Burun deliklerinde asimetri

işini iyi yapan bir dr bulursanız düzelir sıkıntı yapmayın ilkinden 8 ay sonra oldum ikinci ameliyatımı burun ucumu halen hissetmiyorum ilk ameliyat gibi oluyor şişlik morluk vs durumu
Ben bir amilyat daha kaldıramam zaten bunu bile cesaretim zor geldi oldum bida o cesaret gelmez

Mrb,eski burnumda egrilik vardi:KK43: ondan korkuyordum zaten acaba yine egri mi durur diye ama kafami yukari kaldirip aynaya baktigimda burun ucum kaslarimin orta hizasina denk geliyor isik acip aynaya baktigimda burun sirtindaki isiklar düz görünüyor,acaba diyorum sisliklerin asimetrik olmasindan mi egri duruyor.Bu 6 ay nasil gecicek bilmiyorum.Birde masaj yapinca bi süre sonra daha cok sisiyor sanki,bugün daha hic yapmadim daha fazla sismesin diye.Yapmaya devammi edeyim dersiniz?
Ayrica cevabiniz icin de tesekkürler :)
doktorunuz masaj verdiyse yapmaya devam edin ihmal etmeyin o şişlikler uzun süre devam edecek bu çok normal bir durum moral çok önemli bu durumda burnunuz tam şeklini alana kadar moralinizi bozmayın burnunuzu çok incelemeyin derim

Mrb,eski burnumda egrilik vardi:KK43: ondan korkuyordum zaten acaba yine egri mi durur diye ama kafami yukari kaldirip aynaya baktigimda burun ucum kaslarimin orta hizasina denk geliyor isik acip aynaya baktigimda burun sirtindaki isiklar düz görünüyor,acaba diyorum sisliklerin asimetrik olmasindan mi egri duruyor.Bu 6 ay nasil gecicek bilmiyorum.Birde masaj yapinca bi süre sonra daha cok sisiyor sanki,bugün daha hic yapmadim daha fazla sismesin diye.Yapmaya devammi edeyim dersiniz?
Ayrica cevabiniz icin de tesekkürler :)
Rica ederim. Sislikler hergun yer degistiriyor diye okudum hep. Bazilari odemi bile kemik cikintisi saniyor. Sabredeceksiniz artik. Soguk suyla yuzunuzu yikayin. Buz gezdirin. Masajida asiri bastirmadan yapin. Morluk onleyici krem var ya onunla masaj yapanlar var odemi azaltiyor diyorlar.

Umarım odemdir ben 1 sene beklicem masaji mi yaparak bu süre zarfında para biriktircem :)) düzelmezse barış çakıra amilyat olmak istiyorum. Artık işi pekte şansa bırakmicam :)

İlk aylara oranla indi tabi ama düzelir mi tamamen bilemiyorum
Benimde farkli 10 ay oldu hiç duzelme olmadı sadece şişlikler geçiyor.zamanla mucize olmuyor yani çokta inanmayın 6 ay sonra geçer diyenlere.şişlikler burnu kusurlu göstermez sadece şiş gösterir.onun dışında var olan hiçbir kusur zamanla düzelmiyor.benim deneyimim bu şekilde.sizede geçmiş olsun.

Benimde farkli 10 ay oldu hiç duzelme olmadı sadece şişlikler geçiyor.zamanla mucize olmuyor yani çokta inanmayın 6 ay sonra geçer diyenlere.şişlikler burnu kusurlu göstermez sadece şiş gösterir.onun dışında var olan hiçbir kusur zamanla düzelmiyor.benim deneyimim bu şekilde.sizede geçmiş olsun.
Masaj yaptinizmi

Doğru iyi bir operasyon olmuşsa şart olmayabilir ama benim doktor yaptığı hatayi masajla düzeltmeye çalışıyor galiba
Sizdeki sorun ne oldu.moralinizi bozmak istemem ama masajla kusur giderilmez.benim sadece burnumun iki kenarına yap dedi doktor hiç yapmadım gayet güzel indi şişlikler tamamen burnuna masaj yap demedi ve bendede durum kötü ama doktor hiç zamanla düzelir yada masaj yap düzelir demedi

Sizdeki sorun ne oldu.moralinizi bozmak istemem ama masajla kusur giderilmez.benim sadece burnumun iki kenarına yap dedi doktor hiç yapmadım gayet güzel indi şişlikler tamamen burnuna masaj yap demedi ve bendede durum kötü ama doktor hiç zamanla düzelir yada masaj yap düzelir demedi
Benim deliğin biri dar biri geniş yamuk bide doktor masaj yap sürekli dedi

Merhaba arkadaşalar yaklaşık 2 buçuk ay önce nefes sıkıntısından dolayı Devlet hastanesinde Ameliyat oldum. Doktorum kemerimi de düzeltti . Ameliyat sonrası burun deliklerim orantısız kaldı , geçme olasılığı var mi ?
Son durum nedir acaba? Benimki de aynı sizinki gibi çok gerildim uyuyamıyorum resmen

X