Burun ameliyatım:( (fotoğraflı)

Lipliftinizi özellikle ilerleyen günlerde rica etsem açtığım liplift postunda paylaşabilirmisiniz bemde burun ameliyatı sonrası yaptırmak istiyorum liplifti iz be dudak kalktımı bunları merak ediyorum
Size tavsiyem dudak için drla nasıl bir dişik atacağını hangi tekniği kullanacağını size göstermesini isteyin daha önce yaptıklarından çok kötü dikişler var. Benim dudak üstü güzel dikmiş ama dediğim gibi göz kapağım felaket olmuş. Dikiş demiyorum örgü örmüş orda böyle bir estetik dikiş olamaz o kadar kötü ama ben başkasının diktiğini düşünüyorum ve bunu destekleyen bazı şeylere şahit oldum

Kızlar bantlar çıkınca ödem yayılmaya başlayacak ve şimdikinden daha geniş olacak bunlar normal şeyler şimdiden bu kadar kaygılanmayın geçiyor yavaş yavaş sonra kendinizi üzdüğünüze üzüleceksiniz

Aynı düşüncelerdeyim tekrar bir ameliyat düşünmek bile istemiyorum
Sabredelim bakalım
Kızlar bantlar çıkınca ödem yayılmaya başlayacak ve şimdikinden daha geniş olacak bunlar normal şeyler şimdiden bu kadar kaygılanmayın geçiyor yavaş yavaş sonra kendinizi üzdüğünüze üzüleceksiniz
Haklısınız biz çok erkenden yorum yapmaya başladık 1 seneyi buluyor tam halini alması

Benim perşembe günü çıkacak bantlarım. Nasıl oldu peki daha iyi görünüyor musjn
Benim doktorum çıkana kadar dursun dedi bantlar benimki çıkmaya başlayınca çıkardım ben de zaten şekil için değil daha fazla şişmesin diyeymiş bu bantlar. Şu an atel çıktığı zamana göre biraz daha iyi gibi ama hala burun sırtım ve burun kanatları geniş duruyor ödemden kaynaklı hafif asimetriler var ama ben zamanla daha güzel olacağına inanıyorum buna ikna oldum burada bize cevap veren R Ruu hanımefendi ile de konuştuk başka birkaç kişiyle daha konuştum hepsi de zamanla daha da güzelleştiğini söylediler henüz 11. Gündeyim hoşuma gitmeyen detaylar var evet ama erken dönemde aynada gördüğünüz hiçbir görüntü sizi endişelendirmesin diyor YouTubedaki doktorlar o yüzden sabırla bekleyeceğim

Aslında bebim sorunlarım şunlar tek tek yazayım ben 3 ayrı işlem yaptırdım
1. Burun ameliyatım. Dr burnumun içinde hiç bir müdahale yapmamış sanırım kemikde de bir işlem yapılmamış sadece burun ucum kaldırılmış. Ben sadece burun ucum kaldırılsın diye mi ameliyat oldum? Kendimi kandırılmış hissediyorum. Burun ucunu da o kadar çok kaldırmışki fare gibi görünüyorum annem ve eşim de beğenmediklerini söylediler.
2. Göz kapağı ameliyatım dr bana belli belirsin bir iz olacağını çok küçük bir alanda çalışacağını söyledi fakat göz kapağım baştan sona kadar çok kötü bir şekilde dikişli. Göz şeklim değiçmiş çok kötü birgörüntüsü var.
3. Liplift yaptırdım dikiş güzel atılmış estetik fakat dudağımın şekli güzel durmuyor. Jokerin dudağı gibi üst dudağım zaten inceydi hala ince ve böyle üstünden deri alındığı için ağzım açık kalıyor dişlerim görünüyor. Dudak dolgusu yaptırmak zorundayım belki o zamn güzel görünür.

1. Burun ameliyatım. Dr burnumun içinde hiç bir müdahale yapmamış sanırım kemikde de bir işlem yapılmamış sadece burun ucum kaldırılmış. Ben sadece burun ucum kaldırılsın diye mi ameliyat oldum? Kendimi kandırılmış hissediyorum. Burun ucunu da o kadar çok kaldırmışki fare gibi görünüyorum annem ve eşim de beğenmediklerini söylediler.
2. Göz kapağı ameliyatım dr bana belli belirsin bir iz olacağını çok küçük bir alanda çalışacağını söyledi fakat göz kapağım baştan sona kadar çok kötü bir şekilde dikişli. Göz şeklim değiçmiş çok kötü birgörüntüsü var.
3. Liplift yaptırdım dikiş güzel atılmış estetik fakat dudağımın şekli güzel durmuyor. Jokerin dudağı gibi üst dudağım zaten inceydi hala ince ve böyle üstünden deri alındığı için ağzım açık kalıyor dişlerim görünüyor. Dudak dolgusu yaptırmak zorundayım belki o zamn güzel görünür.
Diğer işlemler için bilgim yok ama burun ucu kalkıklığını dert etme zamanla iniyormuş ben ameliyat olduğum gün doktora sordum hocam biraz fazla kalkık duruyor sanki diye ama o inecek dedi doktorlar inme payı bırakıyor şu an kalkıklık tam istediğim gibi ama keşke biraz daha kalkık olsaydı diyorum bir miktar ineceği için ama onu çok dert etmiyorum çok aşırı kalkık istememiştim zaten doğal durmuyor diye şu an istediğim burun sırtının ve ucunun belirginleşmesi yanların inmesi geniş ve kalın görüntü rahatsız ediyor en çok

Hepsi geçicek önemli olan ödemler indikten sonra burnun güzelliği ödemler maalesef sorunları gizleyebiliyorda ya da sorunluymuş gibi gösterebiliyorda umarım süreç hep istediğimiz gibi ilerler 🙏🏻

Banada özelden atabilirmisin foto özellikle lipliftini görmek istiyorum nasıl duruyor

X