burun dolgusu :) (resimli)

kızlar yaptıranlar nerede ve kime yaptırdığını söylese ve mümkünse resim yüklese çok güzel olur. sonuçta pek bilinen ve yaygın bir şey değil bu. çok yardımcı olmuş olursunuz. sevgiler.

kızlar yaptıranlar nerede ve kime yaptırdığını söylese ve mümkünse resim yüklese çok güzel olur. sonuçta pek bilinen ve yaygın bir şey değil bu. çok yardımcı olmuş olursunuz. sevgiler.

Ankara'da Dr Mehmet Akgün bu tarz dolguları çok fazla yapıyor. İletişim bilgilerini merak edersen özelden yazarım veya google dan kolayca bulabilirsin

Istanbulda uygun burun dolgusu yapan yerler varmı burnum yüzünden cok rahatsız oluyorum cok cirkin duruyo yandan dısarı cıkmak daha istemiyorum :KK43::KK43::KK43: lütfen yardım edin

Merhaba bayanlar,
Son uygulamamı da gectigimiz günlerde yaptırdım ve sonuc beni oldukça sevindirdi.burnumun ucundaki düşüklükten eser kalmadı. O kadar pişmanım ki cok onceden yaptirmadigima, yıllarca bosuna beklemisim estetik olsam mı olmasam mi diye, ufacık bir iğne acısıyla hayalini kurduğum seye kavuştum, bu kadar basitmiş aslında ve doktorum Mehmet Akgün le de oldukça guzel bir iletişimimiz oldu, yılmadan sorularıma buyuk içtenlikle cevaplar verdi ve beni motive etti, ne istediğimi cok guzel anladı ve birlikte sonuca ulaştık :) bu konuda tereddütünüz varsa hiç tereddüt etmeyin ve güvendiğiniz bir hekime muhakkak gidin derim. Sağlıcakla...

Merhaba bayanlar,
Son uygulamamı da gectigimiz günlerde yaptırdım ve sonuc beni oldukça sevindirdi.burnumun ucundaki düşüklükten eser kalmadı. O kadar pişmanım ki cok onceden yaptirmadigima, yıllarca bosuna beklemisim estetik olsam mı olmasam mi diye, ufacık bir iğne acısıyla hayalini kurduğum seye kavuştum, bu kadar basitmiş aslında ve doktorum Mehmet Akgün le de oldukça guzel bir iletişimimiz oldu, yılmadan sorularıma buyuk içtenlikle cevaplar verdi ve beni motive etti, ne istediğimi cok guzel anladı ve birlikte sonuca ulaştık :) bu konuda tereddütünüz varsa hiç tereddüt etmeyin ve güvendiğiniz bir hekime muhakkak gidin derim. Sağlıcakla...

çok sevindim canım senin adına tüm söylediklerine aynen katılıyorum mutluluklar yeni burnunla :KK52::KK16:

kızlar geçmiş olsun fotolar çok güzel peki birşey sorucam hiç bilgim yokta bu dolgu işlemi kalıcı mı ve ne kadar bir maliyeti var

kızlar geçmiş olsun fotolar çok güzel peki birşey sorucam hiç bilgim yokta bu dolgu işlemi kalıcı mı ve ne kadar bir maliyeti var

Yaklaşık olarak 2 yıla yakın kalıyor. İşlem 10 dakika bile sürmüyor. Çok az bir iğne acısı var. Bazıları uyuşturmaya dahi ihtiyaç duymuyor işlem yaptırırken. Maliyeti de 300 lira ile 900 lira arasında değişiyor. Zira dolgunun kalıcılık süresine ve markasına vede yapılacak dolgu miktarına göre değişiyor. Ortalama 600 tl kabul edebilirsiniz. Süre olarak daha kısa giden dolgular olduğu gibi süresi 5 yıla kadar çıkan dolgular da çıkmış. Ama uzun süreli dolguları Mehmet Bey hiç tavsiye etmiyor. Yine de gider bir görüşürsün. Bakarsın sana başka birşey önerir.

ekstradan kalıcı dolgulardan uzak durun derim ben hiç bir doktor önermiyor riskleri varmış. daha ucuza gelir diye düşünüp riske atmayın kendinizi aman.

benim samimi arkadaşım da yaptırdı zaten ben de yaptırdım ama başka doktorlara yaptırdık şahsen ben daha memnunum isteyene yardımcı olurum zühtü bey ilgili bir doktor

Merhaba arkadaşlar,
Ben burun ameliyatı olmuştum fakat burun ucumda asimetri ve eğrilik vardı. Revizyonlarla da bir türlü düzelmedi ve ben takıntı haline getirmiştim. Bu forumdaki yorumlar beni Mehmet Bey'e yönlendirdi. Gittim, uzun uzun anlattım beklentilerimi hatta burnumda kafaya taktığım kısımları tek tek işaretledim. Sabırla dinledi daha sonra 3-4 kez dolgu işlemi yaptı ve şuan sonuçtan çok memnunum, nihayet takıntımdan kurtuldum ve mutluyum:)
Bu forumdaki yorumlar, tecrübeler gerçekten birçok konuda yardımcı oluyor bana. Benim de bir katkım olsun diye bu hikayemi sizinle paylaşmak istedim :)

Buketcim ben senn fotograglarini goremiyorum. Yeni uye oldum. Bende yaptrmayi dusunuyorum cnm ama en azindan fotografni gorsem senden ilham alirdim.. :KK43:

Buketcim ben senn fotograglarini goremiyorum. Yeni uye oldum. Bende yaptrmayi dusunuyorum cnm ama en azindan fotografni gorsem senden ilham alirdim.. :KK43:

Hayatım zaten gittiğinde Mehmet Bey sana çok fazla örnek gösterir. Burada tek tük resim görürsün o da senin burnuna ve sorununa uygun olur mu olmaz mı bilinmez. İlk başta çok tereddüt ile yaklaşmış idim. Şimdi çok hoşuma gider oldu. Sana kolay gelsin

X