Burun Estetiği Hasta Yorumları

Canım ben de seninle aynı fikirdeyim. Ameliyat olunca is bitmiyor ki. Doktoruna sürekli kontrole gidiyorsun ve her sorunun icin onu ariyorsun. Yani doktorunla aranda pozitif bir elektrik olması şart. Goksel bey bu konuda sagolsun inanılmaz anlayışli. Sen ameliyat olalı ne kadar oldu?

o zaman bende bir an önce randevularımı alayım yoğun olduklarını evet bende duydum eylül ayı içerisinde inş. ameliyat ederle benide kurtulurum fotoğrafta yükleyim lütfen bir yorum yapın bu burun estetiği konusunda biraz cahilim nasıl bir burun istemeliyim eminim o konudada yardımcı olucaksınız :))

Cnm nasil bir burun istemeliyimdrn ziyade yuzune yakisan bir burun olmali bence. Doktorumun bana soyledigi birsey vardi ki bence cok dogru. "Kisinin yuzune baktiginda ilk gozr carpan sey burun ise o burunun seklinde sorun vardir. Ilk gozr carpan sey gozler olmali. Eger gozleri goruyorsan ilk olarak o burun dogru yapilmistir". Bu sebeple sana en iyi sekli doktor bey muayenede soyler ve gosterir. Zaten resimlerini cekip her acidan o resim uzerinde o anda calisma yapip sana gosteriyor. Burnunun dokusu da onemli. Kararini vetdiysen biran once randevunu al bence. Durdukca insanin kafadi karisiyor cunku. Ben muayene olduktan 10 gun sonraya ameliyat gunu almistim. Darisi basina. Simdiden gecmis olsun. Bu arada baktim resim yuklememissin. Ta da ben mi goremedim acaba?

vayyy ne güzel konuşmuş dr şiir gibi çok hoşuma gitti :) ve çokta doğru söylemiş aslında.... foto yükleyemedim cnm ya yani bulamadım albüme eklemeye calısıcam kesin kararlıym olucam :) çok tşk. ederim ya iyiki varsınız valla

Günaydın arkadaşlar. Abdülkadir bey hakkında olumlu yorumlarınız çok hoşuma gitti. Birde fiyatı bana uyarsa süper olur. Fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

Diagonal ben 5 Temmuzda ameliyat olmuştum, yani tam olarak 1 ay 10 gün oldu, şişliklerim yavaş yavaş iniyor, burnum yüzüme oturuyor hergün değişiyor:) buna rağmen insanların çoğu ameliyat olduğumu anlamadı çok mutlu oluyorum herkes çok doğal duruyor diyor, geçen hafta çektiğim bir fotoğrafı koydum albüme bakabilirsin ilk halinden çok farklı geliyor bana, çok alıştım bu halime herkes sen sanki bu burunla doğmuşşun sanki senin kendi burnun diyo, gülüyorum bende ee tabii benim burnum diorum gerçi %50'si Göksel Hocamın, Göksel hoca bana öyle demişti " burnumuza dikkat et artık bu burnun yarısı benim" demişti çok gülmüştüm, ben de ne demek hocam isterseniz hepsi sizin olsun demiştim:)

selam arkadaşlar.. tatildi, düğün koşuşturmasıydı derken forumdan baya uzak kalmışım. öncelikle 'dilekege' Allah kolaylık versin bu süreçte sana :) doktor seçimi oldukça zor ve akıl yoran bir süreçtir.. Ben de geçtim o yollardan.. çok araştırdım, çok soruşturdum evet bu doktor iyidir dediğim noktada bi bakmışım ki aslında yanlış doktoru seçmişim :) annem hep bu kadar ince elersen kesin olmamasını istediğin şey gelir seni bulur derdi.. başıma geldi :) yanlış doktor seçimimden sonra göksel bey ile tanıştım.. ve yaptığı operasyondan gerçekten çok memnun kaldım.. sana da tavsiyem internetten yaptığın araştırmaların yanı sıra mutlaka seçtiğin doktorun hastaları ile de görüşme fırsatı yakalamaya çalışman. göksel bey'in muayenehanesinde mutlaka hastaları ile karşılaşırsın. onlarla da bi görüş..en azından göksel bey ve yaptığı operasyonlar hakkında bilgi almaya çalış. eminim hepsi sana yardımcı olacaktır. ben göksel bey ile aynı muayenehaneyi paylaşan diyetistene gidiyorum.. ona gittiğim her seansta göksel bey'in hastaları ile de karşılaştığım için sana tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki yapılan her operasyon çok doğal duruyor ve hastalar büyük bi hayranlık ve içtenlikle göksel bey'den bahsediyorlar. muayeneye gittiğinde eminim sen de fark edersin çok sıcak bir ortam var. ancak dediğim gibi hiç bir şey seni yanıltmasın.. iyi bir sonuç için isteklerini doğru biçimde tanımlaman, burun/yüz yapının isteklerine müsait olması ve doktoruna güvenmen gerek. bu yüzden seçtiğin tüm doktorlarla görüş.. diğer tüm arkadaşların dediklerine katılıyorum.. göksel bey ile görüştükten sonra oluşturduğu güven duygusu ve başarılı örneklerinden sonra zaten kararını onda kılarsın :) bol şans :)

Günaydın arkadaşlar. Abdülkadir bey hakkında olumlu yorumlarınız çok hoşuma gitti. Birde fiyatı bana uyarsa süper olur. Fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

Kardelenyad ben 7000 TL'ye olmuştum, 5 Temmuz'da oldum. Ben kendi adıma doktorumdan çok memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim kendisi harika bir insandır çok iyi bir doktor aynı zamanda bence. Ama başkalarının yorumlarıyla karar vermemelisin bana kalırsa herkesin doğrusu kendine göre farklıdır. Başkası için doğru olan senin için olmayabilir, en doğru kararı kendin için sen verirsin, doktorlarla yüz yüze görüş estetik açıdan anlayışlarınız uyuşuyor mu, senin isteklerinle onun yapacakları arasında fark var mı bak, hatta birkaç farklı doktordan yorum al kendin için ne istediğine karar ver öyle ameliyat ol benim naçizane fikrim.

Rica ederim cnm. Birazcik faydamiz olduysa ne mutlu. Kararli olman guzel. Kararli ol ve randevunu al :) resmini de bekliyorum

Cnm ilk ameliyatinsa 7000 tl'ye yapiyormus ameliyati. Cok basarili bir doktordur. Yuzune yakisan en uygun burnu yapiyor kesinlikle. En guzeli de burun ucuna uyguladigi antipinching yontemi. Bu yintem Gokel beye ait bir yontem ve bu yillar sonra burun ucunda mandalla kistirilmis goruntunun olusmasina engel olan bir yontem. Bu da benden sana tuyo olsun :)) muayeneye gittiginde doktor beye de sorarsin.

Hosgeldin :) ne kadar guzel anlatmissin. Ben de baska bir doktordan ameliyat gunu almistim. O sirada cok tatmin olmadigim icin arastirmaya devam ediyordum. Goksel bey ile muayeneden sonra direkt olarak diger ameliyatimi iptal edip Goksel beye ameliyat oldum. Cok sansli biri degilimdir normalde ama bu konuda sansim dondu ve karsima Allah Goksel beyi cikardi. Ben de diger doktora ameliyat olsaydin muhtemelen su anda revizyon icin para biriktiriyor ve dogru doktoru arastiriyordum. Cok sukur ki ilk ameliyatimda dogru doktoru buldum. Su anda gercekten cok mutluyum. Zaten Goksel beye ameliyat olan bagini koparmiyor. Ornegin bugun botoks icin yine gittim kendisine. Yeni ameliyat olacak herkese bol sans diliyorum ve Goksel beye ameliyat olmayi dusunen herkedi sansli olarak adlandiriyorim.

hepinize çok teşekkür ediyorum bir sorum daha olucak... Ameliyat olduktan sonra insan yeni burnunu yadırgıyomu? rüyalarıma girer oldu

Cnm burnuna alisma surecin var illaki. Ben bandajliyken yadirgamistim. Surekli aynaya bakiyorsun. Ama 10 gun sonra bandaj cikinca kabullenmeye basliyorsun. Ben bandajdan ciktigi gun itibariyle alismaya basladim. Eski halimi zaten sevmiyordum. Ama asil guzel olan her gecen gun daha guzel sekil almasi ve senin bunu her gecen gun gorup hissetmen. Inanilmaz guzel bir duygu. Soyle dusun. Her gecen gun kendini daha guzel hissediyorsun. Kendine guvenin hergecen gun artiyor. Egon surekli yukseliyor. Makyaj stilin bile degisiyor. Bu degisim surecini yasamak gercekten paha bicilemez. Sonuc kotu olsaydi da herhalde depresyona girerdim. Bu yuzden icinin sindigi dogru doktora ameliyat olmak bu kadar onemli. Cunku biz kadinlar kendini guzel hisseyttiginde karsisinda duracak her zorlukla daha kolay basa cikiyoruz. Soyle dusun. Eger kitafetinden, makyajindan o gun memnunsan etrafina yaydigin enerji ne kadar yuksek oluyor. Bu surec ayni bunun gibi. Hergecen gun kendini biraz daha iyi hissediyorsun. Ozetle 'ozguven' tavan yapiyor :)

vuuuuuu süper bişeymiş bu hakketen :) birçik kişiden kendine olan güveninin tavan yaptığını duymuştum e biz bayanlarada bu çok iyi gelir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…