Burun estetiği sonrası cilt bakımı

Kedi annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
124
31
27
Size bugün mucizevi bir şeyi önericem ama sadece yağlı ciltliler için ameliyat sonrası malum minik sivilceler ve yağlanma maalesef çok oluyor ben çokşey denedim peeling yüz temizleme jelleri maskeler ama uzun süreli sonuç alamadım bu kozmetik ürünlerinden
Bugün aktardan kükürtlü sabun aldım ve denedim ekstra yüz temizleme aparatı aldım çünkü el işe yaramıyor maalesef kullanmaya devam edip size son kararımı yazarım tekrar şuanlık çok memnunum burnum soyuldu ve 0 yağ şuan ...

Yüz temizleme köpükleriyle en az günde üç kez yapıyorum burnumada hafifçe köpük bırakıyorum sonra tonik bazen duş sonradı burun hariç yüzüme maske yüzüm pütür pütür deniycem bende sabunu teşekkürler

Yüz temizleme köpükleriyle en az günde üç kez yapıyorum burnumada hafifçe köpük bırakıyorum sonra tonik bazen duş sonradı burun hariç yüzüme maske yüzüm pütür pütür deniycem bende sabunu teşekkürler
Rossmanda bir aparat var onunla nazikçe temizleyebilirsin parmak derinlemesine temizlik sağlamıyor maalesef ondan dolayı yenileniyor zaten sivilce

Ben sizden duydum ilk gazlı bezle 😯
En son aylik kontrolde dr um sivilceli burnuma ve gözenekli gazli bez ve alkolle bi güzel ovdu bebek teni oldu bi jac gün sonra yine aynı ben öyle ovamam zaten kiyamam burnuma :) evde peelinglerim var inanın her markanın var pahalisindan ucuzuna suan cok kaybolmuş değiller sizin dediginiz deneyeceğim oyle bastırmadan bi aparatla temizl3m3 fikri guzel geldi,zaten vic vic yagli bi Cildim vardi simdi facia

En son aylik kontrolde dr um sivilceli burnuma ve gözenekli gazli bez ve alkolle bi güzel ovdu bebek teni oldu bi jac gün sonra yine aynı ben öyle ovamam zaten kiyamam burnuma :) evde peelinglerim var inanın her markanın var pahalisindan ucuzuna suan cok kaybolmuş değiller sizin dediginiz deneyeceğim oyle bastırmadan bi aparatla temizl3m3 fikri guzel geldi,zaten vic vic yagli bi Cildim vardi simdi facia
Benimde aynı İnan hiç peeling falan fayda etmiyor her hafta siyah nokta bandı yapıyorum yağlar gözeneklerde ve sürekli doluyor aparatla bu sabundan çok memnun kaldım ben

Benim 80 gün oldu 8. Gün çıktı atel vs eve geldiğimde hemen bu ürün ile yıkadım parmaklarımla yedirerek yavaşça hergünde yapıyorum hala t bölgem yağlı hiç sivilce kabuklanma falan yaşamadım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 127
Benim 80 gün oldu 8. Gün çıktı atel vs eve geldiğimde hemen bu ürün ile yıkadım parmaklarımla yedirerek yavaşça hergünde yapıyorum hala t bölgem yağlı hiç sivilce kabuklanma falan yaşamadım
Bende her cesidinden var ne yapsam fayda yok zaten ergenlikten bu yana cozum bulamadim bi bitmediler burnumda cikmamisti hicbizaman ordada cikinca oraya care bulmaya calisiyorum artik yag kusuyo kafam.burnum yuzumden

Bende her cesidinden var ne yapsam fayda yok zaten ergenlikten bu yana cozum bulamadim bi bitmediler burnumda cikmamisti hicbizaman ordada cikinca oraya care bulmaya calisiyorum artik yag kusuyo kafam.burnum yuzumden
Canım ya benim hiçbir dönemimde olmadı sivilce belkide ameliyattan sonra da oyüzden olmamıştır zor bir durum inş bulursun çaresini birşey duyup bulursam da paylaşırım yine 🙋🏼‍♀️

X