Burun (rinoplasti) ve Meme büyütme operasyonu ve süreç deneyimim

Şuan spor yapıyor musunuz? Ya da günlük yaşamınızda göğüs kaslarınızı ne kadar zorluyorsunuz bende meme estetiği oldum fakat iş olarak güç gerektiren bir meslek yapıyorum bu sebeple gerçekten çok stresliyim eskisi gibi işimi yapamazsam diye cevap verirseniz çok sevinirim

2 aydır spor yapıyorum fitness göğüs kası çalışıyorum tekrar sorun yok ağırlık kaldırmada da sorun yok ama ilk birkaç ay hareketler eskisi gibi olmuyor

Merhaba ben de 300cc yaptıracağım öncesi ölçünüz nasıldı

Maşallah bir doktor kadar çok bilginiz olmuş bu süreçte ameliyatlar hakkında. O nedenle sormak istedim benim de İstanbulda meme dikleştirme protezli protezsin karar veremedim yaptırabileceğim güvenilir bir doktor tavsiyesine ihtiyacım var.

Allahım siz nasıl iyi bir insansınız herşey bu kadar ayrıntılı yazılır mı okuyamadıklarım var oturup kitap gibi okuyunca insan tamamen bilgi sahibi olur çok teşekkür ederim bu yazı için

Çok şükür 2 Mayısa ben ameliyliyat tarihimi aldım sizlere yorumlarımı inşallah bende paylaşacağım.

Kime oldun seninki gibi burnum var , doktor ariyorum

Cok tesekkurler ben hepsini okudum cok dusuncelisiniz. Cok da guzel olmussunuz harika olmus masallah

Ben resim göremiyorum, ameliyat olucam bilgi için bakmak istedim doktorun nasıl iş çıkarmış diye

Wow. Siz akademisyen olabilirmisiniz, tum sureci cok detayli, teknik bilgileriyle yazmissiniz. Bende tesekkur ederim, ozeniniz icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…