Burun estetiğinden sonra burnun aşırı sert olması(öncesi -sonrası fotolu)

zonox

Let it Rain
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.806
696
Sevgili kızlar, ben 4 ay önce deviasyona bağlı iç kemik revizyonu ve estetik oldum.
burnum gayet güzel onda hiiiç sorun yok :) tam istediğim gibi doğal. benim en büyük sorunum, yeni burnuma alışamamış olmam. burnumun ucuna dokunduğumda uç kısmında sanki kemik varmış gibi sert,burun topuzumun (ucunu) elimle sağa sola oynattığımda resmen iç kısımda ki sertliği hissediyorum. burnumu silerken zorlanıyorum. doktorum tek yapamağacağım şeyin burnumun ucunu yukarıya kaldırmak olduğunu söyledi. keza yapamıyorum :KK70: sanki oyuncak bir burun gibi. dokunsam kırılacakmış hissi var. bu sene kayak yapmaya gittim ama çok korktum, en küçük bir düşmede kırılacak hissinden. Burnumda ki bu hassasiyet ne zaman geçer. benimle aynı hisleri yaşayan var mı :KK43:
48DA234A-5F6D-447E-819B-149C5AB5C213.jpeg

yani burnum yumuşar mı kızlar :KK70: hadi elden ele şu konuyu bi aydınlatın.
özellikle eski ameliyatlılar sorum size :KK70:
geçen 5 senelik estetik olmuş bir kadınla tanıştım, hala yumuşamadı sanki kemik var burnumun yerine dedi :/ imdaaaat. ben bu sert hissi sevmedim
geçen aylarda estetikli dilan polatı izliyorum, ağlarken burnunu peçete ile silerken bildiğin ucunu yukarı kaldırıyor :KK70: bu nasıl oluyor. benim bildiğim dilan polat bir de revizyonlu burna sahip

Benim 9 ay oldu taş gibi kemik gibi bir sertlik bazen acaba içinde plastik bir parça mı var diye düşünüyorum:KK66:

Sevgili kızlar, ben 4 ay önce deviasyona bağlı iç kemik revizyonu ve estetik oldum.
burnum gayet güzel onda hiiiç sorun yok :) tam istediğim gibi doğal. benim en büyük sorunum, yeni burnuma alışamamış olmam. burnumun ucuna dokunduğumda uç kısmında sanki kemik varmış gibi sert,burun topuzumun (ucunu) elimle sağa sola oynattığımda resmen iç kısımda ki sertliği hissediyorum. burnumu silerken zorlanıyorum. doktorum tek yapamağacağım şeyin burnumun ucunu yukarıya kaldırmak olduğunu söyledi. keza yapamıyorum :KK70: sanki oyuncak bir burun gibi. dokunsam kırılacakmış hissi var. bu sene kayak yapmaya gittim ama çok korktum, en küçük bir düşmede kırılacak hissinden. Burnumda ki bu hassasiyet ne zaman geçer. benimle aynı hisleri yaşayan var mı :KK43:Eki Görüntüle 3381943
ucu yumusar ama eskisi gibi esnek olmuyor benim burnum cok esnek yumusakti bir sene oldu eski esneklik yok ama ilk baslara gore birazcik kendini birakti o sertlik gitti

Merhaba ben de 2019 yılında burun estetiği olmuştum tıpkı anlattığınız gibi burun ucum sertti ve hareket kısıtlılığı oldu ama zamanla yumuşadı. Artık eskisi gibi keskin sınırları yok hareket falan ettirebiliyorum ama ameliyat öncesi kadar da yumuşaklık beklemeyin. Burnunuz güzel olmuş bu arada sertlik zamanla düzeliyor.

X