Burun kenarı çizgileri (nazobial)

Sayre

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
10
0
36
Merhabalar öncelikle, siteye yeni katıldım çok uzun zamandır takip ettiğim için artık üye olmalıyım dedim. Benim sorunum burun kenarı çizgilerim daha önce bu siteden ve başka yerlerden bir çok araştırma yaptım.bu arada 28 yaşındayım ve beş yıldır bu sorunla mücadele ediyorum. Bir sürü maskeler ve jan janlı kremler kullandım hiç bir fayda vermedi buna bitkisel tarifler ve yağlar da dahil. En son dolgu yaptırmaya karar verdim ve geçen hafta yaptırdım dr ismi azimet özdemir nişantaşında , birinci gün hafif şişti ama öyle anlatılanlar gibi morarmadı keşke şişik kalsaydı diyorum çünkü 3ün günden sonra eski halini almaya başladı. Gerçi daha kontrole gitmedim ama şuan hiç dolgu yapmamışım gibi bu normal mi?arkadaşlar lütfen yardımcı olun! Okadar yoruldum ki ne yapacağımı bilemiyorum artık.

Merhabalar öncelikle, siteye yeni katıldım çok uzun zamandır takip ettiğim için artık üye olmalıyım dedim. Benim sorunum burun kenarı çizgilerim daha önce bu siteden ve başka yerlerden bir çok araştırma yaptım.bu arada 28 yaşındayım ve beş yıldır bu sorunla mücadele ediyorum. Bir sürü maskeler ve jan janlı kremler kullandım hiç bir fayda vermedi buna bitkisel tarifler ve yağlar da dahil. En son dolgu yaptırmaya karar verdim ve geçen hafta yaptırdım dr ismi azimet özdemir nişantaşında , birinci gün hafif şişti ama öyle anlatılanlar gibi morarmadı keşke şişik kalsaydı diyorum çünkü 3ün günden sonra eski halini almaya başladı. Gerçi daha kontrole gitmedim ama şuan hiç dolgu yapmamışım gibi bu normal mi?arkadaşlar lütfen yardımcı olun! Okadar yoruldum ki ne yapacağımı bilemiyorum artık.
Ben de dudak dolgusu yaptırsığımda öyleydi ilk gün hafif şişti sonra pısss diye söndü 1ayda hiçbişey kalmadı. Ama dolgu markasıyla ilgilymiş sonra yaptırsığımda öyle olmadı

Azimet özdemir çok iyi dediler istanbul nişan taşında bende ona yaptırdım ama şuan aynı her şey yine o yüzümde kırılmışcasına uzanan çizgiler tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Ve dolgu markası bir de şu var daha çok zarar görür mü? İnsanlar nasıl başa çıkıyor bunlarla

Lütfen yardımııımm
Daha çok ne zarar görürmü anlamadım cildin mi,3 ay sonra bidaha yaptır bişey olmaz ince iğneyle giriliyo zaten. Ben juvedermi beğenmiştim dolguda. Variodermden memnun kalmadım hiç top top ve acı oluyo arada

Teşekkürler bilgi için perşembe kontrole gidicem bir daha yapacak sanırım bakalım olmadı üç ay sonra bir daha deniycem başka bir doktora. Yüzüm zarar görür mü diye korktum da ondan öyle yazdım.

X