Burun Ameliyatı Ateller çıktı (FOTOĞRAFLI)

evhamlikisi

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
161
70
25
Merhaba arkadaşlar bugün burun ameliyatımın 8.günü, inanılmaz doluyum, ağlamak istiyorum biraz. Burnum alçı çıktı ve beklediğimden çok daha sivri ve kalkıktı önden zaten voldemort bir ben iki. Ağlayamıyorum güçlü olmaya çalışıyorum doktora yüz defa sordum kontrolde iner mi diye? İner inecek sakin ol dedi ama o kadar üzgünüm ki nasıl bu kadar sivri ve dik hiç doğal olmadı diye. Arkadaşım da aynı doktora oldu onun ki şu an o kadar doğal duruyor ki benim ki Micheal Jackson’dan Voldemort’a doğru. Eğer böyle de kalacaksa nasıl kabullenebilirim? Ailem asla kötü olmuş demiyor ki tabii ki demezler de.

Eklentiler

• 3A8BAAA9-7974-4B82-86F0-1A0592596332.jpeg
    3A8BAAA9-7974-4B82-86F0-1A0592596332.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 883
  • 29804F03-3CB8-41C1-8C5B-435D2811350B.jpeg
    29804F03-3CB8-41C1-8C5B-435D2811350B.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 872
Eski hali nasıldı onu da koysaydınız ona göre
Ben beğendım
Üstelik daha 8. Gün
Çok şiş ve ödemlidir

İnsallah istediğiniz gibi olur üzülmeyin lütfen
Teşekkür ederim ama benim istediğim gibi olmadı maalesef, bu kadar sivri ve kalkık beklemiyordum.

Bir de şuanki halimi eskiyle kıyaslamak istemenizi anlamadım.

Kız öncesi nasıldı bakalım da nerden nereye olmuş değerlendirelim diye. Her burundan her şekil çıkmıyor malum

Merhaba arkadaşlar bugün burun ameliyatımın 8.günü, inanılmaz doluyum, ağlamak istiyorum biraz. Burnum alçı çıktı ve beklediğimden çok daha sivri ve kalkıktı önden zaten voldemort bir ben iki. Ağlayamıyorum güçlü olmaya çalışıyorum doktora yüz defa sordum kontrolde iner mi diye? İner inecek sakin ol dedi ama o kadar üzgünüm ki nasıl bu kadar sivri ve dik hiç doğal olmadı diye. Arkadaşım da aynı doktora oldu onun ki şu an o kadar doğal duruyor ki benim ki Micheal Jackson’dan Voldemort’a doğru. Eğer böyle de kalacaksa nasıl kabullenebilirim? Ailem asla kötü olmuş demiyor ki tabii ki demezler de.
Doktorunuzun tekniğine bağlı bir şey olabilir bence bir arkadaşım oldu ameliyat masası fotosu çok kalkıkmış sonra normal olmuş zaten atellet çıktıktan sonra bir aya kadar biraz iniyor belki doktorunuz yaptığı tekniğe görede daha da iner belli olmaz

Doktorunuzun tekniğine bağlı bir şey olabilir bence bir arkadaşım oldu ameliyat masası fotosu çok kalkıkmış sonra normal olmuş zaten atellet çıktıktan sonra bir aya kadar biraz iniyor belki doktorunuz yaptığı tekniğe görede daha da iner belli olmaz
Umarım ya, inanılmaz stres oldum. Revizyon olacak gücüm yok gerçekten.

Daha 8 gün oldu diyorsun neler diyorsun senin gibi ruh sağlığı iyi olmayan insanlar ameliyat olmasın bence
Bu kadar sert bir yorum yapmanızın mantığı nedir ? Ben bir kaygımı anlatmaya çalıştım. Bununla alakalı deneyimi plan var mı yok mu öğrenmeye çalıştım. İnanılmazsınız.

Daha 8 gün oldu diyorsun neler diyorsun senin gibi ruh sağlığı iyi olmayan insanlar ameliyat olmasın bence
Konuyla alakalandirmadan size katılıyorum gerçekten ruh sağlığı yerinde olmayan kesinlikle bu ameliyati olmamalı sonuçta olabilecek olumsuzlukları iyi düşünüp bunları kaldırabilir miyim diye iyi değerlendirmeli yoksa çok zor bir psikolojik süreç olabiliyor

Doktora bi süre sonra teşekkür edeceksiniz kaldırma nedeni zaten düşeceği için benimkini de kaldırdı düştü, ameliyatın 1 haftası deliklerim gözüküyordu karşıda her şeyin sonu sabır biraz bekleyin daha 1 ay olmadı bile

Doktora bi süre sonra teşekkür edeceksiniz kaldırma nedeni zaten düşeceği için benimkini de kaldırdı düştü, ameliyatın 1 haftası deliklerim gözüküyordu karşıda her şeyin sonu sabır biraz bekleyin daha 1 ay olmadı bile
Benimde 2 ayım oldu burun ucum şuan tam oturdu ama biraz daha düşerse düşük burun olur yaa sizin ne kadar süre oldu daha da dusermi benim ki

Umarım ya doktor düşecek diyor, ameliyattan önce de biraz fazla kaldıracağım dedi ben de hocam ne olur çok kaldırmayın öyle kalmasın dedim kalmaz dedi ama geriliyorum. Çok teşekkür ederim cevap içim

Umarım ya doktor düşecek diyor, ameliyattan önce de biraz fazla kaldıracağım dedi ben de hocam ne olur çok kaldırmayın öyle kalmasın dedim kalmaz dedi ama geriliyorum. Çok teşekkür ederim cevap içim
Benimde çok düştü mesela revizyon olacağım maalesef .bir tık düşüyor evet daha çok yeni burnunuz

X