Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Sadgirl313

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
44
18
29
2 ay önce burun estetiği oldum bandajlar çıktıktan sonra ilk başta görüntü iyiydi ama sonrasında burun ucumda hafif düşme oldu ve hafif loş ışıkta belli olmasa da günışığında burnum resmen kemerli gibi görünüyor 😔 eski burnum da zaten hafif kemerliydi eski fotolarıma bakıyorum resmen süreyya hanımın değişimi tadında yapmış burnumu.. belki bende de hata var evet doğal olsun kalkık olmasın kaydırak gibi olmasın diyip durdum. Merak etme öyle bir yapıcam ki kimse estetikli olduğunu anlamayacak bile demişti dr. Demek bunu kastediyormuş resmen kemiğimi çok az törpülemiş dokunduğumda hala kemerimin varlığını hissediyorum zaten görüntü olarak da belli. Kendisi şuan burnun çok şiş ödemli zamanla gidecek o kemer görüntüsü diyor ama inanmıyorum. En iyisi olsun yapay olmasın kaydırak olmasın diye dünya kadar da para verdim tr’nin en pahalı estetik cerrahlarından biri kendisi ama şimdi büyük ihtimal revizyon gerekicek. Yani şu burnun kemerini törpüleyelim hafif de ucunu kaldıralım demiştim ama kemeri azıcık törpüleyip kalanını olduğu gibi bırakmış. Doğallıktan kastım bu değildi. Herkes çok güzel olmuş estetikli burunlara benzemiyor vs diyor ama ben memnun değilim ucu 1 tık daha kalkık olsaydı belki o kemer görüntüsü olmazdı. Veya kemeri daha fazla törpülemesi gerekiyordu. Nolur bana akıl verin ben bu burnu ne yapayım çok mutsuzum

4.fotoda ışık loş olduğu için kemer çok belli olmuyo . Son fotodaki ise eski burnum.. doğal olsun burun sırtı kaydırak gibi olmasın demiştim evet ama süreyya hanımın muhteşem değişimi tadında yapmış resmen😂

Eklentiler

• IMG_2475.jpeg
    IMG_2475.jpeg
    20,8 KB · Görüntüleme: 530
  • IMG_2499.jpeg
    IMG_2499.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 520
  • IMG_2510.jpeg
    IMG_2510.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 512
  • IMG_2470.jpeg
    IMG_2470.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 517
  • IMG_2472.jpeg
    IMG_2472.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 545
bir yandan da acaba diyorum kemiğimi kırmadan yapmaya çalıştığı için mi kemeri ancak bu kadar alabildi? çünkü kemiği kırma taraftarı olmadığını söylemişti sadece biraz törpüleyeceğim demişti (kapalı ameliyat zaten) ben de sevinmiştim çünkü nefes problemi yaşamaktan korkuyodum şuan mesela nefes almam konusunda hiçbir sorun yok eskisi gibiyim aynı. Ama öyle güzel havalı bir burnum da olmadı bence. Evet yüzümle uyum sağlıyor yapay durmuyor ama hafif kalkık olsa bence daha havalı dururdu. bu parayı dökmeye değmedi kısacası.

Çok geçmiş olsun ama ödem gidince de şekli bu şekilde kalır maalesef yapamamış 😔
Gerçekten diyecek bişi bulamıyorum dünyanın parasını aldı güya ünlü başarılı bir profesör. isim baş harf vermek istemiyorum ama o kadar sinirliyim ki vermemek için zor tutuyorum kendimi. 😔

4.fotoda ışık loş olduğu için kemer çok belli olmuyo . Son fotodaki ise eski burnum.. doğal olsun burun sırtı kaydırak gibi olmasın demiştim evet ama süreyya hanımın muhteşem değişimi tadında yapmış resmen😂
Kendi burnunuz kısa ve küçük olduğu için o kemeri 1 mm daha torpulese inan bana yapay duracakti bu defa pişman olcaktin belki de. Shop yaptım burnunuza bu halini beğendin mi mesela. Sadece kemeri 2 mm düzledim ucuna karismadim

Eklentiler

• 1000034021.jpg
    1000034021.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 526
Kapali rinoplastide nedense ilk baslarda işlem yapilmamis gibi bir görüntü oluyor... Bence değişim olacaktir deri adaptasyonu olunca

Kendi burnunuz kısa ve küçük olduğu için o kemeri 1 mm daha torpulese inan bana yapay duracakti bu defa pişman olcaktin belki de. Shop yaptım burnunuza bu halini beğendin mi mesela. Sadece kemeri 2 mm düzledim ucuna karismadim
Evet bu şekilde olsa mükemmel olurdu yapay da olmazdı bence. ayarını tutturamadı demek ki ama ismine şöhretine güvenerek dünyanın parasını alıyorsa böyle fahiş bir hata da yapmaması gerekirdi. şimdi aklıma geldi zaten sormuştum kemiği kırmayacaksınız az törpüleyeceksiniz ama kemer gidecek değil mi diye o da tabi demişti. ne diyim ya bu hatayı acemi dr bile yapmazdı belki yapay kaydırak yapıcaktı ama en azından bu kadar para vermeyecektim

Kapali rinoplastide nedense ilk baslarda işlem yapilmamis gibi bir görüntü oluyor... Bence değişim olacaktir deri adaptasyonu olunca
Öyle mi valla inşallah dediğiniz gibi olmasını ümit ediyorum ben de🙏🏻 yapılması bu denli basit bir burnu aynen böyle bırakmak sonra da sektörün en iyisi geçinmek de ne bileyim..

Son düzenleme:
Geçmiş olsun hem ünlü diyorsunuz hem çok para aldı sonuç bu olmamali :/ çok merak ettm dm den yazar mısınız. Kapalı rino da kemer yüksek ise böyle oluyor kapalı rino çok iyi bir şey değil bence sonuç açısından. Kolumellayi çok desteklemeyi tercih etmiş ama etli burun ucunuza pek işlem uygulamış gibi durmuyor . Kemeri torpuler umarım kabul eder ben tekrar topru yaptirdm doktoruma öncesine göre biraz daha iyi oldu. Ama cooook muhteşem kavis olmadı. İşin özü önceki burunuz Helen burnu Yunan burnu olarak geçen burun tipindeyse yine radiks yüksek kalmış sizinde. Doğal bı değil ya kabul etmiyorum doktorların bunu yanlış anlamasını bende aynı sorunları yaşadım her açıdan incelmiş kibarlasmis bir burun istiyoruz ki bıçak altına yatıyoruz .. ama şöyle bir şey de var malzeme neyse şekli ona göre veriyorlar cildimiz kalınsa burnumuz etli ise kalıyor. Çok ünlü bazı doktorlarda burnu çok güzel incelttiklrini gördüm .

Geçmiş olsun hem ünlü diyorsunuz hem çok para aldı sonuç bu olmamali :/ çok merak ettm dm den yazar mısınız. Kapalı rino da kemer yüksek ise böyle oluyor kapalı rino çok iyi bir şey değil bence sonuç açısından. Kolumellayi çok desteklemeyi tercih etmiş ama etli burun ucunuza pek işlem uygulamış gibi durmuyor . Kemeri torpuler umarım kabul eder ben tekrar topru yaptirdm doktoruma öncesine göre biraz daha iyi oldu. Ama cooook muhteşem kavis olmadı. İşin özü önceki burunuz Helen burnu Yunan burnu olarak geçen burun tipindeyse yine radiks yüksek kalmış sizinde. Doğal bı değil ya kabul etmiyorum doktorların bunu yanlış anlamasını bende aynı sorunları yaşadım her açıdan incelmiş kibarlasmis bir burun istiyoruz ki bıçak altına yatıyoruz .. ama şöyle bir şey de var malzeme neyse şekli ona göre veriyorlar cildimiz kalınsa burnumuz etli ise kalıyor. Çok ünlü bazı doktorlarda burnu çok güzel incelttiklrini gördüm .
teşekkür ederim durumu çok güzel açıklamışsınız aynı sorunu siz de yaşamışsınız baya bilgilisiniz bu konuda. Keşke ameliyat öncesinde sizin gibi hastaların yorumlarını okumak nasip olsaydı. Aslında çok da araştırmıştım ama yine de acele karar verdim galiba. Bir daha kendisine güvenip törpü vs yaptıracağımı sanmıyorum. Birkaç ay sonra burnum yine düzelmezse burnumu x kişisi yaptı before afterı budur diye paylaşmayı düşünüyorum hem başkalarının başı yanmasın hem de yaptığı kötü eserin sonuçlarına katlansın.

teşekkür ederim durumu çok güzel açıklamışsınız aynı sorunu siz de yaşamışsınız baya bilgilisiniz bu konuda. Keşke ameliyat öncesinde sizin gibi hastaların yorumlarını okumak nasip olsaydı. Aslında çok da araştırmıştım ama yine de acele karar verdim galiba. Bir daha kendisine güvenip törpü vs yaptıracağımı sanmıyorum. Birkaç ay sonra burnum yine düzelmezse burnumu x kişisi yaptı before afterı budur diye paylaşmayı düşünüyorum hem başkalarının başı yanmasın hem de yaptığı kötü eserin sonuçlarına katlansın.
Bende bu siteye girmiş olsam doktordan taleplerim bambaşka olurdu, doğal yüzüme yakışan demezdim herhalde . Sonrasında arastirmak zorunda kaldım. Çünkü herkese aynı burnu yapabilirler her estetik zarif durur zannediyordum . 100 tane faktör var iyi burun için her hata doktorun da değil emin olun. Ama ben sizin burun ucunuzda burun kanatlarinizda anlattiginiz şeylerin ne olduğunu çok bariz görebiliyorum radikste bile oyuntu vermemiş çok girmemiş . Çok para verirsen risk alır doktor burun kökü tehlikeli demişti bir arkadasim. E siz çok ünlü diyorsunuz neye para verdiğinizi sorgulakak en doğal hakkiniz ! Umarım hatasını düzeltir görüşmelere gittiginizde ne diyor? .Burada ismen yazınca dava ediyolarmiş karalama kampanyası vs diye bilginiz olsun

tulumbachen tulumbachen B Blackdaisy27 teşekkür ederim ama moralim düzelsin diye söylüyosunuz sanırım çünkü onca çile paraya rağmen hala kemerli kalmış burnu kim ister ki😅

Vallah Moral olsun diye değil. Cok güzel ve doğal olmuş. Benim burnumda kemerli (senin eski burnun gibi) ve birgün yaptirirsam kesin senin doktora giderim! Asla yapay durmuyor ve yüzüne yakişmiş

Bende bu siteye girmiş olsam doktordan taleplerim bambaşka olurdu, doğal yüzüme yakışan demezdim herhalde . Sonrasında arastirmak zorunda kaldım. Çünkü herkese aynı burnu yapabilirler her estetik zarif durur zannediyordum . 100 tane faktör var iyi burun için her hata doktorun da değil emin olun. Ama ben sizin burun ucunuzda burun kanatlarinizda anlattiginiz şeylerin ne olduğunu çok bariz görebiliyorum radikste bile oyuntu vermemiş çok girmemiş . Çok para verirsen risk alır doktor burun kökü tehlikeli demişti bir arkadasim. E siz çok ünlü diyorsunuz neye para verdiğinizi sorgulakak en doğal hakkiniz ! Umarım hatasını düzeltir görüşmelere gittiginizde ne diyor? .Burada ismen yazınca dava ediyolarmiş karalama kampanyası vs diye bilginiz olsun
valla x doktor burnumu böyle yaptı gibisinden bir yorumun karalama davasına konu olamayacağını dava açsa da eline bir sonuç geçmeyeceğini bildiğimden korkum yok istediği kadar dava açsın :) olanı söylüyorum sonuçta. birkaç ay geçsin düzelmezse ismini paylaşıcam şimdilik susuyorum

valla x doktor burnumu böyle yaptı gibisinden bir yorumun karalama davasına konu olamayacağını dava açsa da eline bir sonuç geçmeyeceğini bildiğimden korkum yok istediği kadar dava açsın :) olanı söylüyorum sonuçta. birkaç ay geçsin düzelmezse ismini paylaşıcam şimdilik susuyorum
Özelden bana söyle 😊😅

Vallah Moral olsun diye değil. Cok güzel ve doğal olmuş. Benim burnumda kemerli (senin eski burnun gibi) ve birgün yaptirirsam kesin senin doktora giderim! Asla yapay durmuyor ve yüzüne yakişmiş
Teşekkür ederimm evet hiç yapay durmuyo çünkü burnuma çok çok az dokunmuş eski burnumu sadece bir tık düzeltmiş 🥲 ucu bile hala etli duruyo onu geçtim en azından kemeri yok etseydi iyiydi😅 evet doğal olsun kaydırak olmasın istedim ama bir yandan da yeni burnumla suratım biraz bebeksileşsin de istiyodum . Mesela selin yağcıoğlunun burnunu hiç beğenmezdim çok yapay bulurdum ama şimdi bakıyorum keşke benimkini de böyle yapsaydı evet burnu yapay duruyo ama suratı yine de bebek gibi :KK43: benim ise burnum yapılmamış gibi durduğundan suratım böyle bebeksi durmuyo yan profilden :KK43: ucu bile hala düşük. (son fotodan önceki yine eski burnum) son fotoda da ucunun hala düşük kaldığı çok belli ve ucu hala büyük maalesef.
Benim suçum ya keşke yapay burun istiyorum deseydim

Eklentiler

• IMG_2803.jpeg
    IMG_2803.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 419
  • IMG_2710.jpeg
    IMG_2710.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 346
  • IMG_2763.jpeg
    IMG_2763.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 331
  • IMG_2804.jpeg