Buyrun...Terapi Grubumuz :))

Benimki de olmak üzere baba ne diyeyim ki hayırlısı herşeyin. Önceden olsa ne üzülürdüm şimdi umrumda degil. Ha gene de ahım çıksın diye bekliyorum gibi ne bileyim :KK70: Yada yok ben mutlu olayım gerisi mühim degil.

Ahi felan gectim de benim ki senede bi ziyaretime geliyo :) sacma sapan sebeblerle dün is yerine gelmis bende hastayim izine ayrildim göremeyince faceden yazmis yakinlardaydim da gecerken ugrayim diye bi sene önce de yapmisti ayni dengesizligi.. bende sinirlendim sen evlisin benimde hayatimda birisi var aklina estikce ugrayamazsin yazdim.. beni yanlis anlayacagini biliyordum diyo.. ne yanlis anliycam yazdim biz seninle eski okul arkadasi degiliz bu ziyaretlerin hos olmuyo yazdim afedersin yazmis.. töbe töbe ya

Ahi felan gectim de benim ki senede bi ziyaretime geliyo :) sacma sapan sebeblerle dün is yerine gelmis bende hastayim izine ayrildim göremeyince faceden yazmis yakinlardaydim da gecerken ugrayim diye bi sene önce de yapmisti ayni dengesizligi.. bende sinirlendim sen evlisin benimde hayatimda birisi var aklina estikce ugrayamazsin yazdim.. beni yanlis anlayacagini biliyordum diyo.. ne yanlis anliycam yazdim biz seninle eski okul arkadasi degiliz bu ziyaretlerin hos olmuyo yazdim afedersin yazmis.. töbe töbe ya
Öyle geleni tepikliceksin geri geldikleri yere gidecekler. Resmen ego tatmin ediyorlar. Bu ara Merkür retro ya eskilerden gelen çok olur ama geldikleri gibi giderler. Sen iyi demişsin defolsun gitsin. Aslında muhattap bile almamak gerek.

Öyle geleni tepikliceksin geri geldikleri yere gidecekler. Resmen ego tatmin ediyorlar. Bu ara Merkür retro ya eskilerden gelen çok olur ama geldikleri gibi giderler. Sen iyi demişsin defolsun gitsin. Aslında muhattap bile almamak gerek.

Wallahi mi? Benim de en eski sevgilim (18 yasinda ilk ciktigim cocuk) bana mesaj atmis. Buraya geliyormus da gorusebilirmiymisiz. Bende bilmiyorum falan dedim. Aslinda biraz goresim geldi ama eski sevgilim olarak degil, eski bi tanidik olarak. O da erkek arkadasin kizmaz umarim yazmis. Bende cevap olarak "gelirsek, onunla birlikte geliriz zaten" dedim :KK70: O zamandan beri sesi cikmadi hahaha :d

Wallahi mi? Benim de en eski sevgilim (18 yasinda ilk ciktigim cocuk) bana mesaj atmis. Buraya geliyormus da gorusebilirmiymisiz. Bende bilmiyorum falan dedim. Aslinda biraz goresim geldi ama eski sevgilim olarak degil, eski bi tanidik olarak. O da erkek arkadasin kizmaz umarim yazmis. Bende cevap olarak "gelirsek, onunla birlikte geliriz zaten" dedim :KK70: O zamandan beri sesi cikmadi hahaha :d

İyi demişsin dengesiz bunlar ya. Hem evlenip gidiyorlar sonra da bizi aynı yerde bıraktıkları gibi bulmak istiyorlar. Nerde o yoğurdun bolluğu. Hayırlısıyla diyorum bana yaşadıklarımı tamamen unutturacak biri çıksada izleri olanların silinse. Unuttum sevgi yok çok şükür ya da yanda eşini gördüğümde mutlu resimleri filan hic etkilenmiyorum. Ama içimdeki o kırıklık kırgınlık yok desemde var hani böyle kalbimi kesik şeklinde aniden gelen degil ama ne bileyim. Pişmanlık istiyorum her nekadar özledim deyip döndüğünü gördüysemde yetmedi gibi.

Buralar aynı tomvejerry tomvejerry hayata devam ediyoruz :) Hala içime sinen birileri olmadı hayırlısı ama hayhım güzel gidiyor harici konularda sen nasılsın?
Iyiyim. Bu konuya yazmama sebep olan kisi ikinci cocugunu kucagina aldi :KK70:

Ben de hala bekarim. 3.5 sene biriyle ciktim, ayrildik. Simdi bi baskasi var hayatimda. Bakalim kismet.

Cogu kisi artik siteye ugramiyor sanirim

Iyiyim. Bu konuya yazmama sebep olan kisi ikinci cocugunu kucagina aldi :KK70:

Ben de hala bekarim. 3.5 sene biriyle ciktim, ayrildik. Simdi bi baskasi var hayatimda. Bakalim kismet.

Cogu kisi artik siteye ugramiyor sanirim
Ben varım canım hala buralarda :KK70: Benim ki daha birinci çocukta amann çok önemli değil köprünün altından çok sular aktı. Hayatım devam ediyor iyiyim keyfim yerinde. Biri yok şu an hayırlısı.

Bende arada bakiyorum.. benimde bir zamanlar unutmak icin buraya yazdigim adam ikinci cocugunu kucagina alali oldu epey 5 yil gecmis aradan.. hala yüzsüz gibi arada yazip sinirlerimi tepeme ziplatiyo gereksiz insan.. arada kisa süreli beraberliklerim oldu ama sonuc maalesef hala sifir :KK70: napalim iste hayat... erkekler mi dengesizlesti yoksa bende mi bi gariplik var cözemedim hala :) yoksa yalnizligami alistim bilmiyorum :KK70: benden de böyle iste..

arkadaşlar neredeyse 2 yıllık ciddi ilişkim bitti :KK43:
mezun oldu askerliğini de yaptı, iş başvurularından aylarca geri dönüş alamadığı için çok bunalmıştı her şeyden
tüm bu en kötü zamanlarında yanında olan bendim
ailesiyle falan tanıştırdı yüzük takmıştık,
ikimizin de iş durumları hallolunca evlenecektik benden bile fazla istiyordu arkadaşlar
biraz kıskancım çok bunalttığımı söylüyordu
kafa dinlemek istedi ben de bunu istemediğimi söyleyerek mesaj attım sürekli falan..
çok üstüne düşünce ayrıldı 1 ay oldu..
şu soruyu arkadaşlarım da duymaktan sıkıldı arkadaşlar ama sizce bu çocuk bana döner mi? :KK35:

Arkadaşlar konu yine pasif kalmış. Ben yazarak aktiflestirim.3 ay olacak yakinda ayrılalı ama hala ayniyim. Arada duygu durum bozuklukları yaşıyorum ve bu hayatimi zorlastiriyor. Umarim bende aylar sonra bu yazdıklarımı okur ve gulerim

Biz bu topice başlayanlar o sıra aynı acıları benzer duyguları yazarak başlamıştık. Çok uzun süre anlattık konuştuk o gün kimin icinden bi kesik oluştu yazdı yaralarımızı kanattık ve kalmadı bir şey. Şu an hepimiz geçtik gittik o yollardan. Yeni acı yaşayanlar vazgeçmenin rahatlığını seçmek çok zor kolay değil ama vazgeçince artık üzülmüyorsunuz ben 1 sene sonra vazgeçtim. Dönmeyeceğini kabul ettim. Ettikten sonra döndü ama bir anlamı yoktu ki hiç.

Ne kadar zaman oldu buraya yazalı Allah bilir. Bir ara dönüp eski sayfaları okumak isterim. Bu arada beni tanıyanlara selam olsun. Şimdi nişanlıyım Haziranda düğünüm var kızlar çok mutluyum. Allah isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın. Ve işte bu diyeceğin bir adam çıkıyomuş karşına hissediliyomuş yeniden güvenmek inanmak mümkünmüş. Hiç olmadığın kadar mutlu olmak...
Şükürler olsun.

X