Çakşır otu ile hamile kalanlar ...

Çok şükür canım hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin İnşaAllah sonradan fark ettim eski mesaj olduğunu:) peki sende işe yaradı mı ?
İnan hangisi işe yaradı bilmiyorum canım. Hamile kaldıktan sonra bir konu açtım istersen onu okuyabilirsin . Eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ve daha çok sperm çoğaltan şeylere yöneldik.

Merhaba canım ben de burada okudum başka bir arkadaş yazmıştı kullandım hemen hamile kaldım sizde kullanın falan demiştim de çok duydum acaba sen kullandın mı etkisini görebildin mi ben daha yeni kullanmaya başladım umarım etkisini görebilmişsindir

Canım bir şey kullanmadan hamile kaldım. Eşim ameliyat oldu varikosel vardı. Size önerim sıkıntınız hangi yöndeyse oraya yönelin. Pko varsa soğan kürü kullanın çok iyi bi kür. Eşiniz sperm testi yaptırsın varikosel çok yaygın erkeklerde. Keçiboynuzu kürü ve pekmezi erkeklerde çok etkili. Aklıma gelenler bunlar, sizin sorunuz varsa sorabilirsiniz
Canım eşinde varikosel kaçıncı seviyeydi değerleri nasıldı acaba eşimde de var 3.derece ama değerler normal olur dediler 2 seneyi geçti hala olmuyor ameliyat düşünüyoruz

Merhaba hanimlar bu foruma yazan care arayanlardan 3 4 kisinin hamile oldugunu gordum nasil sevindim Allah saglikla kucaklariniza almayi nasip etsin insallah 😊 bende 37 yasinda bir kiz cocuk(7) annesiyim 🙏 kizim olmadan once esime doktor.sperm sayin cok az bu sekilde olmaz diyip bizi arastirma hastanesine yo lendirmisti..randevu gunumuz gelene kadar yani.yaklasik 3 ay bende sizler gibi arastirip.caksir otunu duymustum..aktardan caksir otu aldim suyunu degil ! Otunu alip hazirladm 3 ay icirdim esime ve randevumuza 1 hafta kala hamile oldugumu ogrenmistim🤗 simdi ikinciyi deniyoruz ancak yine ayni sorunla.karsilastik ve yine caksira basladik..yani sira doktor proxeed diye bir takviye.onerdi onu kullaniyor esim..bakalim hayirlisi..Allah isteyen herkese nasip etsin insallah 🌸
İyi akşamlar çakşır suyu işe yaradı mı ben de 37 yaşındayım ve ikinci olmuyor

Bende yeni başladım cogukisi kullanmış cegebekalmimis insalah bende kalırım 2bucuk yıldır deniyoz ama olmuyor ban yarimcaybbardagina doldurup üstüne sukoyup sabah akşam icmemi önerdiler buarada benim polistik overim var insalah aynasını görmesem dizede müjdeli haberi veririm alahin izniyle buarada eşimde aynisekilde kulaniyo ikimizde içiyoruz bakalım herseyin hayırlısı🥰

Merhaba hanımlar çakşır otu ya da suyu ile hamile kalanlar kaç ayda hamile kaldınız? Çok güzel şeyler okudum bu otla ilgili, sanırım çok işe yarıyormuş. Tecrübeli olanlar cevap yazarsa çok sevinirim. İçme ölçüsü ne kadar olmalı, ben suyunu aldım daha etkili dediler ve bugün başladık. Eşim için aldık ama ben de içeceğim. İnşallah etkili olur. :KK36::dua:
Ben eşimle icdim..sorun yok bizde..ama hamilelik olmadı.Sonradan duydum kara ciyere zararlıymış

Eski adı karahanoğlu çiftliğinin yeni markası ayaya.com.tr . Gebelik için oradan Hayıt Tentürü alsana. Instagram storylerinde haftada 1-2 tane gebelik haberi paylaşıyorlar neredeyse.

Merhaba hanımlar çakşır otu ya da suyu ile hamile kalanlar kaç ayda hamile kaldınız? Çok güzel şeyler okudum bu otla ilgili, sanırım çok işe yarıyormuş. Tecrübeli olanlar cevap yazarsa çok sevinirim. İçme ölçüsü ne kadar olmalı, ben suyunu aldım daha etkili dediler ve bugün başladık. Eşim için aldık ama ben de içeceğim. İnşallah etkili olur. :KK36::dua:
Mrb caksir suyuyla mi hamile kaldiniz acaba?

Çakşır suyunu eşim kullanıyor ben kullanmıyorum yani eşimde problem olduğu için kullanıyor bunun yanında keçi boynuzu kaynatıyorum her sabah suyunu içiyor. Bir de fermotil gıda takviyesi kullanıyor eşim ben de kullanıyorum doktorun tavsiyesiyle inşallah hamile kalırim

Mrb nasil hamile kaldiniz acaba caksirla
Merhaba mesajınızı geç gördüm. Çakır suyuyla kalmadım. Eşim ameliyat oldu bir yıl sonra değerleri normale döndü ve hamile kaldım çok şükür. Rabbim size de nasip etsin inşallah. Benim tavsiyem ameliyatlık durumunuz varsa asla ertelemeyin. Varikosel varsa aşılama ya da tüp bebekle zaman kaybetmeyin. Arkadaşım aşılama oldu tutmadı. Şimdi eşi ameliyat olacak.

Çakşır suyunu eşim kullanıyor ben kullanmıyorum yani eşimde problem olduğu için kullanıyor bunun yanında keçi boynuzu kaynatıyorum her sabah suyunu içiyor. Bir de fermotil gıda takviyesi kullanıyor eşim ben de kullanıyorum doktorun tavsiyesiyle inşallah hamile kalırim
Keçiboynuzu çok arttırıyor. Eğer varikosel varsa hiç beklemeyin bi operasyonla problem çözülüyor. Sperm artıyor. Saydıklarınızı yine kullanın ama ameliyat olsun eşiniz.

Keçiboynuzu çok arttırıyor. Eğer varikosel varsa hiç beklemeyin bi operasyonla problem çözülüyor. Sperm artıyor. Saydıklarınızı yine kullanın ama ameliyat olsun eşiniz.
Doktorlar varikosel olduğunu söylemediler bize bu saydiklarimizi kullanıyorum insalah olur arttırır keciboynuzunu tok karınla içiyor. Caksir otunu da yarim çay bardağı içiyor

Merhaba benim mesajımı görürsünüz inşallah eşim doktorla görüştü verikosel azdır bi gebeliğe engel değildir demiş yani ameliyat olmalı miyiz bu durumda bilemedimyardimci olursanız sevinirim

X