Çabuk boşanabilirmiyim Avukat Arkadaşların fikirlerini bekliyorum

hayat yeniden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
43
0
Selam arkadaşlar ben boşanmak için dileçe verdim 16 aylık evliyim .öncesinde de başımdan geçenleri yazmıştım.benim öğrenmek istediğim eski eşim istanbulda ben farklı bir şehirdeyim .boşanma davasını ben açtım.eski eşim ogün eşyalarımı almak için istanbula gittiğimde daha eline boşanma dilekçesi gitmeden ortak aldığımız bütün mobilyaları götürmüş benim çeyiz olarak götürdüğüm eşyaları da evin her köşesine dağıtmışlar.şimdi ben eski eşime hem maddi hem manevi tazminat davası ve nafaka davası açtım.açıkçası son kuruşuna kadar almak istiyorum ondan .daha neler yapabilirim ve boşanma davam ne kadar sürer bana yardımcı olursanız sevinirm.

ben bana takılan 16adet altın bilezik ve küçük altınları bozdurdum .eşyalarımı alırken düğün cd lerimi almışlar mı bilmiyorum.eşyalarımı alalı 2 gün olsu içim atıp bakamadım içine ama inşallah bendedir.

eşaya vermek istemedikleri için mi problem çıkıyo ben o iğrenç insanla 1dk.fazla evli kalmak istemiyorum sürecin kısalması ,için ne yapabilirim canım

eşya demişken vede zaman demişsiniz bizimde başımızda böyle bişey vardı.gerçi halen yine var 10 yıl oldu biz eşyalarımızı alamadık.hatıra değeri olan eşyalar bizimkisi eşimin annesinin aile albümü 100 senelik 70 senelik çeyiz eşyaları vede el yapımı bir masa.biz 10 yıldır uğraşıyoruz en son hakim açtığımız davayı reddetti şu an temhizde bakalım ne olacak.sizin içinse umarım daha az yara alarak kurtulacağınız bir olay olur.

arkadaşım sana şunu söleyim çabuk boşanmaya boşanamassın ama sakın dawalrdan wazgeçme eşin sırf snin yazminat we nafaka dawalrından wazgeçirmek için oda sana çeşitli dawalr açılcak düğün cd si olsa bile pek işe yaramıo çünkü takılar maddi tazminata girio maddi tazminatta ıspatla oluo eğer o takılan altınları isteyipde kanıtlayamassan karşıa taraftan talep ettiğin miktarı ona sen ödüosun yani maddi tazminat biraz rsikli ıspatın warsa aç derim ben

X