Burun ucum çok kalkık ve asla bana it gibi degil

kavis yoksa inme ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum en azından gördüğüm örneklerde böyle olmuştu ve teşekkür ederim malesef revizyon olacağım gibi duruyor 1.yılımın dolmasını bekliyorum
Umarım sızın de herşey yoluna girer ben çok kötüyüm aynalara bakamıyorum hergun ağlıyorum eski burnumu çok özlüyorum inşallah geçer

malesef.. yapılan teknikten dolayı zaten inse deformasyon olmuş olur .. benim burun kavisim düz inmiyor, bazı doktorlar burun çökmesin diye iyice kavis verip burnu kaldırıyor .. şeklinden hiç memnun değilim şu an. Ama benimkisi tamamen yapılan teknikle alakalı diyebilirim.
merhaba özelden fotoğraf atabilirmisiniz

Yaa ben çok korkmuştum ama gerçekten iniyo resmen dalga geciyolardı hatta evde benimle sincap diye suan korkum kalmadı indi baya bi size resim atabilirim isterseniz özelden 20 gün olmasına rağmen ilk hafta haliyle eser yok gercekten
Suanki hali nasıl acaba banada gülünce burun deliklerim cok garip geliyo gerci gün geçtikce düzeldi o görüntü ama

Yaa ben çok korkmuştum ama gerçekten iniyo resmen dalga geciyolardı hatta evde benimle sincap diye suan korkum kalmadı indi baya bi size resim atabilirim isterseniz özelden 20 gün olmasına rağmen ilk hafta haliyle eser yok gercekten
Merhaba bana da gönderir misiniz umut etmeye çalışıyorum benim de istemediğim kadar kalkık dümdüz olsun istiyorum

X