Saç Uzatma Yöntemleri Çam terebentin saçımı 1 haftada 2 cm uzattı

Kızlar can sıkıntısı ile saç uzatmaya merak sardım
31 martta başladım ve dün fotoğraf çektim saçım azda olsa uzamış ve uçları düzelmiş. Bir de saçlarımda yumuşama oldu ve dökülmesi azaldı

haftada 3 kere yapmıştım

1. badem yağı
  2. çam terebentin yağı
  3. zeytinyağı
  4. kantaron yağı
-Hepsi eşit ölçüde olacak şekilde- bu dört yağı karıştırıp saç diplerime, uçlarına ve boylarına sürüp 2-3 saat bekleyip yıkadım ve sonuç bu;

1.Soldaki fotoğraf 31 Mart
2.Sağdaki fotoğraf 7 Nisan yani dünEki Görüntüle 2616277
Saçtan önce bi problem var banyo kirlenmiş :eek:

Saçtan önce bi problem var banyo kirlenmiş :eek:
Burası kayınvalidemin evi nerden baksan 30 senelik ev yılların verdiği kir ve eskime ile bazı şeyler temizlenmiyor maalesef. Fayans araları ve duşakabinin camlarının birleşme noktası geçmiyor çok temizledik. Ayrıca bu sizi ilgilendirmiyor. Yaşayan biziz kullanan biziz demek ki memnunuz ki değiştirmemişiz. Her şeye maydonoz olmak moda oldu bu günlerde

Faydasını gördün mü ne kadar uzattı :)
tabiki canım benimde saç uzatma ile konum var oraya sür ekli atıyorum oraya not alıyorum IBED adlı kullanıcı üyeydim sonra eski hesabımın şifresini çözdüm onu IBED i pasif ettirdim konumda boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum ..
nen çok kısa kestirmstim 15 ekimde tepeden 38-39 cm ti kasım ayında başladım bakımlarada 5 ayda ilk başta 39 cm bile desem 10 cm uzadı enson 49cm daha ölçmedim ..

X