok rahatlatıyor neredeyse psikolojik tedavi uyguluyor bide hastalarıyla çok ilgili ben hastanede yatarken asistanları gece 03:30 da bile arayıp bişeyler soruyolardı hastalarla ilgili ama bide yan odada yalçın kimyanın hastası vardı düşük yapacak hamileyi aşağı kendi odasına çağırıyodu ikisini sen karşılaştır benim sebep ben ilk öğrendiğimde gelişimi 2 hafta geriydi ve preklemsi çıkmıştı bende yani bunlar kan pıhtılaşmasından oluyormuş

gittiğinde görürsün zaten canım o kadar pozitif birisi ki seni manevi yönden de çok rahatlatıyor neredeyse psikolojik tedavi uyguluyor bide hastalarıyla çok ilgili ben hastanede yatarken asistanları gece 03:30 da bile arayıp bişeyler soruyolardı hastalarla ilgili ama bide yan odada yalçın kimyanın hastası vardı düşük yapacak hamileyi aşağı kendi odasına çağırıyodu ikisini sen karşılaştır benim sebep ben ilk öğrendiğimde gelişimi 2 hafta geriydi ve preklemsi çıkmıştı bende yani bunlar kan pıhtılaşmasından oluyormuş

cemocan canım sen doktorunu bırakma herzaman yakınında bir doktorun olsun bende hamile kaldığımda başka bir doktor daha bulucam ikisiylede takip edicem ama bizim hamileliklerimiz riskli olduğu için gürkan hoca gibi birne gerçekten çok ihtiyacımız var.

X