Bütün bu başıma gelenler benim kafamı karıştırmak için yardım acil yoksa kafayı yicem

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar malumunuz yine ben milkshake....
canlarım ben 2 haziranda adet oldum adetimden 6/7 gün önce idrar testi yapmıştım kendim evde 2 tane ve ikisindede silikte olsa ikinci pembe çizgi vardı ve hemen dr. gittim sali günü dr. gittim kandaki bhcg değeri 1.23 çıktı yani negatif ama bu sitede daha önce bhcgyle hakkında yazılan yazıları okuduğumda birinin böyle adetinden önce test yaptırdığını ve geç döllenme olduğundan kanda çıkmadığını ve adet günü yaptığı idrar testinde silik ikinci çizginin çıktığını ve adet geçtikten bir iki gün sonra bhcg baktırığında pozitif sonucunu aldığı yazıyordu buda bana ümit oldu her ne kadar kafamı karıştırsada....
gelelim şimdiki sorunuma adetime 4 gün kaldı ama bebiş varmı yokmu bilmiyorum ama bugün benden böyle intihapla karışık gibi bir damla tuvaletten sonra peçeteye geldi ve devamı yok bu nedir kafam çok karıştı...genelde buna sanırım yerleşme kanaması diyorlar ....
birde benim 6 aydan beri dış gebelikten sonra oldu bu adetimden önce 2 gün kahverengi yada siyaha yakın az bir lekelenmem gelir ondan sonra pembe yada kırmızı kanamam başlar.... hani adet öncesi bu kahverengi lekelenmemelerim gelmese erken adet olucam diyeyim ama hiç böyle pembemsi bir lekelenme gelmemişti ve sadece bir damla peçeteye geldi 3/4 saattir başka gelen hiçbir leke yok ....
yardım kızlar birde karnım patlıcak gibi çok kötü gerildi birde gögüslerim acıyor adetmi olacağım yoksa bhcg erken yaptırdım negatif çıktı ama şimdi yerleşme gerçekleşti acaba hamilemiyim bilmiyorum.... böyle olan yokmu nolur çok karışığım ya ya vardır ya yoktur yoksada biran önce adet olayım yeni yumurtlama günü için gün sayayım üzülmücem ama böyle insanı kuşkuda bırakıyor ya sinir oluyorum kafam çok karışıyor....ne bunlar şimdi

yokmu sesimi duyan nolur yeniden desteğinize ihtiyacım varrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlama

yokmu sesimi duyan nolur yeniden desteğinize ihtiyacım varrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlama
canımm burdayız hayatım ama bilemiorum yani anlattıkların çelişkili evet o şekilde hamile kalan var genelde kan testi doğru çıkar ama yinede emin olmak için bekle hani derler umutlanma ama üstüne görme die bişey vardır belki oda olabilir yani çok az kan gelir ama sonra kesilir hamilesin derler ama bekle bakalım belkide adet oldun ama tam sökülemedin sen bekle bu günde bi yarın olsun o zman bakarız

eğer geç yumurtlama olduysa yumurtlamanız 16 ila 18.nci güne denk geldiyse buda tarih olarak ayın 18 ila 20 sine denk gelir yani bu durumda sizin testlerden bhcg den sağlıklı sonuç alabilmeniz için ayın 28 zinden önce tahlil yaptırmanız pek sağlıklı sonuç vermez tahlili erken yaptırmışsınız bence bşraz daha bekleyin kesin sonucu bu şekilde elde edersiniz umarım kalbinizin istediği olur

Bence bir idrar testi daha yap derim. Hem yerleşme olduysa koyu renk çıkar belki. İnşallah hamişsindir. Yine de hayırlısı olsun canım. Negatif de olsa üzülmemek gerek.

canlarım cvplarınız için teşekkür ederim ya sadece peçeteye bir damla pembemsi böyle akıntıyla karışık birşey geldi okadar devamı yok adet gibi çok falanda değil...
daha adetime 4 gün var genelde düzenli olur bu kadar erken olmaz sanırım ama eğer adet oluyor olsam benim adetimden 2 gün önce kahverengi yada siyah lekelenmem olur ve gün içinde azar azar gelir daha sonra adetim gelir bu öyle bişey değil ne devamı var ne bişey nede her ay olduğu gibi kahverengi değil açık pembe ve akıntıyla karışık bir şey peçeteye geldi sadece okadar artık test yapmayada korkuyorum yanıltabiliyorlar ama kan testi yaptırmayada gidemem beklemekten başka çare gözükmüyor hakkımda hayırlısı olsun ama yinede başına gelen biri varmı diye bir umut ediyorum işte olmazsa dünyanın sonu değil ne yapalım ozaman biran önce adet olayımda yeni yumurtlama günü için şansımı deneyim değilmi?:icecream:

selam... arkadaşım sen de benim gibi kafayı çok takıyon. her şey beyinde bitiyo. ne kadar düşünmiycez desek te her ay aynı şüpheler acabalar umutlar ve aynı hayal kırıklıkları... inşallah muradımız olur. allah hepimizin gönlüne göre versin...şimdi o 4 gün bitmez. ama dikkatli ol. fazla düşünürsen gecikme olabilir. bu da seni daha fazla umutlandırabilir.:uhm:

İnşallah hamilesindir ama adet öncesi bir leke de olabilir...Yani adet öncesi farklı bir belirti de olabilir neden olmasın?

Kafayı yiyecek ne var?.Sakin ol biraz..
Hamileysen zaten hamilesin, değilsen de değilsin...

Fazla takıntılı gördüm seni..Bence biraz rahatlamaya çalış..

canım böyle davranırsan olacağı varsada olmaz çok stres yapıyorsun bebek isteyen herkesde var bu merak ama seninki takıntı haline gelmiş cnm biraz sabır bide kafanda bu kadar kurcalamaki yumurtaların rahar etsin ama umarım hamişsindir...

X