Burun estetiği 4.ay

Konuyu güncel tutup foto atmaya devam ederseniz çok sevinirim burnunuz cok güzel olmuş güle güle kullanın

Gecenin su saati bana nasıl umut oldun anlatamam 🥲 inş benim ki de düşer 😢
asıl bn buna sevindim umut olduysam ☺️konum güncel ve halla şişliklerimin bihayli inmesini bekliyorum 5ay dolmasına yaklaşık iki haftam var yani 6 ayımı doldurduğumda fotoğraf atmak istiyorum sanırım dönüm noktası orası 🤔

Benim burnum normal de zaten kalkıktı. Kırık ve yamukdu nefes de alamıyordum bü halt ettim doktora üst kısmı kaykay gibi olsun ama hafif dedim oda kaldırmışta kaldırmış ilk tamponlar çıkınca dünya başıma yıkıldı ağla ağla düşücek dedi ilk bir ayda düştü de ama daha fazla düşmesi lazım. Fotoğrafları düzenleyip atıcam birzdan

İlk foto ameliyat masasında ki 2. Tamponlar çıkınca 3. De 1 aylık 😢

Eklentiler

• D5E09DD3-9E47-4AC3-869B-6B281A6424CC.jpeg
    D5E09DD3-9E47-4AC3-869B-6B281A6424CC.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 302
  • AED397DD-A5C2-4FA9-BAB7-8912A0A82478.jpeg
    AED397DD-A5C2-4FA9-BAB7-8912A0A82478.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 272
  • 8B6E9F6A-7833-4037-ADBE-DBC0760FC050.jpeg
    8B6E9F6A-7833-4037-ADBE-DBC0760FC050.jpeg
    24,6 KB · Görüntüleme: 299
İlk foto ameliyat masasında ki 2. Tamponlar çıkınca 3. De 1 aylık 😢
cnm evt baya kalkık senin ama daha çok yeni 6 aydan sonra göreceksin baya inmiş olacak.kalın derilimisin? fakat burun kanatlarıda yukarda onu anlamadım beklemekten başka çare yok bu süreç çok zor stresli neyazıkki inş şişlerin indikçe düşer sabır gerekli ve kendini yıpratma en kötü ihtimalle yeniden olursun ama bekle derim bn baya değişen burunlar var inan

cnm evt baya kalkık senin ama daha çok yeni 6 aydan sonra göreceksin baya inmiş olacak.kalın derilimisin? fakat burun kanatlarıda yukarda onu anlamadım beklemekten başka çare yok bu süreç çok zor stresli neyazıkki inş şişlerin indikçe düşer sabır gerekli ve kendini yıpratma en kötü ihtimalle yeniden olursun ama bekle derim bn baya değişen burunlar var inan
İnce deriliyim beklemekten başka çarem yok zaten gerçekten çok zor bir süreç

İnce deriliyim beklemekten başka çarem yok zaten gerçekten çok zor bir süreç
şuan 1 aylıkmı yani burnun ? eğer öyleyse dert etmemeye çalış sabırlı ol bak bnm fotoğraflarıma bakarsan anlarsın yavaş yavaş iniyor ve 3. aydan sonra gözle görülür şekilde değişiyor burun

şuan 1 aylıkmı yani burnun ? eğer öyleyse dert etmemeye çalış sabırlı ol bak bnm fotoğraflarıma bakarsan anlarsın yavaş yavaş iniyor ve 3. aydan sonra gözle görülür şekilde değişiyor burun
Evet 33 günlük o yuzden dedim zaten bana umut oldun diye arastırmaktan bi hal oldun

Evet 33 günlük o yuzden dedim zaten bana umut oldun diye arastırmaktan bi hal oldun
sabretmekten başka çare yok 🤷‍♀️bak böyle bişeye sevineceğimi sanmazdım ama maske meselesine bu durumda okadar sevindimki bari kapatıyor burnumuzu 😅bu ara kapatırsın 6 aya kadar sabır ondan sonra yavaştan oturmaya başlıyor inş güzel olacak

Merhaba hangi doktora yaptırdınız acaba?
Sormamın sebebi de aynı doktor olabilir mi acaba diye.Açtığım konuda söylemiştim benim burnumda söylemediğim her şeyi kafasına göre yapmış doktor.İlk 1 ay özellikle benim de çok kalkıktı ve seninkinden farksız öyle söyleyeyim.Neredeyse 4.ayıma gireceğim ilk zamanlardaki kadar kalkık değil bir miktar düşüyor ama hala kalkık baya benim.Bu da benim gözüme batıyor çünkü ben kendi burnumun seviyesinde kalmasını istemiştim 90 dereceydi burnum yaklaşık.Yüz ifademi falan da baya değiştirdi çok rahatsızım bu durumdan zor bir psikoloji sizi en iyi ben anlarım sanırım şu an.Sadece ilk zamanlardaki şişliklerden vs daha kalkık duruyor biraz daha ineceğini bilmenizi isterim.

Sormamın sebebi de aynı doktor olabilir mi acaba diye.Açtığım konuda söylemiştim benim burnumda söylemediğim her şeyi kafasına göre yapmış doktor.İlk 1 ay özellikle benim de çok kalkıktı ve seninkinden farksız öyle söyleyeyim.Neredeyse 4.ayıma gireceğim ilk zamanlardaki kadar kalkık değil bir miktar düşüyor ama hala kalkık baya benim.Bu da benim gözüme batıyor çünkü ben kendi burnumun seviyesinde kalmasını istemiştim 90 dereceydi burnum yaklaşık.Yüz ifademi falan da baya değiştirdi çok rahatsızım bu durumdan zor bir psikoloji sizi en iyi ben anlarım sanırım şu an.Sadece ilk zamanlardaki şişliklerden vs daha kalkık duruyor biraz daha ineceğini bilmenizi isterim.
ÖZelden yazıyorum

evt arkdşlar uzun aradan sonra yeni halini paylaşmak istedim şuanda 5 buçuk aylık oldu burnum ve inanınki baya fark oluyor gün geçtikçe şuan çok memnunum yorumlarınızı bekliyorum 🙏🥰

Eklentiler

• 51A2E133-766A-4DDE-B27A-73988152E036.jpeg
    51A2E133-766A-4DDE-B27A-73988152E036.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 275
1. Ayla 5. Ayı hem önden hem yan çekseniz ne güzel olur biraz da uzaktn 😄 darısı başıma benim de kalkıklığı inse ben de sevinsem ☹️

X