Saç Kesim Şekilleri Cabuk Sönen Saçlara Cözümler!!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
..................................................................................................................

Son düzenleme:
walla ben direk gidip fön çektiriyorum 3 gün idare ediyo canlı ve parlak bi şekilde başka çaresi yooookkk:)))

her banyodan sonra fön mü ohooo isim var desene, baska caresi olan yok mu??? maalesef bende ayni derdi paylasiyorum

Benim de fön çektirince hemen sönüoo banyo yaptıktan sonra diil de

benim de banyodan çıktığımda tel tel yumuşak olan saçlarım bi iki gün sonra tutam tutam rastalı gibi oluyo o yüzden gün aşırı yıkıorum bu da saçlarımı kurutuyo :S

sizinki iyi benim banyodan da föndende hemen sonra sönüyo ve yağlanıyo bazen günde iki kez yıkıyorum dışarıya çıkacaksam tabı sükredin kızlar...:))

teyzemin kullandığı haftalık kür var. Adaçayı yağı ve romu karıştırıp haftada bir kere saç diplerine fazla bastırmadan uyguluyor. saçları oldukça güzel :)

teyzemin kullandığı haftalık kür var. Adaçayı yağı ve romu karıştırıp haftada bir kere saç diplerine fazla bastırmadan uyguluyor. saçları oldukça güzel :)

canım alkol saçlı derıye zararlı değil mi?acaba çok yaglı olan saçlıyı mı kurutma etkısı var?

Benimkilerde hemen sönüyor:1no2:Geçen gün dolmuşta bir kadın gördüm maşallah maşallah Allahım onlar ne havalı saçlardı..Aslına yelesi gibikaydirigubbakcemile3Bir de şu yaprak dökümünün Ayşesinin saçlarına imrenirim ve maşallah tabikiyerimsenibenKızın saçları toplanınca kalınlığı bileğim kadar oluyor yahihoyyyt

peki saçlarınız dalgalımı kıvırcık falanmı düzmü.düz saça pek bişey diyemem onlar sönük olmaya mahkum gibi ama şu yeni çıkan bakım kremleriyle parlatılabilir.

benim saçım dalgalı.çokken biryantinle kabarıklığın söndürmeye çalışırdım hem ama şimdi azaldı az olduğu için kabarmıyo ama bu seferde cılız duruyo.şu lidorun pantenin dalgalı saçlar bukleler için olan kremlerinden tavsiye debilirim.banyodan sonra saçıma sürüp öyle kurumaya bırakıyorum.hep bu kremler sayesinde kırık kırık kabarmıyo hemdeşeklleniyo haftada iki gün banyo yaptığıma göre 3 gün saç şeklini koruyo benim gibi olanlara tavsiye derim.

bide fönle kuruttuktan sonra kabaran saç tel tel olup çabuk sönüyo.ben enseyi kurttuktan sonra saçı kendi kendine kurumaya bırakıyorum.ozaman saç ne kabarıyo nede sönüyo.saç konusunda aya bilgim var.22 yaşımdayım 10 yaşımdan beri uzun saç kullanıyorum ve saçımı kendim yapyorum herşeyini çödüm saçımın bugüne kadar olan

hihoyyyt
peki saçlarınız dalgalımı kıvırcık falanmı düzmü.düz saça pek bişey diyemem onlar sönük olmaya mahkum gibi ama şu yeni çıkan bakım kremleriyle parlatılabilir.

bide fönle kuruttuktan sonra kabaran saç tel tel olup çabuk sönüyo.ben enseyi kurttuktan sonra saçı kendi kendine kurumaya bırakıyorum.ozaman saç ne kabarıyo nede sönüyo.saç konusunda aya bilgim var.22 yaşımdayım 10 yaşımdan beri uzun saç kullanıyorum ve saçımı kendim yapyorum herşeyini çödüm saçımın bugüne kadar olan
hihoyyyt bravo sanaaa ben de öleyim kendi vücudumun tepeden tırnaga herşeyini çözmüş biri olarak tebrik ediyom seni

aslında saçınızı nemli bir havluya hafifçe uçlarını sıka sıka kurutursanız ( tabi enseyi kuruttuktan sonra) baya hacimli duruyor ..tavisye ederim..

hihoyyyt
hihoyyyt bravo sanaaa ben de öleyim kendi vücudumun tepeden tırnaga herşeyini çözmüş biri olarak tebrik ediyom seni

teşekkür ederim valla saçımın herşeyini çözmüş durumdayım çünkü annemin saçımı örme işini 4 sınıftan beri bıraktırmış durumdayım.o yüzden ıslakken nasıldır yağlıyken nasıl şekil verebilirim kabarıklığına ne yi gelir nezman fön çekebilirim hangi tokayla hangi modeli yapabilirim en ince ayrıntısına kadar biliyorum.kendini tanımak çok önemli

kızlar benim saçlarım çok çabuk sönüyo böyle banyodan sonraki haliyle 3 4 saat sonraki hali çok başka oluo parlaklığı yumuşaklığı gidio cansız sönük saçlar alıyo yerini bunu nasıl ölnleyebilirim banyo sonraki hali nasıl koruyabilirimbenneyaptımki

cnm eğer saçın sana bu kadar zorluk çıkartıorsa yapılacak en gsl sey saçına kuaföre gidip kat attırmak..çünkü kat saçları daha canlı,gür ve havalı gösterio :KK66: bundan dolayı da saç sönük durmuo

çinko çok iyi geliyor vitamin takviyesi yani saçlar mat ve sönükse eksik birşeyler var demektir.benimde çok yağlanıyor ona bir çözüm bulamadım.sık sık yıkamakta doğal yağlarıda yaktığından yıpratıyor o nedenle 1 gün temiz 2 gün yağlı saçlarla geziyorum:KK43:

X