Burun Estetiği Hasta Yorumları

Kisa olabilir ama cok yakismis. Biraz daha uzun olsa bu havayi vermez. Takilma hic. Bence harika olmus. Bilsemki bende de oyle duracak hemen kestiririm. Ama benim saclarim cok ince telli

Benim ki kalın telli,canım peki rengini ne yapayım?
Valla yüzün çok güzel her saç yakışır canım:)

Göksel bey mesleğini bukadar sevmese bu başarıyı yakalayamadı bence.piyasada okadar çok tezgahtar varki.keşke her doktor Göksel bey gibi hastasına duyarlı ve saygılı olsa...

Göksel bey mesleğini bukadar sevmese bu başarıyı yakalayamadı bence.piyasada okadar çok tezgahtar varki.keşke her doktor Göksel bey gibi hastasına duyarlı ve saygılı olsa...

Piyasa da çok doktor var,ancak GÖksel bey gibi hastasını önemseyen işini önemsemeyenler silinip yok oluyorlar,Göksel bey ve onun gibi olanlarda daima zirvedeler..

Piyasa da çok doktor var,ancak GÖksel bey gibi hastasını önemseyen işini önemsemeyenler silinip yok oluyorlar,Göksel bey ve onun gibi olanlarda daima zirvedeler..

Cümlem karışık olmuş:) Göksel bey gibi hastasını önemseyen ,işini sevenler her daim zirvedeler,diğer aksi durumdakiler silinip yok oluyorlar..

Bana bir el atsanız Ameliyat tarihim yaklaştıkça burnumu güzel bulmaya başladım.Niye böyle oldu anlamıyorum hiç yandan resim çekilmezdim halbuki...Şimdi bakıyorum da kötü değil karakteristik duruyor diyorum.Yardım edin,birinin burnun kötü demesine ihtiyacım var :=)

oncesi/sonrasi resimlerine baka baka, kocaman cok kotu burunlar gormekten olmasin? ben de bu burunlara baktikca ve degisimlerini gorunce, benim ameliyattan sonra hic te o kadar degismeyecegimi goruyorum. Burnun zaten cok kusurlu degilse yapilacak degisiklik te az olacagindan, eskisinden cok ta guzel bi hal almayabilirsin. Zaten guzelsindir zaten, o ayri, ama cok buyuk bi degisim beklenmemeli iste. O yuzden ameliyattan sonra cok kotu burnu olan biriyle ayni mutlulugu yasamayacagimi dusunuyorum. Bilmem anlatabildim mi.

Hatta onden goruntum muhtemelen hic degismeyecek. Bu dogal kalmak acisindan iyi bi durum da olabilir, ama hic guzellesmedim diye uzulebilirim de. Bilmiyorum valla.

Resim yayınladın mı canım bi bakayım orjinal burnuna?

Ben de büyük bir değişim beklemiyorum ama ne biliyim yandan da hoş gelmiyordu hiç.Büyük ihtimalle dediğiniz sebepten dolayı oldu.O kadar kötü burunlar gördüm ki kendimi şımarık ve kendini günümüz güzellik kalıplarına göre şekillendiren biri gibi hissediyorum.Anne faktörü de var tabi burnumda sürekli problem olmadığını söyleyen.Çok kararsızlık yaşıyorum bilemiyorum

canım ara ara aynı duygulara bende kapılıyorum ama sonucu düşündüğümde daha mutlu olacağımı bildim için vazgeçme aşamasına gelmiyorum.. aynı şeyleri tekarar düşünmek istemiyorum olup kurtulmak daha iyi bana göre.. ameliyattan vazgecip daha sonrasında keşke olsaydım demeleri de istemiyorum. bunu demeyeceğinden emin gayet kendiyle barışık birinin olmasına gerek yok zaten bu benim kendi fikrim tabi seni hangi sonuç mutlu edecekse bence onda kal derim.. :) ve insan başkalarının etklerinde kalır böyle durumlarda.. önemli olan senin ne istediğin ve nasıl mutlu olduğun..
:)

aynisini dusunuyorum. bi de Abdulkadir bey'e guvendigim icin oldugumdan daha cirkin olmayacagim kesin, dolayisiyla pisman da olmam heralde. Abdulkadir bey burnumu yaparken ceneme de protez koyacak, bi de iki gozumun arasindaki benimi de (yani belli biyerde) alacak, dolayisiyla oldukca degisecem bence.

Aslinda Abdulkadir Beyi secmemin bi sebebi de cenemi ileri almak istemesi. Cogu insan cenemin normal oldugunu dusunuyor ama bence cirkinligimin sebebi burnum kadar cenemden de kaynakli, bunu gorebilen doktor da Abdulkadir bey. Yani guzellik anlayisimizin da uyustugunu dusunuyorum.

@duhaniye, canim resmini koy yorum yapalim :)

Son düzenleme:

Haklısın canım bence de keşke demek istemiyorum.Keşke derken,keşke yaptırsaydım demek istemiyorum.Göksel beyden pişman olacağımı,bana kötü bi burun yapacağını asla düşünmüyorum.Teşekkür ederim moral oldu bana yazdıkların :)

rica ederim canım :)
benimde güvenim giderek artıyor göksel beye, bugün facebooktaki sayfasına yeni resimler eklemiş, esmer bir bayan vardı bayıldım onun burnuna:) kendsiyle yarın randevum var, ilk görüşme olcak benim, tasarım yapıp gösteriyormu acaba gittiğmizde?

Son düzenleme:

duhaniye canım,insanlar neden estetik yaptırırlar sorusunu ,duhaniye neden burnunu yaptırmak istiyorsun diye sormalıyım bence?
güzel bir burun nasıl olmalıdır? Güzel bir burun insanın yüzüne orantılı,yüzüne yakışan,profilden ve cepheden gayet hoş gözüken bir burun olmalıdır.Eğer bir de fonksiyonel olarak nefes alma problemi de yaşıyorsan estetik+ sağlık için burun ameliyatı olmak kaçınılmaz olur.
Ben senin burnunu görmedim,bu nedenle ezbere yorum yapmak istemiyorum ama en azından ben de burun estetiği olmuş biri olarak neden burun estetiği olduğumu kendime sordum,
nedeni kendimi kendi burnumla %100 güzel bulmamamdı.Ama bu bende hiçbir zaman kompleks oluştırmadı.Ben sadece daha iyi gözükmek için burnumu yaptırmaya karar verdim.Çünkü bana göre burnum daha küçük,biraz daha kalkık olursa daha hoş olacağımı düşünüyordum.ve gittim ameliyat oldum.
Şu anda kendimi daha çok beğeniyorum ,bu ameliyat ruhuma iyi geldi ,hiç pişman olmadım.Evet ilk burun estetiğimde beklediğim gibi olmadı ama mutluluğu Göksel bey de buldum.o çok iyi bir doktor,iyi bir gözlemci ve güzellik anlayışı chaosqueenin de dediği gibi benimle de uyuşuyor.Her ne karar verirsen ver pişman olcağını hiç sanmam canım:) senin neyi ne kadar istediğin herşeyden daha önemli:)

Sevgili duhaniye

Benim etrafimdakilerde burnumun karaktetistik oldugunu soyluyordu. Bende cok kararsiz kalmistim ama sonunda karar verdim ve ameliyat oldum. Hic pisman olmadim. Hala senin burnun guzeldi diyenler var. sevenlerumiz oyle soyluyor tabiiki cunku onlar bizi oyle gormeye alistilar ve kabullendiler. Onemli olan senin ne istedigin ve nasil hissettigin. Ben ameliyat sonrasi kesinlikle daha iyi hissettim. Sizler de eski halimi gordunuz. O burnumun nesini begeniyorlardi bilmiyorum ama sonrasinda genel olarak %99 insanlar cok guzel yorumlar yapti ( sizler de ). Bu da benim dogru karar verdigimi dusunduruyor bana. Ozetle diyecegim su ki kesinlikle senin ne hissettigin cok onemli. Bence sen burnunla %100 memnun degilsi ki ameliyat olma fikrini dusunebildin. bu bile yeter cunku ameliyat olman icin fikrindeyim. Tabiiki yine de karar senin. Kararini verdiktem sonra da artik bu konuyu dusunme ve gununu bekle bence demistim sana hatirlarsan. Iste bu sebepleydi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…