Burun ameliyatım:( (fotoğraflı)

Burun küçülüyor mu odemler inince önden bakınca benim hem geniş duruyor yandanda uzun duruyo
O da iniyooorrr ben de burnumun ucu sırtta ödemler inince çok büyük ve dik diyordum şimdi o da inmeye küçülmeye başladı
Burun küçülüyor ama kalkıklık geçmiyor bence, benimki geçmedi en azından..

evet kemerli bir burnum vardı, kemerli burunlarda sanırım törpülendikçe bi tık geniş duruyormuş da benimki çok geldi alışamadım
Benim de belli belirsiz bir kemerim vardı ucundan rahatsızdım daha çok top gibi duruyordu kemeri alınca o kıkırdakları yanlardan birleştiriyorlar ortadaki kemik kaynayınca biraz daha burun sırtı belirginleşecektir diye düşünüyorum şu an benim için de sizin için de çok erken bir dönem bekleyelim bakalım illaki değişecektir

İnşallah benimkide biraz düşer böyle farelere benzedim 😢 insan içine çıkamam bu halde . Doktora neden bu kadar kaldırdınız ben sizden böyle bişey istemedim dedim. Kızdı bana eğer inmezse eski burnunu yapar bırakırım öerak etme dedi 😢 niye bu kadar anlayışsızlar acaba. Mutlu olmak isterken hergün ağlıyorum kendimi görmek istemiyorum artık

İnşallah benimkide biraz düşer böyle farelere benzedim 😢 insan içine çıkamam bu halde . Doktora neden bu kadar kaldırdınız ben sizden böyle bişey istemedim dedim. Kızdı bana eğer inmezse eski burnunu yapar bırakırım öerak etme dedi 😢 niye bu kadar anlayışsızlar acaba. Mutlu olmak isterken hergün ağlıyorum kendimi görmek istemiyorum artık
Bence abartıyorsunuz özelden foto atma imkanınız var mı acaba Karalar bağlamak için çok erken 6 ay bekleyin bakalım

Hayır abartmıyorum bir kaç kişiye fotoğraf attım hak verdiler bana. Ayrıca annem ve eşim de aynı şeyi söylüyor olmadı yani. bu haliyle kalırsa benim için büyük sıkıntı. 😢

Bi görsel paylaşabilir misiniz? Ben dediğini kadar kötü görünebileceğini düşünmüyorum. Benm de kalkıktı sonra baya düştü şimdi revizyon düşünüuorum ama korkuyorum da

Şu an ki durumunuz nasıl? Bana da özelden atabilir misiniz? Bende yaptırmayı düşünüyorum.
Zamanla gözüm alıştı ama hala burnum çok dik. Beni ilk defa görenler burnun çok kalkık olmuş diyorlar. Hala düşmesini bekliyorum burnum taş gibi çok sert nasıl düşecek bilmiyorum. Sertlik ödemden değil kemik gibi bir sertlik kıkırdak fazla koyulmuş.

X