BURUN AMELİYATI(RİNOPLASTİ) SONRASI GÖZ ALTINDA ÇÖKÜKLÜK

el nino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
18
4
26
9 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Göz altlarımda zaten çöküklğk ve morluk vardı genetik olarak fakat ameliyattan sonra cok daha belirgin hale geldi. Beni gören ne oldu gözüne diye soruyor. Yaşım 23 en az 5 10 yaş yaşlı gösteriyor. Benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu burun derim kalın halen ödem var biraz zamanla düzelme şansı var mı?

Bu durumda

Eklentiler

• 020503D1-F183-485F-972E-256D3D6B5BE0.jpeg
    020503D1-F183-485F-972E-256D3D6B5BE0.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 901
Çöküklüğün sadece burun ameliyatıyla ilgili olduğuna emin misiniz benim de gözlerimin altında çöküklük ve morluk vardı burun ameliyatından sonra azaldı baya

Maalesef ameliyattan sonra cizgiler cok belirgin hale geldi. İşin işginç yanı ameliyat sonradı kilo aldım bir de verince nasıl olacak bakalım.

Benim 26.gunum daha ama ayni cokuk goruntu bende de var eskiden boyle degildi insallah gecer zamanla

burnun halaa şiş gibi

ben amelıyat olalı çok oldu ozamanlar masaj yaptırırdı drlar halaa bu uygulama varmı bilmiyorum ama
bunun halaa şiş

En çok canımı sıkan da bi yeri düzeltelim derken bi yerden olmak. Dolgu düşünüyorumda her sene uğraşmak ne biliyim zor olabilir. Siz yağ enjeksyonu mu önerirsiniz ışık dolgusu mu ?
Ben yağ enjeksiyonu yaptırdım basenımeen alındı yag ama suan butun bacagm mosmor. O kadar kucuk yağ için nasıl bukadar morardım şaşırıyorum

9 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Göz altlarımda zaten çöküklğk ve morluk vardı genetik olarak fakat ameliyattan sonra cok daha belirgin hale geldi. Beni gören ne oldu gözüne diye soruyor. Yaşım 23 en az 5 10 yaş yaşlı gösteriyor. Benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu burun derim kalın halen ödem var biraz zamanla düzelme şansı var mı?
Bu göz altı çöküklüğü ameliyat olan çoğu insanda olabiliyor sanırım kemer gidince boş kalan deri kendini salıp Aşağı iniyor Bn rino olanları göz altlarına bakarak anlayabiliyorum Sadece sizin başınıza gelen bi durum değil çünkü rino azda olsa çokta olsa bi çöküklük bırakıyor tavsiyem profesyonelce bi çözüm bulmanız göz altı ışık dolgusu diye bi uygulama var düşünebilirsiniz geçmiş olsun .

Bu göz altı çöküklüğü ameliyat olan çoğu insanda olabiliyor sanırım kemer gidince boş kalan deri kendini salıp Aşağı iniyor Bn rino olanları göz altlarına bakarak anlayabiliyorum Sadece sizin başınıza gelen bi durum değil çünkü rino azda olsa çokta olsa bi çöküklük bırakıyor tavsiyem profesyonelce bi çözüm bulmanız göz altı ışık dolgusu diye bi uygulama var düşünebilirsiniz geçmiş olsun .
Çok teşekkürler.

En çok canımı sıkan da bi yeri düzeltelim derken bi yerden olmak. Dolgu düşünüyorumda her sene uğraşmak ne biliyim zor olabilir. Siz yağ enjeksyonu mu önerirsiniz ışık dolgusu mu ?
Bu konuda size çok katılıyorum bi taraf yapılırken bi taraf bozuluyor neyse ki çözümü var hiç dert etmeyin 😌

Peki yağ enjeksyonu mu önerirsiniz ışık dolgusu mu ? :)
Yağ enjeksiyonu daha kalıcı bi yöntem ama çok iyi bi doktora yaptırmanız lazım çünkü kalıcı yöntemler bazen kalıcı hasara da neden olabiliyor göz altı ışık dolgusu daha risksiz gibi

ben de 1,5 yıl oldu, ilk başta biraz sorunluydu , iri, ödem vs o nedenle yüzüm çökük gibiydi şimdi çok iyi

X