Bursa'da tüp bebek yeni açılan bahçeci hakkında yorumlarınız

Üç tane vitamin ilaç verdi isimlerini şuan hatırlamıyorum.bide ilave olarak keçi boynuzu özü ve çörek otu yağı verdi.

hadi inşallah şifa olsun
Ne zmna tedavi planlıyorsunuz
bu takviyelerden sonuç alabilmek için en az 3ay kullanmak gerekiyor bildiğim kadarıyla

hadi inşallah şifa olsun
Ne zmna tedavi planlıyorsunuz
bu takviyelerden sonuç alabilmek için en az 3ay kullanmak gerekiyor bildiğim kadarıyla
Adetimi bekliyorum canım adetimle birlikte hsg çekinip sonuçlarımi doktora götürcem bakalım ne dicek.ona bağlıyız yani doktorumuz ne zaman derse.insallah hsg temiz cikar

Merhaba bugün ilk defa gittim Betül hanıma konuştuk muayenemi oldum başlamak istediğiniz ay gelin tedaviye başlatalım dedi ama maalesef fiyatları öğrenince benim için olmayacağını anladım 😔 10500 tüp bebek ücreti 1500 rahim dinlendirme artı ilaç iğneler rahat 16-17 bin tutar dediler ağlayarak geri döndüm çaresizlik böyle birşey sanırım yine kötü bol ağlamalı günler beni bekliyor 😰😥😔

Merhaba gittiniz mi siz bursaya neye karar verdiniz merak ettim bende aynı sekilde kararsızim

Merhaba bugün ilk defa gittim Betül hanıma konuştuk muayenemi oldum başlamak istediğiniz ay gelin tedaviye başlatalım dedi ama maalesef fiyatları öğrenince benim için olmayacağını anladım 😔 10500 tüp bebek ücreti 1500 rahim dinlendirme artı ilaç iğneler rahat 16-17 bin tutar dediler ağlayarak geri döndüm çaresizlik böyle birşey sanırım yine kötü bol ağlamalı günler beni bekliyor 😰😥😔
Merhaba cnm çaresiz değilsin hayattasın çokça şükür etmek lazım vaktinden önce çiçek açmıyor biliyosunki.. hayatın işleyişi kuralı kanunu bu ağlayıp kendini strese sokma boş yere söylemesi evet kolay değil bende 4 yıldır uğraşıyorum perişan hissetiğim günlerde hıçkırdığım küstüğüm bunaldığum günlerde oldu ama hepsi gelip geçti ve umudumu kaybetmedim ve kaybetmeyeceğim elbet bir gün bizde o anı yaşayacağız:KK25:

Allah var hiç unutmayın.betul hanıma tedavi için başlamıştım.bana vitamin verdi.kullanmya başladım.adet olup hsg cekinmeyi bekliyodum.yemeklerden tiksinmeye başladım.hic suphelenmiyodum biseyler olcagina.adet söktürücü aldım eşimin ısrarıyla birde test.ama hiç ihtimal vermedim.cunku sekiz sene olmamış.simdi mi olcak dedim.o testin pozitif çıktığı anı çığlıklarımi eşim unutamıyor.yani zaten ben Betül hanıma başladığımda hamileymisim.o yüzden en önemli şey kafada bitirip kendini rahat tutman önemli.allah isteyen herkese nasip etsin

Allah var hiç unutmayın.betul hanıma tedavi için başlamıştım.bana vitamin verdi.kullanmya başladım.adet olup hsg cekinmeyi bekliyodum.yemeklerden tiksinmeye başladım.hic suphelenmiyodum biseyler olcagina.adet söktürücü aldım eşimin ısrarıyla birde test.ama hiç ihtimal vermedim.cunku sekiz sene olmamış.simdi mi olcak dedim.o testin pozitif çıktığı anı çığlıklarımi eşim unutamıyor.yani zaten ben Betül hanıma başladığımda hamileymisim.o yüzden en önemli şey kafada bitirip kendini rahat tutman önemli.allah isteyen herkese nasip etsin
Bana da verdi vitaminler ama biz tedaviye baslayamayinca almadık.o rahatlık bende kalmamış artık bittim dediğim yerdeyim çünkü yumurtalık rezervim düşük ben de hemen olsun istiyorum ama imkanlar işte 😔 sizin adınıza sevindim ne mutlu o çığlıkları atmak ağlamak sevinçten.Su an arkadaşım hamile görüşemiyorum onunla aklımda sürekli o onun hayalleri onun yapacakları çıkmıyor aklımdan onu gördüğümde de sürekli karnına bakıyorum gerçekten çok kötü birşey.ustune bir de eltim tüp bebek tedavisine başladı o günden beri dipteyim artık yoruldum ben de istiyorum hem de cokkkk .....

Son düzenleme:
Merhaba cnm çaresiz değilsin hayattasın çokça şükür etmek lazım vaktinden önce çiçek açmıyor biliyosunki.. hayatın işleyişi kuralı kanunu bu ağlayıp kendini strese sokma boş yere söylemesi evet kolay değil bende 4 yıldır uğraşıyorum perişan hissetiğim günlerde hıçkırdığım küstüğüm bunaldığum günlerde oldu ama hepsi gelip geçti ve umudumu kaybetmedim ve kaybetmeyeceğim elbet bir gün bizde o anı yaşayacağız:KK25:
Biliyorum ama olmuyor işte elimde değil bazı şeyler hamile birini görünce bitiyorum ben de o güzel haberi duymak istiyorum o mutluluğu yaşamak istiyorum mesela az önce test yaptım adetim gecikince yine negatif 😥

Merhaba gittiniz mi siz bursaya neye karar verdiniz merak ettim bende aynı sekilde kararsızim
Merhaba gittim muayenede oldum ama maddi olarak yetişemiyoruz şu an çok büyük umutla gittim ama elim bomboş döndüm yine birkaç vitamin verdi Betül hanım ama onları da almadım çünkü tedaviye baslayamiyorum😔 imkanım olsa bugün giderdim ...

Merhaba gittim muayenede oldum ama maddi olarak yetişemiyoruz şu an çok büyük umutla gittim ama elim bomboş döndüm yine birkaç vitamin verdi Betül hanım ama onları da almadım çünkü tedaviye baslayamiyorum😔 imkanım olsa bugün giderdim ...
Çıkartamıyorum çünkü benim normal yollarla olmuş 15 yaşında bir kızım var ikincisinin olmaması beni çok üzüyor benim yaşımda herkes 3. 4. Çocuğu oluyor ben hala uğraşıyorum aşılama oldum 3 defa bir tüp bebek denemem var yumurta oluşmayan 😔

Bende bahçecide tedavi oluyorum şuan rahim dinlendirme sürecindeyim.klinikle ilgili tek sorun arayınca günlerce doktoruna ulaşamamak. 2 gün peş peşe aradım geri döneceğiz dediler ses yok .başka böyle sorun yaşayan varmı çok canım sıkıldı. Herkes parayı alana kadar ilgili galiba.tedaviye başlamadan her hafta arıyorlardı gelecekmisiniz diye😑

Merhaba , konu güncel olsun :)

bahçecide şuan tedavi sürecinde olanlar kimler ??

ben cumartesi opu oldum,şuan emriyolarımın 3.günü.. rahim dinlendirme uygulanacak..

Ben muayene oldum adet olunca gidicem sizin hemen basladı mı tedaviniz hangi igneleri kullandinız kac tane yumurtanz toplandı kacı dollendi insaallah hayırlısi la saglıkla tutunur bebisin

Hmm bu opu dan sonra mı belli oldu duymustum cizik atmak tutinma sanssini arttryormus

Daha iyi olur canm 1 embryo olması degil sonucta emek veriliyor birsuru sansmz neyle artacaksa denemek daha iyi bence onun ucreti ne kadar peki benim rahim filmim 3 yl onceydi istemedi bemden birdaha

X