Burun ucu düşürme operasyonu hakkinda

Herkese merhaba bugün doktor ve asistanı aradi beni kötü durumda mutsuz olduğum için cumartesi gel her şeyi sor detaylı konuşalım mutsuz olma hayatına bak dediler. Ve burnu nasıl indirecegini çözümün nasil olduğunu da söyledi ucunu yukarı tutan dikişler varmış kalkık yapan onu alınca burun inmeye baslarmis

Merhaba burun ucu indirme işlemini bende olucam bana da basit bir işlem dedi doktorum..bence doktorunuza güvenin kolay bir işlem diyorsa doktor için kolay demek ki..ve mümkün se fotoğraflarla destekleyin ki doktorun aklında canlansın nasıl bir burun ucu istediğiniz
Ne durumdasınız

Doktor 2 hafta önce burnumun içinden dikis aldı 2 dakika bile sürmedi diyebilirim şimdi hızlı iner burnun dedi aşağı doğru masaj da yapabilirsin dedi. Su an fotoğraf çektim arkadaşlar bi bakar mısınız burun ucu sivri ve havada kaldı ama kolumella duzlesmis gibi. Burnum düşmüş gibi geliyordu fakat ucu değil kolumella aşağı doğru inip duzlesince düşmüş sanmıştım. Ucuna dokunuyorum hep aynı yerde dik sivri ve havaya bakiyor. Burnumun ucu dogallasacagina daha garip bir şekil alıyor yorumlarınızı merak ediyorum.

Eklentiler

• 1000031919.jpg
    1000031919.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 65
  • 1000031920.jpg
    1000031920.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 57
  • 1000031921.jpg
    1000031921.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 58
  • 1000031918.jpg
    1000031918.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 61
Doktor 2 hafta önce burnumun içinden dikis aldı 2 dakika bile sürmedi diyebilirim şimdi hızlı iner burnun dedi aşağı doğru masaj da yapabilirsin dedi. Su an fotoğraf çektim arkadaşlar bi bakar mısınız burun ucu sivri ve havada kaldı ama kolumella duzlesmis gibi. Burnum düşmüş gibi geliyordu fakat ucu değil kolumella aşağı doğru inip duzlesince düşmüş sanmıştım. Ucuna dokunuyorum hep aynı yerde dik sivri ve havaya bakiyor. Burnumun ucu dogallasacagina daha garip bir şekil alıyor yorumlarınızı merak ediyorum.
Bu da eski hali. Hiç gerek yoktu olmama ama hata benim iş işten geçti. Gülünce çok aşağı düşüyordu şimdi burun ucu oynamıyor mimik yaptığımda güldüğümde bunun sebebi açık rinoplasti olması mı? Kapalida doğal bağlar korunuyor değil mi

Eklentiler

• 1000031923.jpg
    1000031923.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 67
Zamana bırak biraz nasıl olacak gör..ama doktor seni tam anlamıyla anladı mı acaba? Çünkü eski burun ucu profilini istiyorsan ameliyat şart bence .

Bu da eski hali. Hiç gerek yoktu olmama ama hata benim iş işten geçti. Gülünce çok aşağı düşüyordu şimdi burun ucu oynamıyor mimik yaptığımda güldüğümde bunun sebebi açık rinoplasti olması mı? Kapalida doğal bağlar korunuyor değil mi
İçinden nasıl dikiş aldı ya o dikişler ete yapışmıştır canın acımadı mı, bir de kaçıncı ayındaydın söylemiştin sanırım ama unuttum.

Yaaa cok mutlu oldum senin icin begeniyormusun artik ?
Henüz bantlı ama bandı cikaricam. Bu defa kapalı ameliyat yaptı 1 saat sürdü ucunu indirmiş şiş olmasına rağmen belli oluyor eski yerinde değil burun ucu biraz daha aşağıda. Cumartesi silikonlar çıkacak çarşamba bantlar çıkacak alçı takılmadı küçük kemigw dokunulmadigi icin küçük bi islem diye

X