burun ucundaki şişlik moralimi altüst ediyor. Lütfen yardımcı olun!!! (fotograflı)

Bana pek normal bir durum gelmedi fazla ona doğru gibi. Ama ödem diyorsa doktorunuz endişe etmeyin biraz zaman verin kendinize. Doktorunuz kimdi ?

Benım 7 ay oldu hals burunucumun bır kısmı ödemli dokununca da hıssedılıyor ama ödem gıttıkce asagıya ınıyor keske ödemli oyle sert kalsaydı ya da bi tık daha burun ucum kalkık olsaydı dıyorum revızyon yaptırsam mı kararsızım kimse anlamıyor eskı burnunu da begenıyolarda burun dolgusu yaptırdın burnun guzeldı daha bı guzel duruyor dedıler kı bunları söyleyenlerın burunları kötü olup dr arayıdı ıcınde olan arkdslarım

ameliyat olalı tam iki hafta oldu atel çıktığından beri burnumun ucundaki şişlik beni çok rahatsız ediyor. Doktorum daha çok yeni, düzelicek dedi ama içim hiç rahat değil. masajlarımı yapıyorum şişlik iniyo bu seferde öne doğru uzuyor burnum... bu durumu yaşayan düzelen düzelmeyen var mı lütfen yardımcı olun kafayı yiyeceğim!!!! resim
54CE083D-CCDF-42D2-981E-34ED53F3FD53.jpeg
Doktorunuz burun sırtını yok edip ucunu bırakmış resmen 😮

bence dert etmeyin daha 2 hafta olmuş, eski burun ucunuz bu kadar uzun değilse ve doktor da kıkırdak koyup uzatmadıysa söylediği gibi düzelecektir...

X