Burun Ameliyatı Ateller çıktı (FOTOĞRAFLI)

Umarım ya doktor düşecek diyor, ameliyattan önce de biraz fazla kaldıracağım dedi ben de hocam ne olur çok kaldırmayın öyle kalmasın dedim kalmaz dedi ama geriliyorum. Çok teşekkür ederim cevap içim
Hocayla aynı şeyi yaşadık birkaç kez sordum ben de kaldırıyorum düşüyor dedi, dediği oluyor

Burun ucu gercekden de iniyor, bende baslarda cok panik yaptim, ama 3-6 ay sonra indi. Sivriligi odemden olabilir

Burun ucu gercekden de iniyor, bende baslarda cok panik yaptim, ama 3-6 ay sonra indi. Sivriligi odemden olabilir
Çok teşekkürler şu an çünkü önden beynimi görebiliyor herkes mahremiyetim kalmadı 😂😂 Doktor inecek dedi en başta konuştuk kalkık burun sevmiyorum diye ama

Maalesef 2 ay oldu ama hala kısa ve beklediğimden çok daha kalkık şu an akademik eğitimime odaklandığım için takmıyorum sadece derslerime odaklanıyorum.
Merhaba burnunuz ne durumda acaba düstü mü ucu bende 40. Günümdeyim burun deliklermin önden gözükmesi beni cok rahatsız ediyo özellikle güldüğümde benim doktorumda burun ucu bi tık düsecek kanatlar incelecek dedi 4. Ayın sonunda kimse estetik oldugunu anlamaz dedi gerçekten uzun bi sürec sabır gerektiriyo

Merhaba burnunuz ne durumda acaba düstü mü ucu bende 40. Günümdeyim burun deliklermin önden gözükmesi beni cok rahatsız ediyo özellikle güldüğümde benim doktorumda burun ucu bi tık düsecek kanatlar incelecek dedi 4. Ayın sonunda kimse estetik oldugunu anlamaz dedi gerçekten uzun bi sürec sabır gerektiriyo
Merhaba ucu biraz düştü mü benim de psikolojim bozuldu evde ağlamaktan kendime gelemiyorum

X