Çağla Şikel Makyajsız Resmini Paylaştı

makyajsız fotoğrafıyla birlikte yazıda paylaşmış oh be makyaksızda çirkinmiş deyip rahatlayan beni takipten çıkarsın demiş birkere eleştireye açık olacaksın sırf bunu demesinin sebebi eleştiri yapılmasının önüne geçmek iltifat almak birkere yüzünde azda olsa makyaj var mesela kaşlarında dövme var gözünde var dudaklarında hafif parlatıcı ve çok az allık sürmüş birde çağlanın eski halini bilenler karşılaştırma yapabilir önceden yüzü daha çökük duruyordu kendide söyledi yüzüne botox yaptırmış
nur fettahoğlu sürekli makyajsız fotoğrafını paylaşıyor ama o gerçekten güzel ve makyajsız çağla yıllardır sürekli çok fazla makyaj yapıyor cildide yıpranmış renk degiştirmiş
bir kadın güzelse ben çekinmeden bunu söylerim ama çağla bana güzel gelmiyor

memelerini beğendirememişti şimdi de makyajsız yüzünü beğendirmeye çalışmış ama olmamış, ayrıca ne gerek var eşinden boşandı instagramı falan kullanmaya başladı depresyonda belli ki zor tabi yaşadıkları ne diyim.

nerde o eski çağla...cennet mahallesinde ne güzeldi
baya baya olgunluk gelmiş suratına...
pff insanlar yaşlanmasın ya ...:KK43:

ayrıca sarı saçı da yakıştıramıyorum kendisine
yumuşak bir ton çok daha genç gösterir

instagramı da 3 yıldır hep klitliydi bazı kişiler ısrar ediyordu açmıyordu boşanınca açması bencede kötü en azından bu hareketi yakıştırmadım hadi diyelim kocanla yeniden barıştın ne olacak

makyajlı hali çok güzel sanki de mütevazı olup makyajsız fotoğrafını paylaşıyor. Makyajlı da çirkin, makyajsız da çirkin değişen bir şey yok.

Fena değil bence makyajsız hali de...

X