Burun estetiğimin 13.günü burun ucunda çöküntü var

hobzn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
15
0
26
Arkadaslar burun estetiği oldum burun sol burun ucumda bi çıkıntı var elimi surunce kemik cıkıntısı gibi bosluk olusmus sanki doktora sordum bandajlar iz yapmıs gecer dedi ama çöküntü gibi geldi bana gecermi sizce dahada derinlesmesinden korktum fotodan cok belli olmuyor ama ele bariz geliyor

Arkadaslar burun estetiği oldum burun sol burun ucumda bi çıkıntı var elimi surunce kemik cıkıntısı gibi bosluk olusmus sanki doktora sordum bandajlar iz yapmıs gecer dedi ama çöküntü gibi geldi bana gecermi sizce dahada derinlesmesinden korktum fotodan cok belli olmuyor ama ele bariz geliyor
Görselden belli değil.Alttan degilde yukaridan görsel paylasirsaniz bir de öyle bakalim.

Tam sol alt uc kısımda içe dogru girinti var o yüzden alttan cektim
Tamam simdi yeniden baktim.İlk 6 ay ödemden dolayi kusur gibi görünen kısımlar göz ardi edilmeli.Bir kusur yok gibi sadece ödem en fazla burun ucunda olur ve ödem yüzünden cöküntü varmıs gibi geliyor olabilir.Beklemek lazim.
Güzel görünüyor burnunuz gecmis olsun.

Ne boşluğu yahu güzel olmuş evlat ilk günlerde benim ne çöküntüler ne yamukluklar vardı orda. Gün geçtikçe değişiyor eşitleniyor bu kadar ufak şeyleri kafaya takarsan süreç zor geçer.

Onlar çökme değil ödemden öyle gözükür 1 aya geçer o.

Görselden belli değil.Alttan degilde yukaridan görsel paylasirsaniz bir de öyle bakalim.
Yükledim suan
Ne boşluğu yahu güzel olmuş evlat ilk günlerde benim ne çöküntüler ne yamukluklar vardı orda. Gün geçtikçe değişiyor eşitleniyor bu kadar ufak şeyleri kafaya takarsan süreç zor geçer.
valla abla 20.000 verince ister istemez takılıyosun küçük detaylara 😃

Benim de bantlar çıktığında burun deliklerim orantısızdı çok stres olmuştum ama bir süre sonra düzeldi. Burun ucundaki odemler daha dq geç geciyo

X