Burun estetigi ile ilgili dusunceniz ne? :)

Harleyquinnx

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
31
5
25
Merhaba kizlar! :)

uzun zamandir burun estetigi yaptirmak istiyorum. 21yasindayim ama cesaretim pek yok. Ya ameliyattan sonra burnum istedigim gibi olmazsa gibi dusuncelerim/korkularim var. Yurtdisinda yasiyorum ama yaptirsam turkiyede yaptirmayi dusunuyorum.. cogu doktor ayni tip burun yapiyormus gibime geldi. Bundanda korkuyorum. Cunku dogal durmasi benim icin cok onemli. Fotolarda gordugunuz gibi burun ucum dusuk, gulunce bu daha cok belli oluyor ve biraz kalın ön kismi. Yan profilden cok asiri problemli degil. Burun estetigi mi onerirsiniz yoksa dolgu ile halledilebilir mi? Yardiminiz icin simdiden tesekkur ediyorum! :)

Bence çok güzel çok doğal bir burnun var ya. Hani çok güzel yani o zahmete değer mi bilmiyorum. Yaptıracaksan da kapalı işlem öneririm çünkü kısa bir burnun var. Kıkırdak eksiltmesin doktor. Sadece kapalı işlemle burun ucunu kaldıracak ve burnu kalın gösteren doku fazlasını alacak bu kadar. Burnun o kadar da düşük değil bu arada.

Yanlardan hacim azaltmak istiyosun o zaman dolgunun mantığı yok ki. Adı üstünde dolduruyorsun dolguyla. Ama sen eksiltmek istiyosun 😀

X