Burun estetiği sonrası kemik çıkıntısı

nankorkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
6
2
20
Burun estetiği olalı 65 gün oldu ancak 45.gün gibi burun kemerimdeki düzlük yerini hafif kemer mi desem kemik mi desem öyle bir şeye bıraktı.Kalın deriliyim.Sizce ödem midir düzelir mi :KK43:(

Eklentiler

• D40ACBBA-4E1B-4CBC-B2C6-5D94FD2B6EDF.jpeg
    D40ACBBA-4E1B-4CBC-B2C6-5D94FD2B6EDF.jpeg
    153,3 KB · Görüntüleme: 2.160
  • 97DA59BE-F049-4B4C-B7DE-1484C08DA8AF.jpeg
    97DA59BE-F049-4B4C-B7DE-1484C08DA8AF.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 1.958
Aynı şey bende de var, konusunu da açtım. Fakat benimkini atel çıktığı gün fark etmiştim, sonradan çıkmadı. Sizinkinin sonradan çıktığına emin misiniz? Zamanla kemiğin altındaki kıkırdaklardaki ödem azaldığı için kemik ortaya çıkmış olabilir. Törpüleme ya da dolgu öneriyorlar ama sizinki çok erken zaten, beklemeniz lazım.

Aynı şey bende de var, konusunu da açtım. Fakat benimkini atel çıktığı gün fark etmiştim, sonradan çıkmadı. Sizinkinin sonradan çıktığına emin misiniz? Zamanla kemiğin altındaki kıkırdaklardaki ödem azaldığı için kemik ortaya çıkmış olabilir. Törpüleme ya da dolgu öneriyorlar ama sizinki çok erken zaten, beklemeniz lazım.
Sizin burnunuzu da inceledim bence hiç revizyona ihtiyacınız yok zamanla tüm ödemleriniz iner diye düşünüyorum usta kisilerde yapılmazsa revizyon burnu daha cok yıpratabilir umarım hepimiz için güzel biter bu süreç

Bende de bantı çıkarınca çıktı bundan sordum ödem dedi iğne verdi sizin geçmedi mi ne kadar oldu

Benim atel çıktığında yoktu dümdüzdü bi de ilk farkettiğimde bantı yeniliyordum yeniledim aklımda kaldı akşam tekrar açtım yoktu sonra tekrar çıkarınca bantları bant çıkınca oldu tekrar bant yaptım o yüzden ödem olma ihtimali çok yüksek doktor da kemik ödemi dedi

Burun estetiği olalı 65 gün oldu ancak 45.gün gibi burun kemerimdeki düzlük yerini hafif kemer mi desem kemik mi desem öyle bir şeye bıraktı.Kalın deriliyim.Sizce ödem midir düzelir mi :KK43:(
Merhabalar ben de burun estetiği oldum burnum şuan sizinkinin aynısı 17 gün gibi bisey oldu benimki aceba geçti mi bu durum

Benim ameliyatımın üstünden 14 ay geçti ve burnumda çıkıntı var,malesef beddua ediyorum hergün doktoruma bu kadar baştan savma bir burun yaptığı için,

Eklentiler

• 8D869B9F-292C-41FD-8297-11C4DEE00C50.jpeg
    8D869B9F-292C-41FD-8297-11C4DEE00C50.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 1.472
X