Burun Eğriliği - 17 Yaşında Burun Estetiği ameliyatı olmak istiyorum Yardım edin.

Benim sadece burnumda olsa belki 18 i beklerim ama benim burnum dışında göz kapağım ve kaşımıda etkiliyor insanın tipini zaten göz kaş burun belirler bunların 3 ündede problem olunca benim tip değişiyor. O yüzden beklemek istemiyorum doktorada söyledim 18 yaş sınırımız var diyip durdu.

Kizlar ben erken ameliyat olmak için can atıyodum ama ameliyat sonrası bi ıki gün pişman oldum simdi hic pişman degilim benim nefes almakla ilgili çok sorunum vardi 3 saat kalmışım ameliyatta sonra narkozun etkisiyle baya agladigimi hatırlıyorum sislikler falan aynada korktum biraz ama simdi iyiyim allaha şükür salı bandajim cikicak

Herkes öyle diyor zaten doktorlarda aynısını söylüyor ilk 2 gün çok zor sonra rahatlıyormuşsun. Narkoz almak nasıl bir duygu ben hiç almadım bilmiyorum

Canim ayni durum gecen yil bendede vardi fakat ben bi tanidigim uzere devlette ameliyat oldunm ilk basta burnumun ciddi anlamda duzelcegine inandim cok buyuk iknalarla ailemi ikna ettim hos zaten nefes buyuk skntimdi ameliyati olduktan sonra bunun bi estetik degil kemigi tikama yolunu acma ameliyati oldugunu anladim ustelik doktor tanidik olmasina ragmen beni bilinclendirmemisti burnum hala egri ve aynen benimde sol kasim ve gozum saga gore hafif egri hic bir duzelme olmadi hala nefes alamiyrm burnum egri psikolojik olarak cokuntudeyim burnum cok buyuk sorun resmen saclarimla yuzumu kapatmaya calisiyorum .umarim senin oyle olmaz aceleye getirme iyice bilinclen ben bu sene estetik olcam mecbur

Ben her konuda hemen hemen bilgi sahibiyim. Sen niye geçen sene araştırmadın. Bende tanıdığa kbb ye gittim devlette adamla konuştuk bu yaşlarda şekline dokunmuyoruz nefes ameliyatı yapıyoruz ama istersen estetikde yaparım dedi ben istemedim devlette olmak istemiyorum. Ama şart değil özeller çünkü 18 ol diyip duruyorlar. senin olduğun ameliyatın ismi septum deviasyon yani burun içinden yapılan burnun nefes sorunlarıyla ilgili bir ameliyat şekliyle ilgili değil. Yani ameliyatta burnunun şekliyle ilgili bir işlem yapılmıyor nefesini açmaya çalışıyorlar. Bu yüzden burnunun hala eğri olması ve kaşının ve göz kapağının düzelmemesi normal. Ben estetik amaçlı eğriliği düzeltmek için yaptırıcam nefes problemim aşırı değil sadece sabah yorgun uyanıyorum o kadar yoksa sorun yok gibi hatta. ama şekli eğri kaşımı ve göz kapağımı etkiliyor. Yani tipimi. Seneye kadar bekleyemicem. Doktor araştırıyorum ben yoksa her konuda hemen hemen bilgim var. Ama benim sorun seninkinin tam tersi senin sol kaşın sol göz kapağın sanırım. Benim solda problem yok bende sağda problem var :) burunda sağdan sola doğru eğri zaten

Son düzenleme:

Anladim canim bilgi sahibi olman cok hos ben biran once olsun bitsin hesabi kendimi doktorun ellerine birakiverdim sonuc ise sifir :) umarim sen en iyi sonucu alrsn ve bencede bian once ameliyat ol cunku olmadigin her dakika rahatsiz eden bi goruntulu olmak biraz skntli olyor :) insallah guzel bi burna yuze sahip oluruz

saol iyi dileklerin için aynen inşallah öyle olur. ramazan sonu ağustosda ameliyat olacam sanırım ramazan sonuna kadar doktor önerisi bulmam lazım. ama doktor araştırması çok sıkıcı işin gücün yoksa sabah akşam milletin yorumlarını oku

Of bende aynı dertten muzdaribim yamukluk olmasada estetik kaygı ama yaşım 15-16 bekliycem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…