Burun Estetiği 5. Ay :(

Pesadilla

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
50
11
26
Herkese merhaba arkadaşlar..

Daha önce burada bueun estetiği olduğumda bir konu açmıştım ve ne kadar memnun olduğumu dile getirmiştim. Bugün ise çok üzgün ve düşünceli olarak bir konu açıyorum objektif olarak fikirlerinize ihtiyacım var.

Rinoplasti sonrası burnumdan çok memnundum. Ancak ödemler azalmaya başladığında sorunlar da ortaya çıkmaya başladı. İlk 2 ay burnum çok güzeldi ama çok şişti. Sırtındaki ödemler bölge bölge azalmaya bazı yerlerde birşkmeye başladı. Ve burnum burun sırtında bir noktadan sonra davul gibi şişti ve öne doğru duruyordu. Bu yüzden ödemlerin azalması için Nisan 16'da Kenacort-A uygulaması yapıldı. Bir hafta içerisinde ödemlerde ciddi bir azalma oldu gerçekten ama tamamı geçmedi. 15 Mayıs gibi tekrar bir kortizon uygulaması yapılacak. Ama burnumun şu anki şekli beni mahvediyor. Benimle aynı durumu yaşayan ödemlerden dolayı burnu bu şekilde görünen ve zamanla geçen var mı?

Hepinize teşekkür ederim 🥹❤️

1. Fotoğraf ameliyattan sonra 15. güne ait görünüm
2. Fotoğraf kortizon uygulamasından önceki görünüm
3. Fotoğraf Burnumun şu anki görünümü

Eklentiler

• IMG_20221223_215523.jpg
    IMG_20221223_215523.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 1.962
  • IMG_20230307_224648.jpg
    IMG_20230307_224648.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 1.967
  • IMG_20230508_181621.jpg
    IMG_20230508_181621.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 1.990
Asil basari uzun donem sonuçlardır. Burnunda ki bant daha cikmadan buraya gelip, doktor övenler var 🤦🏼‍♀️ burnunuz deforme olmus, ben kortizona karsiyim. Kortizon daha da deforme ediyor bana kalırsa. Ozelde konustugum ve kortizon yaptiran cogu kisinin burnu da fiyasko... Revizyon dusunurseniz, ,revizyonda isim yapmis bir doktor tercih edin derim. Kokten, sirttan uca dogru bir kayma var. Biraz da gaga burnu andırıyor, bu goruntu zamanla ilerleyebilir ama duzelmez. Burnunuz kucuk ama dolgu ile duzelebilir fakat ben burunda dolguya da karsiyim. Karar sizin :)

Asil basari uzun donem sonuçlardır. Burnunda ki bant daha cikmadan buraya gelip, doktor övenler var 🤦🏼‍♀️ burnunuz deforme olmus, ben kortizona karsiyim. Kortizon daha da deforme ediyor bana kalırsa. Ozelde konustugum ve kortizon yaptiran cogu kisinin burnu da fiyasko... Revizyon dusunurseniz, ,revizyonda isim yapmis bir doktor tercih edin derim. Kokten, sirttan uca dogru bir kayma var. Biraz da gaga burnu andırıyor, bu goruntu zamanla ilerleyebilir ama duzelmez. Burnunuz kucuk ama dolgu ile duzelebilir fakat ben burunda dolguya da karsiyim. Karar sizin :)
Korktuğum yanıt gerçekten 😓 Hiç istemiyorum 2. ameliyatı ne yapacağım bakalım. Sırttan uca kayma olduğunu nasıl anladınız?

Korktuğum yanıt gerçekten 😓 Hiç istemiyorum 2. ameliyatı ne yapacağım bakalım. Sırttan uca kayma olduğunu nasıl anladınız?
Gözüküyor kayma, onceki konunuza baktim. Burnunuz daha bir butun halindeymis. Suan kok baska, uc baska... Sirt arada kaybolmus. 1 yiliniz dolduysa baska doktora gosterin

Son fotoğrafınız çok karanlık burnunuz net görülmüyor ama bence sorunlu bir görüntünüz yok. Tabii öncesi neydi bilmiyorum ama bana 15. günü beğendiyseniz şimdiki hali de kötü gelmedi. Nefes alabiliyorsanız ben olsam kesinlikle ameliyat falan düşünmezdim.

Son fotoğrafınız çok karanlık burnunuz net görülmüyor ama bence sorunlu bir görüntünüz yok. Tabii öncesi neydi bilmiyorum ama bana 15. günü beğendiyseniz şimdiki hali de kötü gelmedi. Nefes alabiliyorsanız ben olsam kesinlikle ameliyat falan düşünmezdim.
Nefes alıyorum bir şikayetim yok o konuda artık. Hatta git gidede iyileşiyor nefes alışım. Son fotoğrafı biraz zoomlarsanız belki görebilirsiniz 🙏🏼

Ön profilden mutlumusunuz peki yani görüntü nasıl önceki halinizden daha iyiysen tabiki son karar yine size ait revizyon konusunda

Ön profilden mutlumusunuz peki yani görüntü nasıl önceki halinizden daha iyiysen tabiki son karar yine size ait revizyon konusunda
Ön profilden önceden burnum o kadar şişti ki şu an çok güzel görünüyor. Önden beğeniyorum. Ama yandan bu çıkıntı beni üzüyor. Gerçi bu çıkıntı daha da büyüktü zamanla azaldı. Revizyon kararı için erken zaten beklemeye devam edeceğim. Yarın giidp bir doktorumla görüşeceğim

Bencede burnunuzun iyice oturmasını beklemenız en doğrusu doktorlar 3-4 ay burnunuzu unutun 5. aydan sonra burun kendini gösterir diyorlar dilerim herşey gönlünüzce olur sabırlı bir süreç 🙏🏻

Bencede burnunuzun iyice oturmasını beklemenız en doğrusu doktorlar 3-4 ay burnunuzu unutun 5. aydan sonra burun kendini gösterir diyorlar dilerim herşey gönlünüzce olur sabırlı bir süreç 🙏🏻
5. Aydayım 🥹🥹 Ağlasam mı gelsem mi bilemedim. Bakalım ysarın net bir yanıt alırım diye umuyorum inşallah

Hiç stres olmayın eminim zaman geçtikçe oturacak burnunuz size güzel gelmeyen taraflara gözleriniz alışacak belkide daha da beğeneceksiniz bakalım bugün doktorunuz ne dicek dilerim güzel şeyler söyler

Şişlik gibi mi eğer öyleyse geçebilir doktora da bağlı tabi bir youtuber da aynı durumdan bahsediyordu, sizin son haliniz gibiydi şikayetçi değildi çok bence sizin burnunuz da ameliyatlık değil ufak şişlik olabilir zamanla geçebilir de. Ben dışarda görsem normal tatlı bir burun derdim.İnşallah düzelir tamamen isteidğiniz gibi olur ve eğer önden güzelse bence tekrar düşünün revizyonu profilden güzel yapan bulabilirsiniz ama önden güzel görüntüyü çok iyi doktorlar yapabiliyor

X