Burun Estetiği Hasta Yorumları

selam kızlar..
botox konusunda beni bilgilendirebilecek biri var mı? göksel bey'e botox yaptıran arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim.. :)

Ben gözaltı dolgusu yaptırdım inanılmaz memnunum ve benim gibi yoğun çalışan işlerdwn kendine zaman ayıramayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. İfadenizdeki canlılığa değişime şaşıracaksınız.

Ooooo harika kesinlikle rahat olmalısın ben kendimi hatırlıyorumda acaba ojemi sürsem acaba makyaj yapsammı gibi şeyler düşünmüştüm rahatlığıma bakarmısın :) doktoruna güven ve pozitif düşün gerçekten güven ve pozitif olmak çok işe yarıyor. Doktorumuz zaten sürekli pozitif bir insan ,sen gergin bile olsa o seninle konuşunda ne heyecan ne stres hiçbirşey kalmıyor emin ol. Herşey çok güzel olacak bence stres yok...

Cnm dogru secim yapmissin Goksel beyi secmekle. Dogal ve yuze yakisan burunlar yapar. Benim resmime bakabilirsin profilimden. Kimse smeliyatli oldugunu anlamiyor ve inanamiyor. Dugunune az zaman kalmis. Bir an once randevu alip git bence. En dogrudunu doktor bey soyler. Guzel olacagina eminim. Simdiden mutluluklar :)

selam kızlar..
botox konusunda beni bilgilendirebilecek biri var mı? göksel bey'e botox yaptıran arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim.. :)

Bence botox harika birsey. Gecen hafta yaptirdim daha yeni botoxumu. 4-5 ayda bir yaptiriyorum. Kurban bayrami tatili oncesi de gizalti dolgumu yaptirmaya katar verdim. Bitoks. Cok basit bir uygulama. Agrisiz, acisiz. Mimik cizgiletine gire yapiyor doktor bey botoksu. Kullanilan ilac ve dozu cok onemli. İlacin kaliteli olmasi sonucu guzellestiriyor. Arastirmistim biraz. Goksel bey en kaliteli urunu kullaniyor. Ben kas arasini cok kullaniyorum mimikte. Oralara ve giz cevreme yapiyor. Kas kaldirma ben yaptirmiyorum. Kaslarim zaten kalkik :) kesinlikle yaptir. Kendini mimik cizgiletin olmayinca cok iyi hissediyor ibsan. Benim icin sira gozalti dolgusunda :) o da 1 yil gidiyormus.

Resimlerini goremedim. Yukledin mi? Seni arkadas olarak ekledim resimlerini gorebilmek icin.

Canim goksel beye amelitat olacagin icin sanslisin. Guzel hir burnun olacak emin ol. Hic korkma. Zorlugu sadece ilk 10 gun. Sonrasi zamanla guzellik :) alcinin burnunda 1 hafta kalmasi gerekiyor. Gergin olman cok normal. Hepimiz gectik o surecten. Ama korkacak hirsey olmadigini ameliyat sonrasi goreceksin. Agrin bile olmayacak. Ben ameliyat olali 1,5 yil oldu. Coook memnunum. Simdiden gecmis olsun. Fotolarini bekliyoruz. :)))

26 Ağustos sabah ameliyata girecem 16 Eylül'de okullar açılacak acaba bir sıkıntı olur mu çalışmam konusunda.ortalama 20 günlük falan olacam.sıkıntı yaşarmıyım acaba((

Zyk78 bayıldım burnuna çok güzel olmuş.üye olmadan önce de görmüştüm hatırladım şimdi umarım senin kadar memnun kalırım

Canım ameliyat sonrası 8. Gün ben ise gitmiştim. Bence hic sorun olmaz. Goksel Beyin yurtdışından gelen bir hastası ile tanışmıştım kliniğinde beklerken, bir hafta sonra ülkesine geri donüyordu. Merak etme bence. Goksel Bey seni yonlendirecektir.

Lobodonduso ayın 26sında ameliyat olacam 16 Eylül'de okula başlar mıyım sence?

Çok rahat bŞlarsın canım hiç stres yapma bence , ben 6. Gün başlamıştım senin 21 22 günün var hemde kimse anlamaz emin ol. Tombiş bir burnun olur okadar :) ama çok net söylüyorum kimse farketmez emin ol benim nişanlımın annesi (dedektif gadget ) ve babası kimse farketmemişti sadece sende bir güzellik var demişlerdi :) Buda benim işime gelmişti tabi kayınvalidem anlasaydı ooooo herkes duyardı :)

Sağolun arkadaşlar moral verdiniz.umarım çok fazla morarmam ve şişmem.bunun için 1 gece hastanede yatıp hiloterapi maskesini de sık sık kullanırım herhalde umarım işe yarar

Zyk78 bayıldım burnuna çok güzel olmuş.üye olmadan önce de görmüştüm hatırladım şimdi umarım senin kadar memnun kalırım

Cnm kesinlikle memnun kalirsin. Ben Goksel beye ameliyat olupta memnun kalmayan bugune kadar gormedim. Simdiden gecmis olsun. Resimlerini bekliuoruz. Ameliyat surecini de yazarsin. :))

26 Ağustos sabah ameliyata girecem 16 Eylül'de okullar açılacak acaba bir sıkıntı olur mu çalışmam konusunda.ortalama 20 günlük falan olacam.sıkıntı yaşarmıyım acaba((

Cnm kesinlikle iyilesmis olursun. Ben 10. Gunde ise baslamistim. Zaten normalde max 10 gun rapor veriyor Goksel bey. Hiiic endiselenme. Hersry 19 gunde olup hitiyor. Sonra srnin bile fazla farketmeyecegin sislikletin olacak.

Sağolun arkadaşlar moral verdiniz.umarım çok fazla morarmam ve şişmem.bunun için 1 gece hastanede yatıp hiloterapi maskesini de sık sık kullanırım herhalde umarım işe yarar

Hiloyerapi maskesi cok ise yariyor. Brn sistim ve morardim ama 10. Gunde gecti. İlk 4-5 gun motluk ve sislikler inmeyecek hissine kapilmistim ama 5. Gun itibatiyle hizli bir iyilesme surecine giriyor cilt. Simdiden gecmis olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…