Burun Estetiği 5. Ay :(

Bu arada öyle 150 200 gibi fazla bı ücret de almiyo
Çok çok teşekkür ederim evet profmuş şuan ben devlette bir dr buldum haberlere çıkmış biri kaburga kıkırdağı ile burun ucu olmayan hastalara yapmış diğer birinin 4. Ameliyatını yapmış hepsi de çok memnun çok şükür 1-2 yıllık burunlar bu konuştuklarım ilk muayenede bakacak yapamam derse sizin dediğiniz profa da giderim istanbuldayım ben bu adam çok çok içime sindi her şeyden önce ailem de onay verdi içine sindi zaten onların sözünü dinlemediğim için ne geldiyse başıma geldi iyi ki varlar başımızdan eksik etmesin rabbim 🤲🤲🤲🤲🤲🤲 psikolojik olarak bitik durumdayım burnumun yarısı yok piglet gibiyim ne gülüşüm ne simam evden biri ölmüş gibi hem de ben gerçekten yaşarken ölmek gibiymiş aynaya bakıyorum bu kim diyorum çizgi film karakteri mi desem tim burton karakteri gibi normal insan burnu değil Cansel gibi bişeyim ulan ben sağlık okuyan işi gücü olan düzgün bi insanım çocuk burnu yapmış

Dava açacağım 8. Ayda ama düzgün avukat deneyimli birini bulmam lazım burada kazanılmış dava falan bulamadım maalesef herkes işi çözülünce gidiyor buradan

Ben ameliyat olalı nerdeyse 5 ay olacak
çok memnunum iyi de olmuşum diyorum kalın olmayan orta derili bı burnum vardi doktor 6 7 aya burnun tam şeklini alır dedi 5 aydayim henüz bi sorun yasamadim doğal bı burun istedim öyle de yaptı ayrica revizyon da yapıyor sağlık sorunun varsa estetikle beraberde yapiyo
Merhabalar bende revizyon düşünüyorum ne kadar sürede ameliyat tarihi veriyor

Çok çok teşekkür ederim evet profmuş şuan ben devlette bir dr buldum haberlere çıkmış biri kaburga kıkırdağı ile burun ucu olmayan hastalara yapmış diğer birinin 4. Ameliyatını yapmış hepsi de çok memnun çok şükür 1-2 yıllık burunlar bu konuştuklarım ilk muayenede bakacak yapamam derse sizin dediğiniz profa da giderim istanbuldayım ben bu adam çok çok içime sindi her şeyden önce ailem de onay verdi içine sindi zaten onların sözünü dinlemediğim için ne geldiyse başıma geldi iyi ki varlar başımızdan eksik etmesin rabbim 🤲🤲🤲🤲🤲🤲 psikolojik olarak bitik durumdayım burnumun yarısı yok piglet gibiyim ne gülüşüm ne simam evden biri ölmüş gibi hem de ben gerçekten yaşarken ölmek gibiymiş aynaya bakıyorum bu kim diyorum çizgi film karakteri mi desem tim burton karakteri gibi normal insan burnu değil Cansel gibi bişeyim ulan ben sağlık okuyan işi gücü olan düzgün bi insanım çocuk burnu yapmış

Dava açacağım 8. Ayda ama düzgün avukat deneyimli birini bulmam lazım burada kazanılmış dava falan bulamadım maalesef herkes işi çözülünce gidiyor buradan
Benim ilk doktorumda kikirdaklarin hepsini almıştı bana bidaha ameliyat olamazsin diyip kağıt imzalatmisti bende o zamanlar estetiği çok istiyodum ama sağlık sorunumda vardı öncelik nefes problemi ameliyat oldum sonra araştırdım bu doktoru buldum bu doktorda tabi ki olabilirsin dedi burnumda kıkırdak hiç uoktu ben bulurum dedi ameliyat etti bu arada bende kaburgadan alır diye düşündüm kıkırdak hiç olamdifi icin korkuyodumda o biraz zor oluyomus sanırım. Karnimdan yağ alarak burnuma enjekte etti o şekilde oldum. İnşallah sizinde istediğiniz gibi olur🙏

Benim ilk doktorumda kikirdaklarin hepsini almıştı bana bidaha ameliyat olamazsin diyip kağıt imzalatmisti bende o zamanlar estetiği çok istiyodum ama sağlık sorunumda vardı öncelik nefes problemi ameliyat oldum sonra araştırdım bu doktoru buldum bu doktorda tabi ki olabilirsin dedi burnumda kıkırdak hiç uoktu ben bulurum dedi ameliyat etti bu arada bende kaburgadan alır diye düşündüm kıkırdak hiç olamdifi icin korkuyodumda o biraz zor oluyomus sanırım. Karnimdan yağ alarak burnuma enjekte etti o şekilde oldum. İnşallah sizinde istediğiniz gibi olur🙏
Yahu sizden Allah razı olsun rabbim çaresiz derdinizde Hızır yetiştirsin gerçekten çok teşekkür ederim şöyle ki ben İstanbul’da bir hoca buldum doç haberlere çıkmış biri devlet hastanesinde ve medeniyet ünide hoca içime de sindi 1 yıl beni izleyecek şeklini takip edecek 3 ayda 1 görecek 1 yıl sonunda yaparız dedi kolumellaya dokunmayacak üzerindeki kıkırdağı yani ucunu aşağıda planlayacak yapacak baktım Mehmet yazar da öyle yapıyor ama ben zaten Mehmet yazarı sildim listemden sadece kendisi var şuan konuştuğum özele asla gitmem zaten ama Ramazan hoca ile görüşürüm ama teknik bu malesef başka çözümü yok kolumellanın yerini değiştirmek sıkıntılı anlaşılan zaten sağolsun o kadar iyi kalpli biri ki ayağına taş değmesin randevu bile almana gerek yok 3 ayda 1 gel instadan yaz yeter dedi….

Burada insanlara anlatamıyorum annem de zamanında devlette ol ameliyatını dedi onlar sana zarar verecek bişey yapmaz dedi çok da uygun fiyatı ama ben yok söz dinlemedim adam benim yüzüme burun biçti Allah bildiği gibi yapsın en değerlisinden çıkarsın ne çektiğimi ben bilirim psikolojik tedaviye başladım….

Özele gitmeyin arkadaşlar devletteki hocalar en iyisini yaparlar hiç kendinizi kurban etmeyin

rabbim başımızdan eksik etmesin onları değerlerini bilsek keşke biraz

Herkese merhaba arkadaşlar..

Daha önce burada bueun estetiği olduğumda bir konu açmıştım ve ne kadar memnun olduğumu dile getirmiştim. Bugün ise çok üzgün ve düşünceli olarak bir konu açıyorum objektif olarak fikirlerinize ihtiyacım var.

Rinoplasti sonrası burnumdan çok memnundum. Ancak ödemler azalmaya başladığında sorunlar da ortaya çıkmaya başladı. İlk 2 ay burnum çok güzeldi ama çok şişti. Sırtındaki ödemler bölge bölge azalmaya bazı yerlerde birşkmeye başladı. Ve burnum burun sırtında bir noktadan sonra davul gibi şişti ve öne doğru duruyordu. Bu yüzden ödemlerin azalması için Nisan 16'da Kenacort-A uygulaması yapıldı. Bir hafta içerisinde ödemlerde ciddi bir azalma oldu gerçekten ama tamamı geçmedi. 15 Mayıs gibi tekrar bir kortizon uygulaması yapılacak. Ama burnumun şu anki şekli beni mahvediyor. Benimle aynı durumu yaşayan ödemlerden dolayı burnu bu şekilde görünen ve zamanla geçen var mı?

Hepinize teşekkür ederim 🥹❤️

1. Fotoğraf ameliyattan sonra 15. güne ait görünüm
2. Fotoğraf kortizon uygulamasından önceki görünüm
3. Fotoğraf Burnumun şu anki görünümü
Geçmiş olsun son durumunuz ne oldu aylar önce okumuştum yazınızı

Asil basari uzun donem sonuçlardır. Burnunda ki bant daha cikmadan buraya gelip, doktor övenler var 🤦🏼‍♀️ burnunuz deforme olmus, ben kortizona karsiyim. Kortizon daha da deforme ediyor bana kalırsa. Ozelde konustugum ve kortizon yaptiran cogu kisinin burnu da fiyasko... Revizyon dusunurseniz, ,revizyonda isim yapmis bir doktor tercih edin derim. Kokten, sirttan uca dogru bir kayma var. Biraz da gaga burnu andırıyor, bu goruntu zamanla ilerleyebilir ama duzelmez. Burnunuz kucuk ama dolgu ile duzelebilir fakat ben burunda dolguya da karsiyim. Karar sizin :)
Merhaba benim Drum bana kortizonlu igne yapacağıni söyledi. Geçmeyen enfeksiyon var. Ne gibi zararları var. Çekiniyorum açıkçası. Tecrübe edenler size ne yazdılar özelden yazar misiniz bana bu arada revizyonda isim yapmış birine ameliyat oldum ama memnun değilim. Şans biraz da sanki.

X