burun estetigi fotoğraflı. Kalkiklik ve şişlik

Merhaba 3 hafta oldu çok kalkık geliyor gözüme. Önden daha bi tuhaf .inermi bu kalkiklik ve burun uc8ndaki o top görüntü geçecek mi ..son fotoda gülümseyince bi değişik oluyorum .ameliyat kolay olanmış sonrası sıkıntı valla. Deneyimlil3rden yorum rica etsem..
Yok bence çok kalkık değil hani bakınca aa estetikli mi bu demem ben şahsen güzel olmuş

Burnunuz kötü değil 1 yıl sonra 1 yıl daha düşecektir, dudak dolgusu yaptırarak burun ve dudak arasında ki mesafeyi biraz azaltabilirsiniz, asıl sıkıntı çene hattiniz da 1 2 ml çene dolgusu ve jawline ile efsane geçiş olur.Plastik cerraha yüz ölümünüzü yatırırsanız zaten size çene hattiniz mutlaka söyleyecektir. Liplift güzel ama ömür boyu iz kalma durumu var

Burnunuz kötü değil 1 yıl sonra 1 yıl daha düşecektir, dudak dolgusu yaptırarak burun ve dudak arasında ki mesafeyi biraz azaltabilirsiniz, asıl sıkıntı çene hattiniz da 1 2 ml çene dolgusu ve jawline ile efsane geçiş olur.Plastik cerraha yüz ölümünüzü yatırırsanız zaten size çene hattiniz mutlaka söyleyecektir. Liplift güzel ama ömür boyu iz kalma durumu var biraz sıkıntılı.
Çene hattım çok dar ve geride .problemi dr da söyledi.. 6 ay bi otursun burnun dedi..plastik cerrah değil ama dolgu yapıyor..ama böyle bisey dusunurs3m daha profesyonel şekilde yaptırmak isterim..burun ameliyatına senelerce düşündüm..37 yaşındayım düşün artık..hayal kirikligi oldu benim icin .evet sekil guzel ama belki de burun şekli benim yüz şeklime uymadı bilemiyorum..suan hiç mutlu değilim.tabiki eski kemerli buyuk burnumdan iyi. bukadar kalkık olmasa daha doğal gelecek belki de..teşekkür ederim yorumun için. 🙏

Çene hattım çok dar ve geride .problemi dr da söyledi.. 6 ay bi otursun burnun dedi..plastik cerrah değil ama dolgu yapıyor..ama böyle bisey dusunurs3m daha profesyonel şekilde yaptırmak isterim..burun ameliyatına senelerce düşündüm..37 yaşındayım düşün artık..hayal kirikligi oldu benim icin .evet sekil guzel ama belki de burun şekli benim yüz şeklime uymadı bilemiyorum..suan hiç mutlu değilim.tabiki eski kemerli

Ay şimdi bunu okuyunca size sormak istedim. Net çene ovali zamanla kayboluyor ya, onun için ne yapılabilir? Siz bayağı bilgilisiniz anlaşılan . :oops:
Yaş ilerledikçe kayboluyor ,kilo da etken kimi doğuştan öyle..Bir de burunda deviasyonu olanlar gece ağzı açık uyudukları için çene zamanla daha geriye gidiyor:) yani gece uyurken burundan nefes alıyorsanız ağzıniz açık kaliyorsa bu yillar içinde çenenizi içe göçturuyor bunu netten araştırabilirsiniz.Burunda ki sorun çeneyi bile etkiliyor hatta dişlerin çürümesini de

Yok arkadaşlar ya.herkes burnumun çok aşırı dik old.ve yakışmadığı yorumunu yapiyor..evet güzel bir burun ama resmen tepede ya.n3 gerek vardı bu kadar kalkikliga anlamış değilim..hergecen gün kalkıyor sanki .nekadar inebilir bukadar kalkiklik.gwrcekten tuhaf geliyor açiya bakin ya .hic memnun değilim.. okadar sıkıntı cekip sonucun kimse de olmayıp sen de böyle olması çok can sıkıcı. Böyle durum yaşayan ve bana fotolu nejadar inebil3cegini gösteren olur mu acaba.
Size yakışmış, güzel duruyor

Bence burnunuz süper lip lift olursanız bıyık bölgesi mesafesi kapanırsa gözünüze o kadar da kalkık görnmeyecektir. Bıyık mesafesi açıklığı gibi geldi sizi rahatsız eden. O mesafe kısalınca burnununuz da o kadar kalkık görünmeyecek gözünüze. Burun gerçekten güzel olmuş.

Yok arkadaşlar ya.herkes burnumun çok aşırı dik old.ve yakışmadığı yorumunu yapiyor..evet güzel bir burun ama resmen tepede ya.n3 gerek vardı bu kadar kalkikliga anlamış değilim..hergecen gün kalkıyor sanki .nekadar inebilir bukadar kalkiklik.gwrcekten tuhaf geliyor açiya bakin ya .hic memnun değilim.. okadar sıkıntı cekip sonucun kimse de olmayıp sen de böyle olması çok can sıkıcı. Böyle durum yaşayan ve bana fotolu nejadar inebil3cegini gösteren olur mu acaba.
benim önden çok şiş ve yandan çok kalkık olan burnum, 2 ayda çok değişti. kalkıklık şişler indikçe çok hoş gözükmeye başladı, şişlerse şimdiden düşünemediğim kadar indi. merak etmeyin, 3.haftaya göre benden daha iyi durumdasınız, 3.haftada da epey şiş ve kalkıktı. ilk ve son halini özelden gönderiyorum

benim önden çok şiş ve yandan çok kalkık olan burnum, 2 ayda çok değişti. kalkıklık şişler indikçe çok hoş gözükmeye başladı, şişlerse şimdiden düşünemediğim kadar indi. merak etmeyin, 3.haftaya göre benden daha iyi durumdasınız, 3.haftada da epey şiş ve kalkıktı. ilk ve son halini özelden gönderiyorum
Merhaab bana da atabilirmsnz ozelden burnunuzu

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-14-20-13-38-231_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-14-20-13-38-231_com.whatsapp.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 98
  • Screenshot_2022-05-14-20-12-58-479_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-14-20-12-58-479_com.whatsapp.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 113
aynı şekilde

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-14-20-15-41-874_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-05-14-20-15-41-874_com.miui.gallery.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 88
  • Screenshot_2022-05-14-20-13-21-737_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-14-20-13-21-737_com.whatsapp.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba 3 hafta oldu çok kalkık geliyor gözüme. Önden daha bi tuhaf .inermi bu kalkiklik ve burun uc8ndaki o top görüntü geçecek mi ..son fotoda gülümseyince bi değişik oluyorum .ameliyat kolay olanmış sonrası sıkıntı valla. Deneyimlil3rden yorum rica etsem..
Top görüntü geçiyor. 6 aya oturur 1 seneye şişlik iner tamamen hiç üzülmeyin . Çok doğallaşacak zamanla

bence burnunuz cok guzel olmus. zaten yuzunuz de ozunde guzel.
odemlerin gitmesi, yerine oturmasi bir yana; gozunuzun de biraz alismasi gerekiyor. fotografa ilk baktigimda ust dudaginiza ufak bir dolgu mudahalesi fena olmaz gibi geldi ama ikinci bakisimda ona bile gerek olmadigini fark ettim.
ben de burnumu yillar once yaptirdim. eski haline kiyasla cok sukur ama estetik operasyonu acisindan rezaletin otesinde. :110:ilk birkac ay cok keskin duruyordu. simdi daha soft, estetikli oldugu belli olmuyor ve o keskin durusuna asla alisamamistim. aynaya bakip "bu ne?" diyordum, keskin bir kontur uygulanmis gibiydi ama o halinden eser yok suan.
en azindan 6 ay kadar gecsin. devaminda sizi rahatsiz etmeye devam ederse ust dudaginizi hafif yukari kaldirtabilirsiniz. bunun disinda burnunuz da, siz de cok guzelsiniz.💖

X