Çağla Şikel boşandığı eşi Emre Altuğ ile tatilde!

onlarin boşanmalari hiç yakıştıramadim yaa
ne mutlu 7 yıllık evlilikleri
çağla istemiş boşanmayı.. emre istemedi zor günler geçirdi adamcagiz be...
çok seviyordu karısını..
karısı kariyeri artınca sevgili kocasindan bile vazgeçti.. :KK12::63:

onlarin boşanmalari hiç yakıştıramadim yaa
ne mutlu 7 yıllık evlilikleri
çağla istemiş boşanmayı.. emre istemedi zor günler geçirdi adamcagiz be...
çok seviyordu karısını..
karısı kariyeri artınca sevgili kocasindan bile vazgeçti.. :KK12::63:

adam en popüler zamanlarında hayranlarım azalır mı diye bile düşünmeden çağla şikelle evlendi emre altuğun yaptıgı hata bence evlilige kendini çok fazla kaptırmak oldu son 5 yıldır albüm bile yapmadı bence evliligi yürüsün diye kendisini geri plana çekti sonuçta yakışıklı adam yaptıgı işi gözönünde bulundurursak sürekli çevresinde kadınlar var evlenmeden önceki hayatını sürdürmeye devam etseydi bu evlilik bukadar sürermiydi ünlülerin boşanmalarına bakın emre altuğ bana kalırsa çok fedakarlık yaptı gerçekten çok düzgün ve iyi bir adam ve çağla şikel emreye çok şey borçlu eskiden sevmeyen emre altuğla evlendikten sonra ona daha farklı gözle bakmaya daha da sevmeye başladı toplum gözünde konumu degişti hani bir laf varya hayatınız seçtiginiz kadındır diye ben bunu degiştirip ''hayatınız seçtiginiz adamdır diyorum''
çağla şikel'in kariyeri konusunda aynı düşünmüyorum yaptıkları sabah programının reytingleri yerlerde geziyor ayrıca yıllardır alişanla program yapmak nasıl bir kariyer model olan bir kadın çok daha farklı şeyler yapabilir modayla ilgili ama o sabah programıyla kendine yazık ediyor hele şimdide evlilik programı sunacaklarmış

neyseki emre altuğ şimdi yepyeni bir albüm çıkaracakmış eski günlerine dönmeye hazırlanıyor hayırlı olsun ne diyelim

Kadın oğluna 1750 liraya Gucci mi nedir ayakkabı alamamış emre çalışmıyor diye boşanmış diyollaaaa

Kadın oğluna 1750 liraya Gucci mi nedir ayakkabı alamamış emre çalışmıyor diye boşanmış diyollaaaa

bende bunu anlamıyorum magazinciler bir şey ortaya atıyorlar bizim insanımızda hemen inanıyor yavhu bunların mı durumu yok lüks içinde yaşıyorlar durumum yok diyenin bile milyonluk evi vardır hem emre hem çağla yıllardır bu piyasanın içinde çalışan insanlar reklamlardan tutunda ,dizilere, programlara konserlere vs.. kadar her şeyde birikimleri vardır hem ünlüler bizim gibi 8-5 çalışan insanlar degil 2 sene çalışıp 10 sene o parayla hayatını sürdürebilirler çünkü çok ii kazanıyorlar

ben çağla şikel emre altuğ ayrılıgının tamamen aşkları bittigi bazı şeyleri tükettileri için oldugunu düşünüyorum zaten öyle açıklama yapmışlardı

bende bunu anlamıyorum magazinciler bir şey ortaya atıyorlar bizim insanımızda hemen inanıyor yavhu bunların mı durumu yok lüks içinde yaşıyorlar durumum yok diyenin bile milyonluk evi vardır hem emre hem çağla yıllardır bu piyasanın içinde çalışan insanlar reklamlardan tutunda ,dizilere, programlara konserlere vs.. kadar her şeyde birikimleri vardır hem ünlüler bizim gibi 8-5 çalışan insanlar degil 2 sene çalışıp 10 sene o parayla hayatını sürdürebilirler çünkü çok ii kazanıyorlar

ben çağla şikel emre altuğ ayrılıgının tamamen aşkları bittigi bazı şeyleri tükettileri için oldugunu düşünüyorum zaten öyle açıklama yapmışlardı

Öyle diyollaaa dedim o yüzden, cok bile durdular

7 yıllık evliliklerini noktalayan Çağla Şikel ile Emre Altuğ çocukları için Çeşme'de biraraya geldi.

7 yıllık evliliklerini geçen ocak ayında sonlandıran Çağla Şikel ve Emre Altuğ çocukları için birlikte tatile çıktı.
Eki Görüntüle 1608876

Önceki gün Torba Vouge Otel’de oğulları Uzay ve Kuzey’le görüntülenen çifte aileleri de eşlik etti.

Eki Görüntüle 1608877
bence ne güzel bencillk edip ego savasına girmeden evlatları için yanyanlar bundan doğal ne var

Çağla hanım bikini seçimini değiştirsin bence hiç yakışmamış. ya estetik durmuyor.bazısında süper duruyor.
birlikte tatile diyecegim yok.herkesin kendi hayatı ...

X