Burun estetiği 4.ay

İlk halinize göre çok güzel bi değişim var.💐 Giderek hem küçülmüş hem aşağı da doğru inmiş. Sizin adınıza çok sevindim. Burun ucu ve üst dudak mesafenizin değişimini görmek için önden de ay ay fotoğraf atabilir misiniz? Özelden de atabilirsiniz🤗

Nefes almanız nasıl ? Ne zamandan sonra düzeliyor? Burnunuz yumuşadı mı? Çok güzel görünüyor burnunuz

Burun ucu yumuşaması 4 ayı geçti benimkisi halen hassas, biraz önce hafif elim çarptı halen ağrıyor :KK43:

Teşekkür ederim cevabınız için .Güzel görünüyor adınıza sevindim . Bende aynı doktordan yapmayı düşünüyorum yaptığı burunlar çok kalkık geldi ama hasta isteklerine göre yapıyor olmalı

merhaba herkese konum güncel ve yeni halini atmak istedim bu fotoğraflarda 6 aylık nerdeyse
koltukta oturken oğlum habersiz çekmiş diğeride önden görüntüsü yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• C18ECD86-1210-4D77-A729-537F8697B130.jpeg
    C18ECD86-1210-4D77-A729-537F8697B130.jpeg
    143,5 KB · Görüntüleme: 319
  • AF704A55-902D-4C8E-A768-B3C6FAECBE7F.jpeg
    AF704A55-902D-4C8E-A768-B3C6FAECBE7F.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 327
hala şiş heleki sağ tarafım sabahları baya belli ve ucu .bir tık daha düşse yeterli bnm için bu haliylede çok seviyorum alıştım artık ve baya inceliyor şişlikler indikçe

merhaba herkese konum güncel ve yeni halini atmak istedim bu fotoğraflarda 6 aylık nerdeyse
koltukta oturken oğlum habersiz çekmiş diğeride önden görüntüsü yorumlarınızı bekliyorum
Çok güzel görünüyor benim de bir tık indi en azından kendimi daha iyi hissediyorum etrafımdaki insanlarda inmiş diyor ama daha inmeli tabi nefes hala düzgün alamıyorum içi yapışık gibi

Çok güzel görünüyor benim de bir tık indi en azından kendimi daha iyi hissediyorum etrafımdaki insanlarda inmiş diyor ama daha inmeli tabi nefes hala düzgün alamıyorum içi yapışık gibi
buna çok sevindim bnde soracaktım nasıl oldu diye şuan kaç aylık oldu senin ? fotoğraf atarsan aradaki aradaki farkı görmemiz için iyi olurdu

evt bnmde sıkıntı ettiğim durum o ztn uzun sivri duruyor ama ilk aya göre kısaldı gittikçe ucu düşüyor yani doktorum daha çok değişecek diyor çünkü kalın deriliyim🤷‍♀️bakalım zamana bıraktım
Merhaba burnunuzun son durumu nasıl acaba memnun musunuz?Kısaldı mı ödemler inince?

Burnunuz çok çok güzel olmuş ve son fotoğraflar harika gerçekten. Ben de ilk halini görsem paniğe kapılırdım. Çok yararlı bir konu. Burayı güncel tutmanız ne kadar faydalı.

evt kızlar 8 ay doldu bnm gittikçe istediğim gibi oluyor ama tam da diyemem çünkü ucundaki şişlik en son inen yermiş hala çok şiş birbuçuk iki yıl beklemekten başka çarem yok neyazıkki 🤷‍♀️ güncel foto yok en kısa zamanda ekleyeceğim,,şunu söyleyebilirim kalkıklığı baya indi yani bnm ilk aylardaki fotoğraflarıma baktıysanız bn bile bakınca allahım nasıl kalkık ve uzunmuş diyorum 🙄 yani kalkıklık gerçekten iniyor doktorlar bunu hesap edip kaldırıyorlar bnce ki bn çok korkmuştum inmeyecek diye ama iniyormuş..şuan ucunda şişlik var o da zamanla inerse uzunluğuda bir iki ml incelse tmmdır bnm için istediğim şekil buydu diyeceğim ama bunada şükür böyle kalsa bile memnunum 🙏

evt kızlar 8 ay doldu bnm gittikçe istediğim gibi oluyor ama tam da diyemem çünkü ucundaki şişlik en son inen yermiş hala çok şiş birbuçuk iki yıl beklemekten başka çarem yok neyazıkki 🤷‍♀️ güncel foto yok en kısa zamanda ekleyeceğim,,şunu söyleyebilirim kalkıklığı baya indi yani bnm ilk aylardaki fotoğraflarıma baktıysanız bn bile bakınca allahım nasıl kalkık ve uzunmuş diyorum 🙄 yani kalkıklık gerçekten iniyor doktorlar bunu hesap edip kaldırıyorlar bnce ki bn çok korkmuştum inmeyecek diye ama iniyormuş..şuan ucunda şişlik var o da zamanla inerse uzunluğuda bir iki ml incelse tmmdır bnm için istediğim şekil buydu diyeceğim ama bunada şükür böyle kalsa bile memnunum 🙏
foto atınca bakarız

son durum böyle arkdşlar 8aylık burnum yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• 030C961D-5263-4A02-BD03-013F17898856.jpeg
    030C961D-5263-4A02-BD03-013F17898856.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 283
son durum böyle arkdşlar 8aylık burnum yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba,önceki hali ve on profilden fotonuz var mıdır,kalın derili miydiniz ? Ben beğenemedim yan profilinizi :KK43: burun sırtı çok kısaltılmış,burun ucu çok göze batıyor, radiksten sonra direkt burun ucu goze batiyor, burun sırtı gecişi hiç yok neredeyse

Merhaba,önceki hali ve on profilden fotonuz var mıdır,kalın derili miydiniz ? Ben beğenemedim yan profilinizi :KK43: burun sırtı çok kısaltılmış,burun ucu çok göze batıyor, radiksten sonra direkt burun ucu goze batiyor, burun sırtı gecişi hiç yok neredeyse
önceki yani ilk aylardada çekmiş olduğum fotoğraflar bi önceki sayfalarda yani evt dediğim gibi kalın deriliyim çok yavaş iniyor şişlikler ama ilk üç dört aydaki haline göre bukadar ineceğini ummuyordum yani daha da incelecek biliyorum ve bn şuan çok memnunum dediğim gibi ucunun sivri gitmesi canımı sıkıyor o da en son şişliği inen yermiş ztn 🤷‍♀️ radiks fln demişsiniz pek anlamadım

Önceki hali nasıldı?
Ben beğendim güzel olmuş.
Karşılaştırmak daha kolay olur.
Önceki halini de e atabilir misiniz?
önceki halleri bi önceki sayfalarda var yani bayaa kalkık ve uzundu bayaa indi düzeldi doktorumun dediği gibi birbuçuk iki yılda tam oturacağa benziyor yani inanın bn bu kadar ineceğine ihtimal vermiyordum

önceki halleri bi önceki sayfalarda var yani bayaa kalkık ve uzundu bayaa indi düzeldi doktorumun dediği gibi birbuçuk iki yılda tam oturacağa benziyor yani inanın bn bu kadar ineceğine ihtimal vermgerçekten
gerçekten gözle görülür fark var sizede gayet yakışmış şuanki son hali nedir

X