Burun estetiği sonrası, koku azalması ve ağızdan nefes almak..

Purplecatt

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
10
1
36
Merhaba arkadaşlar bende 8 ay önce burun estetiği oldum ve pişmanım ama artık zamanı geriye alamam.. Bu süreçte psikolojim o kadar yerle bir oldu ki, yaşamak dahi istemiyorum ve korkuyorum hep böyle mi yaşacağım diye..

Kısaca problemi mi anlatmam gerekirse, 8 ay bitti dokuzuncu aya girdim.. Burnumun dış görüntüsünden şikayetçi değilim ama zaman geçtikçe doktorun hataları belirgin bir şekilde çıkıyor ortaya.. Burun kanadım da çökme oldu ve sol burun etlerim hiç küçülmüyor hep tıkalı bazen ise etler birbirine kenetlenmiş gibi.. Ayrıca alerjim yoktu ama burun ameliyatından sonra burun içine akan şeffaf yapışkan akıntım var ve temizlesem de yeniden doluyor.. Öksürük, hapşırma, nefes alamama, geniz akıntısı, akıntı ve enfeksiyon belirtileri de gösteriyorum. Burnumun ucu çok genişti doktorum ise küçültmek için bayağı parça çıkarmış ve gereğinden fazla dar yaptığı için nefes alırken zorlanıyorum ve hava ciğerlerime kesinlikle ulaşmıyor.. Ve bunlardan kaynaklı kokular bazen net çoğunlukla ise az alıyorum.. Büyük ihtimalle ise nazal valv darlığı var bayağıdır araştırıyorum ve doktorlara gidip problemi tam anladıktan sonra işallah iyi bir doktor bulursam ameliyat olacağım.. İçimi dökmek istedim.. :KK43:

Bueun estiğinin ilk ayları burnum iyiydi görüntü olarak, şimdi sadece hafif bir çöküklük var sanırım nefes ve koku problemim olmasaydı sırf hafif çöküklük oluştu diye burun estetiği olmazdım.

Eklentiler

• IMG_20190423_065700_032.jpg
    IMG_20190423_065700_032.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 1.160
  • IMG_20210423_190447_683.jpg
    IMG_20210423_190447_683.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 1.106
  • IMG_20210520_073207_556.jpg
    IMG_20210520_073207_556.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 1.196
hangi doktorda yaptirdinuz
Buradan cevaplayamam ama mesaj olarak söylerim hangi doktor olduğun.
Bence dışarıdan da oldukça kötü duran bir ameliyat olmuş. Yerinizde olsam revizyon olurum.
İçerden sorun olmasaydı ameliyat olmayı düşünmezdim ben burnumu beğeniyorum.. İçerden sorun çok olduğu için gerekli görülürse revizyon mecbur olacağım.

Merhaba arkadaşlar bende 8 ay önce burun estetiği oldum ve pişmanım ama artık zamanı geriye alamam.. Bu süreçte psikolojim o kadar yerle bir oldu ki, yaşamak dahi istemiyorum ve korkuyorum hep böyle mi yaşacağım diye..

Kısaca problemi mi anlatmam gerekirse, 8 ay bitti dokuzuncu aya girdim.. Burnumun dış görüntüsünden şikayetçi değilim ama zaman geçtikçe doktorun hataları belirgin bir şekilde çıkıyor ortaya.. Burun kanadım da çökme oldu ve sol burun etlerim hiç küçülmüyor hep tıkalı bazen ise etler birbirine kenetlenmiş gibi.. Ayrıca alerjim yoktu ama burun ameliyatından sonra burun içine akan şeffaf yapışkan akıntım var ve temizlesem de yeniden doluyor.. Öksürük, hapşırma, nefes alamama, geniz akıntısı, akıntı ve enfeksiyon belirtileri de gösteriyorum. Burnumun ucu çok genişti doktorum ise küçültmek için bayağı parça çıkarmış ve gereğinden fazla dar yaptığı için nefes alırken zorlanıyorum ve hava ciğerlerime kesinlikle ulaşmıyor.. Ve bunlardan kaynaklı kokular bazen net çoğunlukla ise az alıyorum.. Büyük ihtimalle ise nazal valv darlığı var bayağıdır araştırıyorum ve doktorlara gidip problemi tam anladıktan sonra işallah iyi bir doktor bulursam ameliyat olacağım.. İçimi dökmek istedim.. :KK43:

Bueun estiğinin ilk ayları burnum iyiydi görüntü olarak, şimdi sadece hafif bir çöküklük var sanırım nefes ve koku problemim olmasaydı sırf hafif çöküklük oluştu diye burun estetiği olmazdı

Hangi doktora oldunuz mesaj atamadım size ben de aynı sorunları yaşıyorum ama benim daha ilk haftam o yüzden normaldir diye önemsemedim çok ama bu kadar öksürmeye hapşırmaya inşallah burnum sağlam kalmıştır alçıda hala tamponlarım çıkmadı ben de enfeksiyon kaptım o yüzden bu kadar çekiyorum

Buradan cevaplayamam ama mesaj olarak söylerim hangi doktor olduğun.

İçerden sorun olmasaydı ameliyat olmayı düşünmezdim ben burnumu beğeniyorum.. İçerden sorun çok olduğu için gerekli görülürse revizyon mecbur olacağım.
hangi doktorda yaptirdinuz
Merhaba, üzerinden zaman geçmiş purplecatt üyeliği iptal olmuş. gnalcakan gnalcakan siz söyleyebilir misiniz hangi doktora ameliyat olmuş kendisi?

X