Çalıştığım yerde sorun bitmedi

Sudesin41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2018
44
27
29
Merhaba kizlar iş yerinde 2 tane bayan var iyi görünen yılan resmen sürekli benimle uğraşıyorlar her yaptığım işlere eleştiri veriyorlar kendimi pisikolojik olaraktan çok kötü hissetmeme sebeb oluyorlar daha önce çalışan bayanlar da onlardan şikayetçi olarak ayrılmışlar lütfen yardım edin bu insanlara karşı nasıl davranmalıyım

Merhaba kizlar iş yerinde 2 tane bayan var iyi görünen yılan resmen sürekli benimle uğraşıyorlar her yaptığım işlere eleştiri veriyorlar kendimi pisikolojik olaraktan çok kötü hissetmeme sebeb oluyorlar daha önce çalışan bayanlar da onlardan şikayetçi olarak ayrılmışlar lütfen yardım edin bu insanlara karşı nasıl davranmalıyım
Sen işini yap onlarla merhaba merhaba. kendini onlara beğendirmek zorunda değilsin.

Zaten öyle yapıyorum beni yapmak istediğim işleri gelip elimden aliyorlar artık sessiz kalmak istemiyorum yakında bağırış seslerimiz gelir

görmezden gel

Aynısı bende de var bir tane. Ben ciddi ciddi görmezden geliyorum. Hem de benim bir üstüm olmasına rağmen. Çünkü çekilecek çile değil. İnanmayacaklar ama gerçekten kendinden güzel olan kızlara, üstün olan, biraz sesi çıkan kızlara takıntısı var. Bunu anladığımdan beri onunla muhatap değilim. Ayrıca konunuz yanlış yerde
Mune Mune

Görmezden gelebiliyorsanız gelin. Gelemiyorsanız siz de altta kalmayın cevabını verin, kendinizi ezdirmeyin.

Aynısı bende de var bir tane. Ben ciddi ciddi görmezden geliyorum. Hem de benim bir üstüm olmasına rağmen. Çünkü çekilecek çile değil. İnanmayacaklar ama gerçekten kendinden güzel olan kızlara, üstün olan, biraz sesi çıkan kızlara takıntısı var. Bunu anladığımdan beri onunla muhatap değilim. Ayrıca konunuz yanlış yerde
Mune Mune
bendede vardı bir tane kendisi lise ben üni mezunuyum diye burnumdan getirirdi hep

İş hayatim boyunca her yerde onlar gibi tipler karşıma çıktı. Artik uyuyamiyor işe gitmek istemiyordum hep gec kaliyordum sonunda istifa ettim. Boyle kötü insanciklar rahat rahat calismama hic izin vermediler. Işi birakinca bir süre psikolojimi toplayamadim. Baş etmek kaldirmak cok zor. Ama simdiki aklim olsaydi bi sakinlestirici kullanirdim çalışırken. Bunu yillar sonra kesfettim

X