Burun Estetiği Hasta Yorumları

Kisa bir sure uzak kaldim bakin neler olmus :) burada benden bahsediyorsunuz sanirim :) hakkimda konusulan guzel seyler cok hosuma gitti :) hepinize tesekkur ederim :) duhaniye bu arada ameliyat kararina cok sevindim. Kesinlikle dogru karar. Ameliyat oncedi cok fazla dusunme bence. Guzel olacagina hic suphe yok zaten. Ben cok eminim. Bizzat senin sureclerinden gectim :) cene ameliyati olacak misin sen de?

evet canım en doğrusu, sanırım aynı devre olcaz :))) çok zor karar verdim bakalım hayırlısı olur inş. :)

Heyecaniniz cok normal. Bu yazilari okuyunca ameliyat oncesi hallerim geliyor aklima :) ama gecti gitti hersey. Sonucun guzel olacsgini dusunun ve rahatlayin. Ben oyle yapiyordum. Tam da gonlumden gectigi gibi oldu doktorumuz sayesinde. Burunlarinizi merak ediyorum :) nasil bir guzellik cikacak acaba ortaya :)

ne kadar erken olursam o kadar iy benim için..ama biraz korkuttular yazın güneşe çıkmayacaksın falan..neys en doğrusunu göksel beyden öğrenirim :)

Canim gunese cikmamak degil de sanitim cikmadan once gunes koruyucu surmen gerekiyor ilk zamanlar. Denildigi gibi kisin burnun usuyor biraz sen ondan kurtulmus olacaksin :)

kesin gibi canım..teşekkür ederim inşallah seninde herşey istediğin gibi olur kime kara verdin?

Amin kuzum inşallah:) Can beyle görüştüm bugün telde inanılmaz güzel geçti görüşmem:) Ona karar verdim şekil konusunda başını ağrıtıp ikna edicempp Biliyorsun beni bu konuda çenem durmıycak gibi

ozaman rahatca olabilirim çok çok teşekkür ederim canım :) iyiki varsınız ya burası ne güzel bi forum :)))

Sanirim senden de pazartesi gunu muayene sonrasi soyle bir yorum gelecek. 'Evet arkadadlar kararimi verdim. ............ Tarihte ameliyat olacagim. Cok heyecanliyim'. :)))) hadi bakalim hayirlisi olsun :)

canım hayırlısı demek iyi demek zaten :) iyi olucanı düşünüyorum sonuçta okadar araştırdık eledik :)

Amin kuzum perişan olduk:) araştırma aşamasında çok başını ağrıttım faceden kusuruma bakma tatlım:) inşallah ikimizin kide çok çok ama çok güzel olur:) Faceden haberdar ederiz hep bir birimizi:) :13:
öptüm kuzumu

Yahu ben sizin hayranınızım :)fotonuzu ilk gördüğümde inanmamıştım estetikli olduğunuza.Müthiş bir değişim olmuş gerçekten.Benim sadece burun ucu olacak. vallahi sizin yüzünüzü ve ece hanımın burnunu gördükten sonra hiç şüphem kalmadı diyebilirim :) Heyecan tam gaz ama...

sen kimde karar kıldın canım? ve ne zaman olacaksın ameliyat?
bence araştırarak iyi yaptınız,bu paltform insanları ciddi anlamda bilgilendiriyor,
şanslısınız valla,

Aminnnnnnnn hayırlısı deme dua et ya kötü olmasın

sukutunCigligi,uzun zamandır kadınlar klubünde araştırma yapıyorsun,anladığım kadariyla doktor kararını vermişsin,
bence bundan sonraki süreç tamamen tatlı bir heycan,ve sonucu beklemek adına tatlı bir sabırsızlık,
çünkü güzel olacaksınız arkadaşlar, eğer nefes probleminiz varsada o da hallolacak,
bu nedenle olumsuz kesinlikle düşünmeyin,
ddrreeaamm,duhaniye ve sen herşey çok güzel olacak,süreçleri zaten kk da takip ederiz,
ddrreeaamm canım pzt günü Göksel bey ile görüştüğünde aklındaki tüm soru işaretlerinin gideceğinden eminim,geriye sadece ameliyat günü almak kalacak:)
duhaniye sanırım Göksel bey de net karar kıldı,ve sukutuncigligida can bey de karar kılmış,
güzel ve sağlıklı burunlarınızı kk da takip ediyor olacağız,
hepinizi öpüyorum,gelişmelerden bizi haberdar edn:)))

Canım sen de çoook guzel olacsksın:) her zaman dediğim gibi alt yapı var:)

Birde bir şey soracağım anesteziden ayılınca saçmalıyor muyuz? Annem yanımda olacakta kötü şeyler kaçırmak istemiyorum valla ameliyattan çok bundan korkuyorum haha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…