Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Merhabalar bayadır yazan yok ama Betül hocaya gidip pozitif olanlar var salı günü randevum var memnunmusunuz süreciniz nasıl geçti ve maliyeti size ne oldu
Olumsuz yazan görmedim bencede iyi Bi doktor. Kndi çocukları da kaç denemeden sonra tup olmuş halimizden anlayan biri

merhaba ,henüz sürecim devam ediyor ama yazmak istedim.merkezden de doktorumdan da çok memnunum..
ben şuan rahim dinlendirmeyim...transfer için 2. adetimi bekliyorum,embriyolarımız donduruldu. betül hocam çok sakin ve çok dikkatli ilerledi sağolsun ben ne zaman panik yapsam onun sakinliği beni de rahatlattı..
benim amh seviyem düştü,ilk tedavimde 3.gün 3 adet embriyom oluşmuşken ,bu tedavimde 4 adet 5.gün blast embriyom oluştu çok şükür..
maliyet olarak da tedavi öncesi eşim ve benim kullandığımız vitaminler de dahil toplam 5500 tl ilaçlar tuttu.. merkeze de rahim dinlendirme dahil 12000 tl ödedik .. aşağı yukarı tüm merkezlerde fiyatlar aynı düzeyde gidiyor zaten..
Umarım güzel sonuçlar alırsın ve alırız bu süreç çok zor gerçekten içime su serptin acaba sorun neydi tüp bebeğe karar verdiniz bunu çekinerek soruyorum biraz ama..bende pco var eşimde hiçbir sorun yok 1 senedir deniyoruz olmadı 3 çatlatma iğnesi 5 femara tedavisi oldu hsg çekildi sorun yok sebepsiz denildi ama ocakta kimyasal yaşadım tekrar normal olur denildi tüpe geçme ama sizde anlarsınız ki beni artık yoruldum

Umarım güzel sonuçlar alırsın ve alırız bu süreç çok zor gerçekten içime su serptin acaba sorun neydi tüp bebeğe karar verdiniz bunu çekinerek soruyorum biraz ama..bende pco var eşimde hiçbir sorun yok 1 senedir deniyoruz olmadı 3 çatlatma iğnesi 5 femara tedavisi oldu hsg çekildi sorun yok sebepsiz denildi ama ocakta kimyasal yaşadım tekrar normal olur denildi tüpe geçme ama sizde anlarsınız ki beni artık yoruldum
bizim 7 senedir olmuyor çocuğumuz.. öncesinde 2 başarız aşılama ve 1 tüp bebek tedavimiz var hepsi olumsuz..

benim amh seviyem düşük yani yumurta sayım,eşimin de değerleri sıkıntılı maalesef..

sen elinde olan testlerinle betül hocama git,o zaten yönlendirir seni..sırf işlem yapmak için yapan biri değil,kişiye özel tedavi uyguluyorlar..

bizim 7 senedir olmuyor çocuğumuz.. öncesinde 2 başarız aşılama ve 1 tüp bebek tedavimiz var hepsi olumsuz..

benim amh seviyem düşük yani yumurta sayım,eşimin de değerleri sıkıntılı maalesef..

sen elinde olan testlerinle betül hocama git,o zaten yönlendirir seni..sırf işlem yapmak için yapan biri değil,kişiye özel tedavi uyguluyorlar..
Rabbim tez zamanda nasip etsin sanada aratmasın daha fazla inşallah güzel haberlerini alırız içimi baya rahatlattın arkadaşım sağol acaba mı diyordum ama şimdi gönül rahatlığıyla gidebilirim Acıbadem’le ikisi arasında çok gidip geliyordum 🙏🏻

kızlar selam :dua: benimde tüp bebek tedavim devam ediyor yarın opuu işlemi olacak , biraz heyecanlıyım sonuçlar umarım iyi olur soranustayım güzel ilgileniyorlar memnunum.

vücutta çok fazla yumurta oluşumu varmış , ilaçlarda yan etki yaptı dediler opu olucaktım gecen ay opudan 2 gün önce tedaviyi durdurdu bu ay farklı ilaçlarla iğnelerle yeniden
Iyi Bnde bayağı oyalandim temmuzda başladım eylülde koyduk 1.ciyi tutmadı 2. Yi 1 ay arayla denedim şükür tuttu

Merhabalar nerdeyse şubat atından beri yazılanların hepsini okudum. Herkese sabır diliyorum. Ben soranustayım Alir Rıza Bey doktorum. 3.tüp bebek denemem. Ne kist ne başka bir sorunum hiç olmadı. Ama ne hikmetse ilk 2 denememde olumsuz oldu. İlkinde 19 yumurta toplandı ve çok zor geldim opu gününe. Bulantılar ağrılar mahvetti beni. 19 olunca🙈 onların 7tanesi seçildi en iyi kalite olarak 2+2+3 paket yapılıp donduruldu. İlki temmuz 2019da bir ay rahim dinlenme sonucu yapıldı olmadı. Hadi biraz dinlenelim dedim ikinci denemeyi aynı yıl ekim 2019 yaptık olmadı. Ve ben bu süreçte 25kiloya yakın verdim insülin direncimi hormonlarımı daha sağlıklı hale getirip tekrar bismillah dedik. 22 Nisan 2021de son dondurulmuş 3lüyü 2tane olacak şekilde transfer ettiler. Şuan beklemedeyim. Ama kendimizi sürekli sakin tutmalıyız. Hemen heyecanlanmamlıyız. Pozitif çıksa da keseyi görmeden kalp atışını duymadan hatta üç ay bitmeden hiç bir şey netleşmiyor. Sadece ben miyim böyle düşünen? 2olumsuz denemeden sonra sanki bu da olmayacak gibi. Elimde değil bunu düşünmeden edemiyorum.

Merhabalar nerdeyse şubat atından beri yazılanların hepsini okudum. Herkese sabır diliyorum. Ben soranustayım Alir Rıza Bey doktorum. 3.tüp bebek denemem. Ne kist ne başka bir sorunum hiç olmadı. Ama ne hikmetse ilk 2 denememde olumsuz oldu. İlkinde 19 yumurta toplandı ve çok zor geldim opu gününe. Bulantılar ağrılar mahvetti beni. 19 olunca🙈 onların 7tanesi seçildi en iyi kalite olarak 2+2+3 paket yapılıp donduruldu. İlki temmuz 2019da bir ay rahim dinlenme sonucu yapıldı olmadı. Hadi biraz dinlenelim dedim ikinci denemeyi aynı yıl ekim 2019 yaptık olmadı. Ve ben bu süreçte 25kiloya yakın verdim insülin direncimi hormonlarımı daha sağlıklı hale getirip tekrar bismillah dedik. 22 Nisan 2021de son dondurulmuş 3lüyü 2tane olacak şekilde transfer ettiler. Şuan beklemedeyim. Ama kendimizi sürekli sakin tutmalıyız. Hemen heyecanlanmamlıyız. Pozitif çıksa da keseyi görmeden kalp atışını duymadan hatta üç ay bitmeden hiç bir şey netleşmiyor. Sadece ben miyim böyle düşünen? 2olumsuz denemeden sonra sanki bu da olmayacak gibi. Elimde değil bunu düşünmeden edemiyorum.
Hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşım biz kendimizi parçalasakta hergün ağlasakta olmadığı zaman olmuyor ama sakin olup akışına bırakmak morali yüksek tutmak vazgeçmemek bence hamilelik için yapılması gerekenler ama biz tabikide elimizde olmadan stres yapıyoruz rabbim ol dedikten sonra önümüzde hiçbir engel yok aslında zamanı vardır derler ya zamanını bekliyoruz arkadaşım bu yol zorlu ama sonu inşallah güzel biten bir yol

X