Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Burnunuzun estetik olduğunun belli olmasını gerçekten ister miydiniz? Burnunun estetik olduğu bir kilometre öteden belli olan birisi olarak size böyle bir burnunuz olmasını asla tavsiye etmem. Herkesin içinde "burnun estetik mi" diye sorup sizi rezil etmeleri gerçekten hiç hoş bir tecrübe değil ve çok yıpratıcı. Bunu sormaları sizin burnunuzun normal görüntüden çıktığını ve sağlıksız bir durumu gösterir çünkü.
Estetik yaptırmak ayıp mı ki rezil oluyorsunuz?

ben de aynı sorunu yaşıyorum maalesef. 4. ayımdayım ve burnumda kemer oluştu. işin komik yanı estetikten önce burnumda kemer yoktu.
doktorlara 'doğal burun yapın' diye tutturmamak gerekiyor. bi de o kadar bıçak altına yatıyorum, burnumun estetik olduğunun belli olmasını isterim şahsen. öteki türlü sıradan bir burun oluyor.
Evet maalesef ben de bunu çok acı şekilde öğrendim. Sen misin yapılı görünen burunlara kaydırak gibi diyerek burun kıvıran.. eminim onlar da bu halime gülüyordur kıza bak dünya para vermiş burnu iğrenç olmuş diye. Size de çok geçmiş olsun bu arada sorunuzu gördüm inşallah ödemdir de düzelir ama hiç sanmıyorum çok ümitsizim kendim için de :KK43:

Öncelikle burnunuz çok güzel olmuş. Malesef estetik işlemlerinde hayaller ve gerçekler farklı. Burnunuz küçük ve yüksek değil. Daha fazla oysa nefes problemi yaşayabilirsiniz. Benim doktorum bu işlemlerde belirli ölçülerde küçültebiliriz yoksa nefes sorunu yaşarsınız dedi. ancak kanatlara biraz ekleme yapıp daha kalkık bir görüntü olabilirdi. Ama bu halide harika kendinizi üzmeyin :)
Çok teşekkür ederim teselli için söylüyosunuz çok kibarsınız çünkü bu burnun beğenilecek yanı yok bence🥲 ucu evet şimdiden düşük ve bence ilerleyen aylarda daha da düşecek. Sırf kemer problemi de değil benimki. Saat gecenin 4 ü olmuş her açıdan foto video çekip ağlıyorum artık eminim kesin öğrencisine falan yaptırdı yoksa bu kadar acemi işi bir burun yapamaz. Ya da bana kastı vardı bilerek böyle kötü bıraktı. Aklım almıyor böyle duayen bilindik (!) bir isim benim zaten çok problemli olmayan burnumda nasıl sadece %20 -30 değişim yaratabilir. Yeni mezun bir cerraha gitsem bile bundan daha iyi sonuç çıkarırdı

flaşlı çektiğim videodan ekran görüntüleri bunlar. Ucundaki et bildiğiniz aşağı sarkıyor kimbilir ileride nasıl olacak. Seneye revizyona verecek 10 bin euroyu da bulamıcam üstad doktorların hepsi bu paraları istiyor

Eklentiler

• IMG_9384.jpeg
    IMG_9384.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_9395.jpeg
    IMG_9395.jpeg
    239 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Son zamanlardaki kalkık burunlar ve aynı tipler sayesinde maalesef rezil oluyoruz. Gerçi ben kurtuldum şükür revizyondan sonra ama arkadaşın yazdığı şey gayet doğru.
Keşke benimki de herkes gibi aynı tip kalkık kaydırak olsaydı herkes aa estetik yaptırmışsın herkes gibi olmuşsun deseydi.. inanın şöyle kemerli ve ucundaki et düşük şekilde kalmasından bin kat daha iyiymiş hep yapay burunlara içten içe burun kıvırırdım ben doğal yaptırıcam derdim allah belamı böyle verdi işte. Bu adama ameliyat olmayı seçtim ve belamı buldum her yönden.. şimdi kenara her ay 1000 euro atmam lazım ki seneye usta ellere revizyon olabileyim 😂

Bence kötü olmamış burun.benim burnum çok kötüydü ya😂herkes sen estetik mi oldun deyip şoklardan şoklara giriyordu.ameliyat sonrası yüzüm bandajlardan alerji olmuştu birde yanık gibi olmuştu çok kötüydü.boğazıma sokulan hortum nedeniyle 1 ay ağrı çektim.iyileşme sürecinde o kadar psikolojim bozuldu ki yeniden ameliyat olmam yıllar aldı.sizin burnunuz kesinlikle kötü değil istediğiniz gibi olmamış olması üzücü ama ben olsam revizyon yaptırmazdım bu burna tabi karar sizin.

Estetik yaptırmak ayıp mı ki rezil oluyorsunuz?
Elbette ayıp değil fakat insanlar bunu size psikolojik şiddet uygulamak için kullanabiliyor. Niyetlerinin iyi olduğunu hiç sanmıyorum. "Güzelim diye geçiniyorsun ama işte her yanın estetik" demeye getiriyorlar. Zaten burnunuzdan ameliyat olmuş olmanız onların gözünde ajda pekkan yapmaya yetiyor sizi, sanki her güzelliğiniz sahteymiş gibi.

Son zamanlardaki kalkık burunlar ve aynı tipler sayesinde maalesef rezil oluyoruz. Gerçi ben kurtuldum şükür revizyondan sonra ama arkadaşın yazdığı şey gayet doğru.
Revizyon ameliyatınızı kime oldunuz? Burnunuzda hangi sıkıntılar vardı ve ameliyattan sonra bu sıkıntılardan kurtuldunuz mu?

Çok teşekkür ederim teselli için söylüyosunuz çok kibarsınız çünkü bu burnun beğenilecek yanı yok bence🥲 ucu evet şimdiden düşük ve bence ilerleyen aylarda daha da düşecek. Sırf kemer problemi de değil benimki. Saat gecenin 4 ü olmuş her açıdan foto video çekip ağlıyorum artık eminim kesin öğrencisine falan yaptırdı yoksa bu kadar acemi işi bir burun yapamaz. Ya da bana kastı vardı bilerek böyle kötü bıraktı. Aklım almıyor böyle duayen bilindik (!) bir isim benim zaten çok problemli olmayan burnumda nasıl sadece %20 -30 değişim yaratabilir. Yeni mezun bir cerraha gitsem bile bundan daha iyi sonuç çıkarırdı

flaşlı çektiğim videodan ekran görüntüleri bunlar. Ucundaki et bildiğiniz aşağı sarkıyor kimbilir ileride nasıl olacak. Seneye revizyona verecek 10 bin euroyu da bulamıcam üstad doktorların hepsi bu paraları istiyor
Merhaba sızın konunuzu takipdeyım
Benim burnum aynısı çünkü
Benimde pıskolojım aynı sızın gibi
Aklimda deli sorular doktor assıstanı sadece ödem dıyo başka birsey demiyor
1 ay sonra kontrolüm var
Bakalım ne diyecek ama çok ümitsizim
Istersen sıze benim burnumun Resmımı yollayabilirım aynısı çünkü

Keşke benimki de herkes gibi aynı tip kalkık kaydırak olsaydı herkes aa estetik yaptırmışsın herkes gibi olmuşsun deseydi.. inanın şöyle kemerli ve ucundaki et düşük şekilde kalmasından bin kat daha iyiymiş hep yapay burunlara içten içe burun kıvırırdım ben doğal yaptırıcam derdim allah belamı böyle verdi işte. Bu adama ameliyat olmayı seçtim ve belamı buldum her yönden.. şimdi kenara her ay 1000 euro atmam lazım ki seneye usta ellere revizyon olabileyim 😂
Çok güzel bence ..absürt durmuyor nefes alıyorsanız boşverin gerisini.

X