Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

canım hayırlı olsun allah sağlıkla sıhhatle gelmek nasip etsin bende betül hoca sayesinde gebe kaldım darısı isteyen herkese inşallah

Merhabalar bayadır yazan yok ama Betül hocaya gidip pozitif olanlar var salı günü randevum var memnunmusunuz süreciniz nasıl geçti ve maliyeti size ne oldu

Merhabalar bayadır yazan yok ama Betül hocaya gidip pozitif olanlar var salı günü randevum var memnunmusunuz süreciniz nasıl geçti ve maliyeti size ne oldu
merhaba ,henüz sürecim devam ediyor ama yazmak istedim.merkezden de doktorumdan da çok memnunum..
ben şuan rahim dinlendirmeyim...transfer için 2. adetimi bekliyorum,embriyolarımız donduruldu. betül hocam çok sakin ve çok dikkatli ilerledi sağolsun ben ne zaman panik yapsam onun sakinliği beni de rahatlattı..
benim amh seviyem düştü,ilk tedavimde 3.gün 3 adet embriyom oluşmuşken ,bu tedavimde 4 adet 5.gün blast embriyom oluştu çok şükür..
maliyet olarak da tedavi öncesi eşim ve benim kullandığımız vitaminler de dahil toplam 5500 tl ilaçlar tuttu.. merkeze de rahim dinlendirme dahil 12000 tl ödedik .. aşağı yukarı tüm merkezlerde fiyatlar aynı düzeyde gidiyor zaten..

X