Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşım biz kendimizi parçalasakta hergün ağlasakta olmadığı zaman olmuyor ama sakin olup akışına bırakmak morali yüksek tutmak vazgeçmemek bence hamilelik için yapılması gerekenler ama biz tabikide elimizde olmadan stres yapıyoruz rabbim ol dedikten sonra önümüzde hiçbir engel yok aslında zamanı vardır derler ya zamanını bekliyoruz arkadaşım bu yol zorlu ama sonu inşallah güzel biten bir yol
Evet doğru. Sonuç öğrenmeye kaldı 4gün sadce günler geçsin diye bekliyorum. Ne ben belirti arıyorum artık ne de vücudum bir sinyal veriyor.

Evet doğru. Sonuç öğrenmeye kaldı 4gün sadce günler geçsin diye bekliyorum. Ne ben belirti arıyorum artık ne de vücudum bir sinyal veriyor.
Belirti kişiden kişiye göre değişen birşey zaten herkeste aynı belirtiler yaşanmaz yada belirti hiç olmaz inşallah sonunda güzel haberi alırsın bende ilk tüp bebek deneyimime başladım Allah utandırmasın

Görüştünüz mü acıbadem ile. Nasıl geçti karar verdiniz mi? Ben da bursada yaptırmayı düşünüyorum ve araştırmadayım
Görüştüm vitamin falan verdi ayrica laboratuari arastirmadim ama acıbadmein iy oldugunu duydum şahinbeyde cok ilgiliydi üstelik bikere görüşmeme ragmen numara verdielr tahlileri flan atim yine yardimcinolup ilaç yazdi bazi değerlerim yüksekti acikcasi ben dhaa once memorialdada yaotirdim başka yerlerdede bu şekil kimseye ulastığım olamdı ben memnunum bziizm sperm taşıma işi var onu başarabikirsek once prp yaptıracağim sonrada tup bebek hayırlısi artık

Görüştüm vitamin falan verdi ayrica laboratuari arastirmadim ama acıbadmein iy oldugunu duydum şahinbeyde cok ilgiliydi üstelik bikere görüşmeme ragmen numara verdielr tahlileri flan atim yine yardimcinolup ilaç yazdi bazi değerlerim yüksekti acikcasi ben dhaa once memorialdada yaotirdim başka yerlerdede bu şekil kimseye ulastığım olamdı ben memnunum bziizm sperm taşıma işi var onu başarabikirsek once prp yaptıracağim sonrada tup bebek hayırlısi artık
Peki embriyolog veya labaratuar ile ön görüşme yapabiliyor muyuz? Çünkü bence dr dan ziyade labatuar da çok önemli.

Peki embriyolog veya labaratuar ile ön görüşme yapabiliyor muyuz? Çünkü bence dr dan ziyade labatuar da çok önemli.
Sormadim ama telefonla sorabilirsiniz bebce görüştürurler gibi gekiyor cunkü bu sperm taşima işi icin osterseniz göŕüşün demisti dr bana ben önce getirecğimizbyerle görüşecegim icin görüsmedim ama aciabdemin ve bahceciğin labaratuarlari iy diye biliyorum topiklerdede okumuştum

Sormadim ama telefonla sorabilirsiniz bebce görüştürurler gibi gekiyor cunkü bu sperm taşima işi icin osterseniz göŕüşün demisti dr bana ben önce getirecğimizbyerle görüşecegim icin görüsmedim ama aciabdemin ve bahceciğin labaratuarlari iy diye biliyorum topiklerdede okumuştum
Anladım canım. Eşim acıbadem diyor. Şahin beye ısınmış. Ama benim kafamda çok deli sorular var. Çok okuyorum çok araştırıyorum ve kafam çok karışıyor.

Anladım canım. Eşim acıbadem diyor. Şahin beye ısınmış. Ama benim kafamda çok deli sorular var. Çok okuyorum çok araştırıyorum ve kafam çok karışıyor.
Bencede cok fazla okudukça kafası karışıyor insanın ben çok fazla sorgulamıyorum genelde aynı prosedür uygulaniyor 5kere denedim farklı bişe yoktu o yüzden genelde de dra iy dediler çok önceden arkadasimda vardi orda yaptiran ordada calsiiyordu oda çok iy dedi başka yer araştirmadim nasip sonuçta birazdaa hayırlısı olsun siizn içinde tabi içinizin sinmeside önemli ama dr yaklaşımı güzel bence

Bende Jimerdeyim canım. 2 kere Opu işlemim oldu. Toplamda bu 5. Denemem.
Transfer oldum bugün 4.günü. 8 mayıs sonuç alacağız hayırlısıyla.

Genelde pek eşimi dinlemem ama bu sefer onu dinleyim diyorum.
Sizin içınize sinmesi daha önemli başka görüşme yaptınız mi? Bence hangsinie daha cok ısındıysanız onla devam edin gerçi bizler birazdaha farklı bakiyoruz erkekler düzantık bazen onalrin baktiği tarafta doğru oalbiliyor bneimmine kalsa hiç kimseye gitmeyelim diyor😊

X