Burun ucu düşürme operasyonu hakkinda

Herkese merhaba. Hala pişman ve üzgün biri olarak doktorla geçen hafta görüşmede öğrendiklerimi yazacağım. Sonunda burnumun guzel ama kalkık olduğunu kabul etti gibi bi şey oldu. Ailem de geldi tabii konuştuk falan ben dedim ki asistan bana 3. Ayda indiririz dedi. Doktor bekle biraz inecek ama inmezse birkaç ay sonra indiririz dedi. Cidden doktorların ödem bu 1 yıl bekle demesine inanmiyodum öyle de oldu çünkü dedi ki "bir hastamin kıkırdak sorunu oluşmuş onu mutsuz gezdiremem 6. Ayda gel yapayım diyemem gel haftaya düzeltelim dedim " dedi. Ben de bu şekil mutsuz devam edersem benimkini de düşürecek. Sizlerin söylediğini ve youtubeda izlediklerini aktardım ek kıkırdak lazimmis düşürmek için dedim. Her hafta bu işlemi yapıyorum ama düşürmek için değil yükseltmek ve düşürmek için dedi. Senin doktorun benim ben yaptım ameliyatı youtubedaki doktor değil seninki öyle bir işlem değil dedi. Düşürmek baya basit bir işlem kaldırmak zor dedi. Nasıl düşüreceğini tekniğini soylemedi ama basit olduğunu ve aşağı çekeceğini söyledi birkaç milimetre. Ayrıca sorunun burnumun 1 mm yukarıda 1 mm aşağıda olmasının değil de psikolojik olduğunu söyledi. Allah aşkına özelden yazar mısınız tecrübeli kişilere fotoğraf atmak istiyorum eski burnuma göre cok kalkik ve ucunu tavana diktiği burnumun nasıl psikolojimi iyi etkilemesini bekliyo. Ben mi hatalıyım yoksa gerçekten destek mi almam lazım arkadaşlar? Burun güzel kabul ediyorum ama ben kalkık burun sevmiyor ve istemiyorum bu kadar basit yani güzel olması umurumda değil ki kalkık olmamasını istiyorum hatta dogalligini bozmamasini gerekirse uzun kalmasını istemiştim. Eski burnum minicik çok güzeldi önden. Ayrıca şimdi çok kalinlasti o kemik ve kaş aram acildi kemer gidince. Bunların hiçbirini bilmiyordum keşke bu sitede araştırma yapsaymisim önceden. Ah kendim ettim kendim buldjm
Doktorun ismini verde başka kimse gitmesin gerçekten şunları söyleyenin bu işle uğraşan bir doktor olduğunu asla düşünmem. Kararı sen vereceksin konu sahibi biz seni pişman olmaman için uyardık.

Doktorun ismini verde başka kimse gitmesin gerçekten şunları söyleyenin bu işle uğraşan bir doktor olduğunu asla düşünmem. Kararı sen vereceksin konu sahibi biz seni pişman olmaman için uyardık.
Forumda lokal anestezi ile düşünüldüğünü yazan birkaç kişi olmus hatta biri anestezi uzmanı amelithanede çalışıyorum böyle işlemler çok kısa suruyo ve basit yazmis

Çok korkuyorum tabii bekleyeceğim ama yutubda da aynı işlemi yaptıran bi kız buldum mesaj atmasını bekliyorum konuşmak için

İşlemi yaptırdığında konunu güncelle lütfen bende merakla bekliyorum, umarım pişman olmazsın.
Tabii guncellerim 1-2 hafta sonra tekrar kontrole gidecegim istediğin zaman gel demişti bu kez daha detaylı konusacagim dikişleri mi gevsetecek yoksa kikirdakla mi işlem yapacak bilmiyorum onu soracağım. Tabii önce olmus birkaç kişiyle konusucam

Tabii guncellerim 1-2 hafta sonra tekrar kontrole gidecegim istediğin zaman gel demişti bu kez daha detaylı konusacagim dikişleri mi gevsetecek yoksa kikirdakla mi işlem yapacak bilmiyorum onu soracağım. Tabii önce olmus birkaç kişiyle konusucam
Merhaba burun ucu indirme işlemini bende olucam bana da basit bir işlem dedi doktorum..bence doktorunuza güvenin kolay bir işlem diyorsa doktor için kolay demek ki..ve mümkün se fotoğraflarla destekleyin ki doktorun aklında canlansın nasıl bir burun ucu istediğiniz

Merhaba burun ucu indirme işlemini bende olucam bana da basit bir işlem dedi doktorum..bence doktorunuza güvenin kolay bir işlem diyorsa doktor için kolay demek ki..ve mümkün se fotoğraflarla destekleyin ki doktorun aklında canlansın nasıl bir burun ucu istediğiniz
Ne zaman olacaksınızzz. Bir sürü kişiye böyle deniliyosa basittir demek ki doktora güveniyorum ben zaten ameliyat başarılı geçti aşırı işlem yapmadı sadece burun ucunu kaldırmış. Tek rahatsızlığım bu

İyi akşamlar sizlere bir sorum var. Benim kuzenim 7 ay önce ameliyat oldu fakat dün görüntülü konuşurken fark ettim ki burnunu eski burnu gibi kullanıyor resmen ucu kaşındı diye sağa sola aşağı yukarı çok rahat hareket ettirdi. Bunu sebebi ne olabilir normalde estetikli burunlar sert olmuyor mu? Ya da sert olanlar ve yumusaklarin farki ne

Benim ilk rinoplastili burnumda saga sola rahat hareket ediyordu , ikinci 7 ay oldu hareket ediyor ama yinede bir sertlik var bilmiyorum nasil olcak belki bir iki sene sonra yumuşar

Merak ettiğim bir şey var ucunu indirtsek eski esnekligine döner mi
Ucunu duşurmek icin kikirdak eklencek buyuk ihtimale yani yine bir işlem görcek , tam emin degilim benim için de yeni , benim ki cok kalkik degil farkina vardim kolumella cok alınmış sizinde sorunuz belki kolumeladan olabilirmi ?

X