Burun estetigi öncesi solaryum

Kuşuum illa gircem diyosan yatay olan makineleri tercih edip yüzünü ince bir örtüyle kapat bence
bende bi aralar çok solaryuma giriyordum yüzüm kap kara olunca kötü durduğu için yüzümü örtüyodum hep etkisi oluyordu :)

yüzüm bronzlasinca güzel oluyo o yüzden istiyorum aslinda
ama ameliyat icin tehlikeli ise yüzümü bronzlastirmam tabi:/

Lachesis .!.:
Ben solaryuma 2 kere sadece 5 dk gördüm ondan sonra yüzümde hep lekeler olmaya başladı. Artık bronzlaştırıcı bir sürü ürün var, cildi yaşlandırmaya hiç lüzüm yok bence.
onlardan birsürü var bende
ama sürerken hep lekeler oluyo ve sürdükten sonra cok pis kokuyo
o yüzden biraktim onlari kullanmayi:)

Ay yok ilk deildi allahtan yanardım zaten beyaz tenliyim sadece kafam güzeldiii paket programdı solaryum giriym dedim yerden topladılarrr nefessiz kaldım kapıyıda açamadımm ayakta olanındandı ama ben yerdeydim :)

ayy ayakta olunca ben ayıkken bile dayanamıyorum kafamçokkarıştı

onlardan birsürü var bende
ama sürerken hep lekeler oluyo ve sürdükten sonra cok pis kokuyo
o yüzden biraktim onlari kullanmayi:)

Hımm öylemiymiş, benim arkadaşlar kullanıyordu memnundu, ben hiç kullanmadım, eşim hiç hoşlanmıyor bronzluktan:S

bak yaaa sen benim sözümü dinleme buralara topic aç:eek:lmaz:. Neymiş ne yapmak gerekiyomuş fıstıgım benimm??alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Lachesis .!.:
Hımm öylemiymiş, benim arkadaşlar kullanıyordu memnundu, ben hiç kullanmadım, eşim hiç hoşlanmıyor bronzluktan:S
ehehehe ne güzel:):):)

bak yaaa sen benim sözümü dinleme buralara topic aç:eek:lmaz:. Neymiş ne yapmak gerekiyomuş fıstıgım benimm??alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

:KK70: hayir topic actiktan sonra sana sordum:) sen gec farketmissin kizzz

X