Çakşır otu ile hamile kalanlar ...

cypriska

Love,live ,laugh
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
46
22
27
Ben 2 kere kullandım ikisinde de hamile kaldım ilki kimyasal gebelik ti sonra kürtaj oldum kullanmadım ikincisi şubatın 5. de bir daha deneyim dedim ve aldım 6 şubat sabah kullanmaya başladım buğün adetim gecikince erken gebelik testi yaptım pozitif 😁 umarım bu sefer keseyi ve yırk kesmesini görmeyi sağlıkla kucağıma almayı nasip eder Allahım. Benimle beraber isteyen herkese nasip etsin...
Tebrikler!!! Sağlıkla gelsin inşallah. Tam olarak nasıl kullandınız detaylı anlatırmısınız?

wind007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
130
63
46
bende kullandım hamıle kaldım dıyenler hep fake hesap

ozozlemoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
41
20
24
Merhaba hanımlar çakşır otu ya da suyu ile hamile kalanlar kaç ayda hamile kaldınız? Çok güzel şeyler okudum bu otla ilgili, sanırım çok işe yarıyormuş. Tecrübeli olanlar cevap yazarsa çok sevinirim. İçme ölçüsü ne kadar olmalı, ben suyunu aldım daha etkili dediler ve bugün başladık. Eşim için aldık ama ben de içeceğim. İnşallah etkili olur. :KK36::dua:
merhabalar sanırım hamilesiniz önerebileceğiniz birşey var mıdır acaba ??

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
920
1.005
merhabalar sanırım hamilesiniz önerebileceğiniz birşey var mıdır acaba ??
Canım bir şey kullanmadan hamile kaldım. Eşim ameliyat oldu varikosel vardı. Size önerim sıkıntınız hangi yöndeyse oraya yönelin. Pko varsa soğan kürü kullanın çok iyi bi kür. Eşiniz sperm testi yaptırsın varikosel çok yaygın erkeklerde. Keçiboynuzu kürü ve pekmezi erkeklerde çok etkili. Aklıma gelenler bunlar, sizin sorunuz varsa sorabilirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-09-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ozozlemoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
41
20
24
Canım bir şey kullanmadan hamile kaldım. Eşim ameliyat oldu varikosel vardı. Size önerim sıkıntınız hangi yöndeyse oraya yönelin. Pko varsa soğan kürü kullanın çok iyi bi kür. Eşiniz sperm testi yaptırsın varikosel çok yaygın erkeklerde. Keçiboynuzu kürü ve pekmezi erkeklerde çok etkili. Aklıma gelenler bunlar, sizin sorunuz varsa sorabilirsiniz
Bende pko var eşim test yaptırdı doktorum varikosel demedi morfoloji %3 tü kötünün iyisi demeye getirdi aşılama önerdi bende düşünüyorum şuan napsam diye

Melom26

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
992
500
Bende pko var eşim test yaptırdı doktorum varikosel demedi morfoloji %3 tü kötünün iyisi demeye getirdi aşılama önerdi bende düşünüyorum şuan napsam diye
Merhaba canım bende de pko vardı klomen ise yaramadı aşılamadan önce c life kullandım bana şifa oldu araştır derim çok güzel bir macun şimdi herkese söylüyorum herkes faydalansın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 247 gün kaldı.

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Lavinya Lavinya

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
920
1.005
Hemen aşılama yaptırmayın bence önce ikiniz de kürleri uygulayın 3 ay sonra bir daha test yaptırın. Sperm kendini 3 ayda yeniliyor. Siz soğan kürünü yapıp bir ay sonra gidin doktora. Soğan suyu kistleri temizliyor. Eşiniz için tek bir doktorla kalmayın başka doktorlara da görünün. İnternetten bulunduğunuz şehirdeki başarılı doktorları bulabilirsiniz. Pko için de farklı doktorlara gidebilirsiniz. Ama önce kürleri uygulayın.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Lavinya Lavinya

Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
920
1.005
Canım nasıl kullandınız yazarmisini sadece eşin mi kullandı yoksa sen de kullandım mi
Çakşır suyunu sadece eşim kullandı ama bizde işe yaramadı çünkü sorunumuz farklıydı.