Burun estetiği oldum bakışlarım değişti

hobzn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
15
0
26
Arkadaslar gecen hafta estetik oldum burnumda cok hafif kemer vardı ama kemerden cok burun ucum dusuktu rahatsız ediyordu önden güzel duruyordu ama yandan begenmiyordum bugun alcılar alındı ama ağlamaya basladım gözlerim arasındaki mesafe acılmıs gibi burun kemer olan yer sanki cok alınıp düzlestirilmis doktor ödem var suan diyip bandaja aldı ama psikolojim allak bullak bakıslarım otururmu şiş diyemi oyle gercekten

Radixte, yani burnunuzun gözleriniz arasında kalan kısmında ödem vardır, o yüzden öyle gözüküyordur. Daha alçı yeni çıkarılmış, normal.

Burnunuz şahane olmuş. Birkaç aya oturacak bakışlarınız, durun telaş etmeyin. Çok güleceksiniz burnunuz bakışlarınız oturunca bugünlerinize 😌

Teşekkür ederim 🙏 bilmiyorum sanki kemer cok gitmis orda bisi kalmamıs gibi geliyor
Sürecin bir parçası bu gelgitler korkular çok normal. İnanın burnunuz şahane, sakin olun ve zamana bırakın. İlk zamanlar ayrık ve şaşımsı bakışlar çok normal 🙌🏻

Arkadaslar gecen hafta estetik oldum burnumda cok hafif kemer vardı ama kemerden cok burun ucum dusuktu rahatsız ediyordu önden güzel duruyordu ama yandan begenmiyordum bugun alcılar alındı ama ağlamaya basladım gözlerim arasındaki mesafe acılmıs gibi burun kemer olan yer sanki cok alınıp düzlestirilmis doktor ödem var suan diyip bandaja aldı ama psikolojim allak bullak bakıslarım otururmu şiş diyemi oyle gercekten
Merhaba bakışlarınız oturdu mu benimde 20 gün oldu ve çok şaşkın saçma sapan bir hal aldı bakışlarım çok kötü hissediyorum kendimi

Su an nasil hissediyorsunuz normale dondu mu goruntunuz?

Benim ilk ay çok garipti bakışlarım ki herkes iltifat ederdi gözlerime, çok üzülüp panik yapmıştım. Sonra ödemler indi aynı eski haline döndü, doktorum da burun hariç bir şeye dokunmuyoruz mümkün değil öyle bir şey demişti zaten. Panik yapmadan burnu çok düşünmeden beklemek gerekiyor sadece.

X